Keresés

Részletes keresés

Zelézi Lala Creative Commons License 2005.03.25 0 0 17
Sok locsolót!
Előzmény: Locadia (16)
Locadia Creative Commons License 2005.01.02 0 0 16

B

Ú

É

K

 

2

0

0

5

Zelézi Lala Creative Commons License 2004.07.08 0 0 15
Jópofa történet, csak azt mondja meg valaki, miért van az, hogy ezt a sztorit már vagy 1000x hallottam szinte változatlan formában.

Ugyanez a kategória: amikor a mobiltelefon hőskorában a vagánykodó sznob úgy csinál, mintha telefonálna, azt egyszercsak megcsörren a kezében a füléhez tartott telefon...

Nem az ilyeneket hívják "közhely"-nek?
Előzmény: gabika18 (12)
wayland_carruthers Creative Commons License 2003.11.24 0 0 14
Oké, gondolom mindenkivel megtörtént, hogy az "Ausgang" nevű állomáson állt meg a vonat, vagy a egyirányú utca elnevezését jegyezték meg a parkoló túristák tetszőleges országban.

Valami hasonló:
Megyünk kiskocsival egy tanulmányi jutalomutazásra Németországon keresztül. Hátul a németül beszélő diákok (mi), elől vezet és navigál a két nem beszélő tanár. Az egyik markolja a kormányt, a másik nézi a kirakott táblákat és megpróbálja beazonosítani a térképen a helyet.
Egyszercsak eltűnik az összes tábla, csak egy van kinn. Erre a térképes tanár ijedten felkiált:
Állj meg, eltévedtünk, sehol nem találom ezt az "Alle"-t!

(Alle Richtungen = minden útirány erre!)

em Creative Commons License 2001.08.03 0 0 13
nekem semmi ilyen nem jut eszembe...
pedig nagyon tortem a kis fejem, hogy mit ir6nek:))
ugyhogy inkabb most ide nem irok semmit sem..
Előzmény: gabika18 (12)
gabika18 Creative Commons License 2001.08.02 0 0 12
Ha,cimet kapott a cim nelkuli topicom!Ez igazan kiraly!!!
Hat ha mar nem halt meg ez a dolog,akkor en leszek az elso aki egy viccesnek velt /es valoban megtortent/ esetet leir.
Meg a iskolai eveim alatt tortent,hogy a tisztelt szakma elsajatitasa erdekeben tanmuhelybe kellett jarnom,ahol az idot igen gyakran egymas megszivatasaval toltottuk.Volt ott egy srac aki nem egyszer esett aldozataul effele dolognak,mivel a neve mar igencsak homalyba vesz nevezzuk ot X-nek.
Joparszor megesett hogy midon X elment a WC-re egyes gonosz emberek a kis kezikocsival a WC ajtaja ele vittek parezer iv papirt /tannyomdaban vagyunk ugyanis/ igyaztan X nem tudott onnan kijonni.Igy volt ez akkor is,de fontos megemliteni hogy ennel az esetnel nemi tanakodas elozte meg hogy csinaljak vagy ne.Vegul ugydontottek hogy igen.Papir fel,ajto elott le,majd ektelen vidamsag amikor bentrol valaki ki akar jonni de nem tud.A nevetgeles csak akkor csokkent nemileg amikor X,kezeben egy melegszendviccsel es nemi uditovel bebaktat a terembe a bufebol.Na de akkor ki van bent??
Hat mint kiderult az egyik fiatalabb oktatot sikerult elzarni a kulvilagtol,aki szerencsere szinten csak jot rohogott az eseten.

Na,megszuletett az elso tortenet.Lehet velemenyezni de jobb lenne ha inkabb ti is irnatok,ennel sokkal jobbakat./csak valosagosakat!/
Udv, gabika18.

Mazdálkodj Okosan Creative Commons License 2001.08.02 0 0 11
Milyen kis ablakocskáról van szó?
Előzmény: bélla (9)
bélla Creative Commons License 2001.08.01 0 0 10
Minnyán más!!!
Előzmény: bélla (9)
bélla Creative Commons License 2001.08.01 0 0 9
Próbáld újra megnyitni a kis ablakocskát, írjál neki címet, és úgy OK.
Előzmény: gabika18 (7)
em Creative Commons License 2001.07.31 0 0 8
igen.... de ez a nagy semmi, ez mar valami:))
Előzmény: gabika18 (7)
gabika18 Creative Commons License 2001.07.30 0 0 7
Hat ez hihhetetlen!
Szoval tortent hogy az index forumait olvasgatva ugygondoltam hogy inditok egy kis topicot,aminek az lett volna a lenyege hogy vicces,de valoban megtortent eseteket irjunk le./tul sok ebben a mondatban a hogy.../
Hat valoban az ejszaka kozepen fogtam neki,hogy aztan egy hibas gombnyomas reven az egesz szoveg elszaljon a semmibe...
Na erre tetezve a szerencsetlensegemet,sikerul az OK gombra ranyomni,mire a cim es ertelem nelkuli topic megszuletik...
Az igazat megvallva nem tulajdonitottam neki nagy jelentoseget,gondoltam vagy a moderatorok megszuntetik/latva hogy se cime se mondanivaloja/,vagy legrosszabb esetben egyszeruen elsulyed hisz ugysem ir ide senki.
Most is csak veletlenul neztem ide,es mit latok?Nem hogy megszunt volna hanem igazi vitaindito lett.
Azt hiszem mindenkinek tartozom egy bocsanatkeressel ezert a teljessen ertelmetlen dologert.Szoval BOCS!!!
Előzmény: Bulbasaur (6)
Bulbasaur Creative Commons License 2001.07.30 0 0 6
Jó akkor kezdjük.A fő kérdés:Miért nincs a topicnak címe?Erre vagyunk mindannyian kíváncsiak.Most itt az idő!Mindenki leírhatja,hogy szerinte ennek mi az oka.:))
Szerintem:
1.Gabika erős önbizalomhiányban szenvedhet,mert ez az egyetlen nyitott topicja és még ennek sincs címe.
2.Gabikára hajnali háromnegyed kettőkor,rájött az az érzés,hogy most van itt a legjobb idő arra,hogy megnyissa élete első topicját,de mivel ilyen későn már nagyon el volt fáradva,lustaságból vagy fantáziatlanságból inkább nem adott neki címet.
3.Gabika unatkozott és úgy döntött,hogy csinál egy címtelen topicot,hogy aztán így leteszteljen minket,hogy mi erre mit lépünk.

Na elsőre nekem ennyi jutott az eszembe.:)

em Creative Commons License 2001.07.29 0 0 5
hat, az hogy miert nincs cime:)
Előzmény: Bulbasaur (4)
Bulbasaur Creative Commons License 2001.07.27 0 0 4
Igen,dehát ha nincs címe,akkor a téma mi legyen?:)
em Creative Commons License 2001.07.27 0 0 3
hat, a semmmirol eleg nehez beszelni:)
vagy nem?:)
Előzmény: Bulbasaur (2)
Bulbasaur Creative Commons License 2001.07.26 0 0 2
Itt a semmiről folyik a téma.Ha van valakinek valami mondani valója a semmiről az jelezze.Vagy inkább mondja.
em Creative Commons License 2001.07.26 0 0 1
mindenesetre tartalmas....
Előzmény: sneci_ (0)
sneci_ Creative Commons License 2001.07.26 0 0 0
akkr ez 0?
gabika18 Creative Commons License 2001.07.26 0 0 topiknyitó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!