Keresés

Részletes keresés

Skywalker. Creative Commons License 2002.03.11 0 0 11
A közelmúltban a PRO7-is vetítette a sorozatot, sajnos ott is végetért a 22. résznél.
Most az RTL Klub vetíti ismét, márc 14-en a 22. résznél megint abbahagyják.
Sosem tudom meg, hogyan végződik a story?
:-(
Skywalker. Creative Commons License 2001.07.25 0 0 10
Fogalmam sincs.
Én csak azt nem értem, hogy hogy lehet megvenni egy fél sorozatot???? Akkor inkább ne vettek volna semmit, vagy életbe lép a "Mátyás királyos mese" effektus. (adtak is valamit meg nem is) Anno egyébként hasonló volt a helyzet a Twin Peaksel is, az is félbemaradt félúton, mert nem volt pénz az egész sorozatra........

Az RTL klub helyében én azt csinálnám, hogy megvenném a legújabb, legdrágább, legmenőbb sorozatokat.....na jó csak a legelső részt mindből, aztán azt hirdetném, hogy nálam a világ legkarcosabb sorozatai láthatóak!!!

Na jó télleg ennek így mi értelme??? Egyértelműen a néző a vesztes, én pl csak ezért a műsorért kapcsoltam be a tv-t hetente 1x! Na jó a Columbot is nézem meg néha a jó meccseket de akkor is!

Hülye köcsögök! Bezzeg a Vad Angyal végig megvan, megy is már vagy másfél éve, bár ez tv2, de mindegy, őket is útálom!

Előzmény: Vovin (9)
Vovin Creative Commons License 2001.07.24 0 0 9
Én is néztem, szerintem is jó sorozat volt. Nagy bátorság volt vasárnap délutánra berakni, néhány része elég durva volt. Sziesztázik az ember, benyomja a tévét, aztán mit lát: kannibalizmus, vér,megcsonkított tetemek, pszichopata gyilkos hegedűvel, vallási fanatikusok ... Ideális szórakozás, haha...De tényleg elég izgalmas volt. Nagyon bosszant engem is, hogy nem tudom, mi lett a vége. Esetleg valamelyik külföldi adón nyomják?
Előzmény: Skywalker. (-)
csipkebogyó Creative Commons License 2001.07.24 0 0 8
miért, szerintem az utolsó rész legutolsó résznek sem volt rossz...(egyébként elég durvának tartottam az egészet) ha belegondolsz, akkor semmilyen értelmes megoldás nem jöhetett volna szóba...
Skywalker. Creative Commons License 2001.07.24 0 0 7
Kösz...
:-(
Előzmény: Pöttyös Pajtás (6)
Pöttyös Pajtás Creative Commons License 2001.07.24 0 0 6
Előzmény: Skywalker. (5)
Skywalker. Creative Commons License 2001.07.24 0 0 5
Hol a cikk?
Előzmény: Pöttyös Pajtás (4)
Pöttyös Pajtás Creative Commons License 2001.07.24 0 0 4
na, most írta az index, hogy az amazon már nem vezteséges. remélem megnyugodtál, és nem akarsz az rtl-esekkel szexelni
Előzmény: Skywalker. (1)
Skywalker. Creative Commons License 2001.07.24 0 0 3
Ezen a 0-n kicsit hosszasan törted a fejecskéd!
Előzmény: Ayreon (2)
Ayreon Creative Commons License 2001.07.24 0 0 2
Az elején még néztem, mert valóban édekes v0lt, de úgy a 10. rész táján becsvar0dtam rajta...
Skywalker. Creative Commons License 2001.07.24 0 0 1
Mostmár nem, mert szerencsére itt vagy te, aki osztod az észt!
Előzmény: Pöttyös Pajtás (0)
Pöttyös Pajtás Creative Commons License 2001.07.24 0 0 0
mostan akkor hülyén halsz meg, te szegény
Előzmény: Skywalker. (-)
Skywalker. Creative Commons License 2001.07.24 0 0 topiknyitó
Vasárnap délután 5 óra, RTL Klub.
Én mindig néztem, nem volt egy rossz sorozat......
Erre az RTL Klub levette a műsoráról.
Indok: Ennyit vettek meg belőle......
Hogyan végződik a sorozat? Lehet, sosem tudom meg........

BEKAPHATJÁK!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!