Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Esztic Creative Commons License 2017.06.09 -1 0 948

Szakdolgozathoz kéne kitölteni ezt a kérdőívet elsősorban szilikonos műtéten átesett nőknek. Köszönöm. 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScz98io6OlZl8hrfJPYTfFlFa_KyXCHeVUmwqEvXxFaMHM-6w/viewform

ZolikA Creative Commons License 2002.08.07 0 0 947
Ha már igy szóbakerült akkor :

IGEN ! :-DDD

Vagy nem , mitomén mikor volt egyáltalán ez divat ! Az olaszokat viszont az ! :-))) De nem szeretem az olyasmit ! :-)))

BX_thomas Creative Commons License 2002.08.07 0 0 946
Az vagy, kis gonosz.. Egyébként kéne a rossznyavajának! :-))
Előzmény: Aszpirin (944)
Janibacsi Creative Commons License 2002.08.07 0 0 945
Télleg gonosz vagy..:o))

JAno

Előzmény: Aszpirin (944)
Aszpirin Creative Commons License 2002.08.07 0 0 944
Gonoszul felhozom a tengermélyről ezt a régi topikot... Hátha azóta akad még vélemény a témában.
:)))

Szvsz még mindig divat, bár kicsit kevésbé élesen, mint mondjuk egy évvel ezelőtt.

BX_thomas Creative Commons License 2002.01.14 0 0 943
Jó akkor a volt autód körüli vitátokat elfeljcsük... Majd megverekszetek a medencében mi meg sörözünk és jól érezzük magunkat. :-))
Előzmény: GoFast (938)
BX_thomas Creative Commons License 2002.01.14 0 0 942
azé annyira nem hajlik a gumja, de a szembejövő garantáltan összecsinálja magát mikor bazi tempóval belibben a kanyarba! De azé az xm is tud iljet! :-))
Előzmény: CXmaniac (941)
CXmaniac Creative Commons License 2002.01.12 0 0 941
Igaz, szerintem nem luxus autó (a Passat sem az): XM D12 Turbo, 4.-ben 140km/óra 4000 1/perc. Rossz?
Ez a Vento-s dolog olyan mint a Golf ESP reklám? A Golf ezerrel kanyarodik egy torz tükörben. Mesés. Erről felsejlik előttem egy Xanti Activa kép, amin onnan látod, hogy kanyarodik az autó, hogy a gumijai kb10 cm-t el vannak hajolva. Persze abban nincs ESP csak activ rugózási rendszer, amivel már sokan próbálkoznak főleg kisebb sikerrel.
Előzmény: Giugiaro (922)
CXmaniac Creative Commons License 2002.01.12 0 0 940
GoFast!
Ha már ilyen jól megtaláluk a helyet én szívesen felajánlok neked egy helyet a CX-ben. Akkor legalább nem kell típusidegen verdával jönnöd.
Legalább nosztalgiázhatnál.
És a végére, hogy ne legyek teljesen OFF:
Megértem amiért nem akarsz egy VW konszernes szekérrel jönni. Olyan ciki.
Előzmény: GoFast (936)
Janibacsi Creative Commons License 2002.01.11 0 0 939
Egészen jó PSA-tali megbeszélő topic lett ebből:o) Látjátok, egy Vw mi mindenre jó:o))

Jano

GoFast Creative Commons License 2002.01.11 0 0 938
Nem a balcsi miatt! Azért elgondolkoztató, hogy eme eseményhez kötitek az én PSA topicos visszavonulásomat...
Előzmény: BX_thomas (937)
BX_thomas Creative Commons License 2002.01.11 0 0 937
ne izélj már! Rég tul van már mindenki a balcsin!
Légyszives! rengetegen leszünk! Éjszakai fürdőzés meg egyebek. kori? ő sem nem képes jönni? :-))
Hadd lássunk mán ajudit is... bár én ismerem közelről az audikat de van aki nem..
Előzmény: GoFast (936)
GoFast Creative Commons License 2002.01.11 0 0 936
Most csak Audi A4 Avant Quattro 3.0 automata van...:) Vagyis nem megyek. :( Bár megtisztelő részedről a meghívás, én úgy gondolom, jobb, ha nem megyek...
Előzmény: BX_thomas (928)
BX_thomas Creative Commons License 2002.01.11 0 0 935
Holnap este 18.00 után gyere a fóti cora parkolóba és láthacc 2 CITROENT! :-))
Előzmény: Giugiaro (934)
Giugiaro Creative Commons License 2002.01.11 0 0 934
Igen
Előzmény: BX_thomas (923)
BX_thomas Creative Commons License 2002.01.11 0 0 933
vettem. és szégyeld magad...
Előzmény: turbo2 (932)
turbo2 Creative Commons License 2002.01.11 0 0 932
már válaszoltam a megfelelő helyen.
Előzmény: BX_thomas (928)
turbo2 Creative Commons License 2002.01.11 0 0 931
Csak most olvastam visszább a topicban és mit látok : "Annak idején a Daciat szidtuk sokan, hogy a hülye Román kecskepásztor nem jól rakja össze és azért szar, amióta Citroennel jártam rájöttem nem a Románokkal van a baj hanem a Franciákkal."

Akkor azért javasolnám, hogy hasonlísd össze egy GSA motor futásteljesítményét egy Oltcitéval, egy R12-őt egy Dáciával. Hőzöngeni persze lehet de ezzel csak magad égeted. Ragaszkodjunk a tényszerűséghez.

Előzmény: Giugiaro (863)
BX_thomas Creative Commons License 2002.01.11 0 0 930
mail ment neked ismeg GoFastnak is... me ide hijába tépem az ujjamat...
Előzmény: turbo2 (929)
turbo2 Creative Commons License 2002.01.11 0 0 929
Nézd már meg mondjuk az AUDI A6 2 litris motorral mennyit pörög ???? Vagy akármelyik 2 lityis. Esetleg a néhány éve még kapható 1.6-os motorral ???????, Ki a fasz látott már luxusautót 1.6 -al ? Szaggat is mint állat.
Előzmény: Giugiaro (922)
BX_thomas Creative Commons License 2002.01.11 0 0 928
Jöhecc mercivel is... :-))

turbo2 te?

Előzmény: GoFast (927)
GoFast Creative Commons License 2002.01.11 0 0 927
Csodálkozom, hogy még mindig ezzel a nickkel írsz, vagy sértő az Isten megnevezés?:)

No, amúgy megint sikerült mérnöki mélységű válaszokat kreálnod, a múltkori "csak azért is" stílusban...

""(A baj csak az, hogy ugyanazt a minőséget belerakják a Saxóba, Xsarába, mint a C5-be.)" Nem az a baj, hanem az, hogy ugyanazt rakják a csúcsmodellbe, mint a kicsikbe."
Na tehát lényegében leírtad mégegyszer ugyanazt, amit én. Köszi!

Aztán jó lett volna megadni, hogy az általad említett autók milyen motorral, stb. szerepeltek a te "zajteszteden". Na meg, hogy mivel mértél? Milyen típusú berendezéssel, milyen körülmények között, meg ilyenek (elvégre mérnök vagy). Ja lehet, hogy a füleddel mértél...????

Milyen luxus kocsról írsz - ez sem derül ki! Mert ha egy kétliteres benzinesről, annak igen is jó az az érték, amivel példálózól. Meglepődnék, ha a kétliteres benzines Passat kevesebbet pörögne ilyen sebességnél!

Havas, jeges úton pedig kívánom, hogy csak is Ventoval közlekedjél, csak ne legyél a mi közelünkben! Amúgy ez a hozzászólásod is eléggé hiteles...és rengeteg értékelhető információt tartalmaz!

Lefokozlak alistenné!

Előzmény: Giugiaro (922)
BX_thomas Creative Commons License 2002.01.11 0 0 926
két elmeroggyant!
ti jöttök a psa bulira? vagy lusták vagytok nyilatkozni?
.-))
Előzmény: GoFast (925)
GoFast Creative Commons License 2002.01.11 0 0 925
khmmm.... ne idézzük fel többet azokat az élményeimet, jó!? :))))
Előzmény: turbo2 (924)
turbo2 Creative Commons License 2002.01.11 0 0 924
Bassza meg!

Hülye hányósok én még eggyikben sem hánytam.

Most végre tudom , hogy a golfban más kapcsolók vannak mint az audiban meg a skodában. Hogy milyen vak voltzam eddig.

GFST!
Ki az a barátod? Ne célozgass vazze mert végighányatom veled a Váci utat.!!!!!!!:)

Giugiaro !

Most az enyém a surányi arany GSA-ja !!!
Nem is adnánm oda egy szar I-es golfért.

Előzmény: Giugiaro (922)
BX_thomas Creative Commons License 2002.01.11 0 0 923
nien xm? 2 lit benzin injektion?
Előzmény: Giugiaro (921)
Giugiaro Creative Commons License 2002.01.11 0 0 922
"(A baj csak az, hogy ugyanazt a minőséget belerakják a Saxóba, Xsarába, mint a C5-be.)" Nem az a baj, hanem az, hogy ugyanazt rakják a csúcsmodellbe, mint a kicsikbe. Példa rá, hogy az Xm zajügyileg esetleg a Vw Golf III/Vento szintjét ha eléri.(Nem biztos.)

Továbbá Luxuskocsi rövidre áttételezett kézi váltóval halál! 4000 ford/perc = 140 km/h 5-ben. Talán abszurd! Nem? Golfnál még elnézem.

Havas jeges úton, pedig a VW Vento útfekvése, irányíthatósága határozottan jobb.

Előzmény: GoFast (899)
Giugiaro Creative Commons License 2002.01.11 0 0 921
1 db Citroen Xm és 1 db Audi 100 (az Xm 1 évvel öregebb, talán azért volt vele annyi gond, sok az az 1 év.)
Előzmény: szpidro (895)
CXmaniac Creative Commons License 2002.01.10 0 0 920
AtomAnti!
Szerintem meg inkább divatból tartják.
Igazán a sok fikázás (ha van) abból adódhat, hogy egyesek olyan lepukkadt "vackokat" (Golf 1, Jetta, kökorszaki Passat) istenítenek, amik már régóta a roncstelepeken pihenhetnének.
A Golf 1 szpojler, osztott kipuffogó, sötétített vagy fóliázott üveg, 25 mp-es gyorsulás a kicsi és széthajtott motor miatt, benne este is napszemüveget viselő jampival már csak hab a tortán. Persze úgygondolja mindenkit legyorsul.
Azonban van aki (én) nem ezek miatt utálja. Ezek a külső dolgok úgyis a tulajt jellemzik.
Nekem más értékrendjeim vannak, aminek a VW nem felel meg.
Mások viszont ezeket is rá akarják erőltetni az autóra. Lásd a németeknél a reklám, amiben a sötét pali a repülőn (1. osztály) kényelmetlenül fészkelődik az ülésben. A végszó: Nem lehet minden olyan mint egy Passat ülés.

A minőség.
Lehet azért történik az egész, mert a németek azt gondolván, úgyis megvan a presztizsünk, minek görcsöljünk, nem figyelték eléggé a piac és a konkurencia viszonyát. A franciák viszont nagyobb teret akarnak nyerni, így fejlesztettek. És remélem ők nyernek.

AtomAnti Creative Commons License 2002.01.10 0 0 919
Nem csak neked tetszik, de sokan tényleg csak divatból fikázzák!
Előzmény: Georg (917)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!