Keresés

Részletes keresés

Citygirl6 Creative Commons License 2014.05.15 0 0 579

A  raffinál is van az ingyenes számlavezetéshez feltétel (pl. 3 tranzakció/hó), de a többi szolgáltatás ára kedvező, és a bankváltás ügyintézésben is segítenek. Részletekért katt ide.

itya Creative Commons License 2014.01.30 0 0 578

persze,nem fogok meglepődni ha emelnek

...de egyik pillanatról a másikra felemelni a triplájára,ahogy a kh tette egy kicsit durva.

Nem is értettem előszór hogy miért vontak le ennyit.Nem szóltak hogy van vmi olcsóbb megoldásuk,csak amikor bementem megszüntetni.

Ez az én gyomromnak kicsit erös.

Rövid idön belül felszámolok velük minden kapcsolatot.

(az hogy a többihez képest szerintem túlbonyolított nehézkes az ügyintézésük és a nálam a netbankjuk nem ment chrome alatt az csak apróság)

 

Persze a többi bank sem egy matyóhimzés de nem ilyen durva a többi.

 

 

Előzmény: bankvilági idegenvezető (577)
bankvilági idegenvezető Creative Commons License 2014.01.27 0 0 577

Hosszú-hosszú évek tapasztalai alapján mostmár bátran kimerem mondani,hogy ne lelkesedj ennyire.

 

Minden banknak addig fontos az ügyfél,ameddig meg nem szerzi arra a termékre.

 

Ha már ott vagy,zokszó nélkül változtatja meg a kondíciókat,ha éppen a segge luka úgy diktálja....

 

Szóval nyugtával a napot,lehet,hogy jónak tűnik a raffi épp de térjünk rá vissza 1 év múlva..... :)

 

(ne felejtsd el ezt a hozzászólásomat)

 

Pont úgy,ahogy most nekem is jónak tűnik a start + a kh-nál a kisebbik cégemre,hisz megúszom havi 500-600 Ft-al de......ki tudja mi lesz fél év múlva.....

Előzmény: itya (576)
itya Creative Commons License 2014.01.26 0 0 576

most tervezem én is hogy lépjek a kh-tól (viszem a biztosításaimat is, és a büdös életbe nem lépek velük többet kapcsolatba)

Raiffeisent néztem,elvileg ez a legjobb

 

mézesmadzag2 Creative Commons License 2014.01.10 0 0 575

Nem biztos h jó vélasztás volt aK&H

Nyáron nyitottam vÁllakozói számlát, akkor 770ft-al hirdették.

Mikor bementem a bankba éppen fölemelték1100tf-ra.

Következő hónapban már 3600tf-volt. Na ekkor döntöttem úgy

hogy erre nincsen szükségem, jól meg is szívattak még a végén.

folyt K&H topic

Előzmény: bankvilági idegenvezető (566)
pali1965 Creative Commons License 2013.12.11 0 0 574

Én keveset készpénzelek, nálam az átutalásos, netbankos dolgok vannak előtérben. Eddig úgy néz ki, hogy az AXA Vállalkozói számla, esetleg a Betétszámlával kombinálva is egész jól jön ki.

Kaisi Creative Commons License 2013.12.10 0 0 573

köszönöm!

Előzmény: bankvilági idegenvezető (572)
bankvilági idegenvezető Creative Commons License 2013.12.09 0 0 572

Start + számlacsomag a neve.

Előzmény: Kaisi (571)
Kaisi Creative Commons License 2013.12.08 0 0 571

szia ólomlábú,

 

Meg tudnád mondani a számlacsomagod nevét?

 

 

Előzmény: bankvilági idegenvezető (566)
bankvilági idegenvezető Creative Commons License 2013.12.05 0 0 570

Nézd,ez a csomag tipikusan nem egy közepes vagy nagyobb cég csomagja de már egy 3-4 fő alkalmazottnál sem lesz jó.

 

A nagyobbik cégem,ahol sok utalás van,alkalmazottak stb.....nem lesz jó. Bár úgy néz ki januártól lesz egy kisebb cégek csomagja náluk.ahol kiszámoltuk,durván 2500 Ft-ból meglesz ott is minden.

 

Van ebben az országban azért több 10 ezer olyan kis vagy egyéni vállalkozó,esetleg egyszemélyes bt kft....ahol a számla csak a bejövő egy vagy 2 utalást miatt van fenntartva.

 

Azoknak tökéletes!

Előzmény: helpyourself (569)
helpyourself Creative Commons License 2013.12.05 0 0 569

Köszi.

Utánanézek, bár ha 1M a határ akkor nem érdemes szarakodni vele. Bár ha azt nézem, hogy havonta egy kis megtakarítás, akkor meg mégis.

Előzmény: bankvilági idegenvezető (568)
bankvilági idegenvezető Creative Commons License 2013.12.01 0 0 568

Maximum 1 millió FT-os összeget vehetsz le egyszerre,mert úgy vannak beállítva az ATM-ek,hogy 50 db papírpénz darabot adnak ki egyszerre max.....   (pl 50 db 20 ezres)

 

Ez így meg is határozza ezt.  Tehát 1 milla.  Azt gondolom,hogy egy mikroszámlacsomagnál,ahol jellemző módon az átlag kisvállalkozó ennél nemigen vesz le többet róla,tökéletes megoldás.   (havi 450 Ft összköltség)  2 utalás díjmentes és egy kp felvét.

 

Azt már az előző hsz.ben mondtam,hogy nem nagy forgalmú,rengeteg utalásos és kp felvétes cégnek megoldás.

 

Én pl a kisebb cégemnek vittem át,ahol nincs alkalmazott,így járulék utalások nincsenek,egy kp felvét elég egy hónapban,esetleg ha van is utalás  (reklámszámla,vagy társasági adód utalás az bőven belefér a havi kettőbe)

 

Szóval nem mindenkinek lesz jó de egy bizonyos %-nak a vállalkozók közül tökéletes.


Talán az a neve,hogy Start plussz de ez nem 100%

Előzmény: helpyourself (567)
helpyourself Creative Commons License 2013.11.23 0 0 567

Kp-felvét mekkora összegig ingyenes?

Mikortól jelentik a kp felvétet 2m vagy 3.6m-től?

Előzmény: bankvilági idegenvezető (566)
bankvilági idegenvezető Creative Commons License 2013.11.19 0 0 566

K&H-ban létrehoztak egy jellemző módon kisebb forgalmú,tehát maximum 1-2 utalás,legfeljebb egy kp felvéthez egy nagyon jó vállalkozói számlát.

 

2 utalásig ingyenes

1 kp felvét ingyenes

 

445 ft-os havi díj és ennyi.

 

Szerintem ebben a kategóriában most ez a legjobb.  Sajnos nem találom a hirdetmények között de engem most csábítottak át a kisebb cégemmel,át is mentem azonnal,ez az OTP-ben 5000 Ft volt /hó nekem.

Törölt nick Creative Commons License 2013.03.05 0 0 565
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.04 0 0 564

Egyéni vállakozónak muszáj vállakozói számla nyitása, vagy a pénzek utalása történhet a magán/személyes folyószámlán is? Ha banki utalás történik, azt minden esetben egyzeteni kell a könyvelővel bizonyos periódusonként?

suicide_bomber Creative Commons License 2013.02.22 0 0 563

Köszönöm a segítséget mindenkinek. Csak hazai piacon dolgoznak, ezért én is jobbnak látok egy itteni pénzintézetet. Axa? Citibank? Gránit? (Ahogy írtam legfontosabb szempontok a minimális vagy a többinél kedvezőbb utalási költség és a különböző atm-ekből való jóárasított pénzfelvétel.)

 

dream-air Creative Commons License 2013.02.21 0 0 562

Külföldi számla valóban felejtős, külföldi érdekeltség nélküli cégek esetében. Aki kicsit is otthon van a céges ügyekben (adók, járulékok utalása forintban, banki igazolások kérése magyar nyelven, személyesen, stb.) az átlátja ezt.

Törölt nick Creative Commons License 2013.02.21 0 0 561

Becsüllek téged, de hülyeséget ne terjessz.

Előzmény: Törölt nick (557)
dream-air Creative Commons License 2013.02.21 0 0 560

Erste válogatás csomag vagy Gránit bank.

Előzmény: suicide_bomber (556)
pgyafi Creative Commons License 2013.02.21 0 0 559

Fogsz egy excel táblát, szépen összeírod bele a tavalyi éves banki műveleteiteket. Ha ez meg van, nézed a hirdetményeket, beleírod a tábládba és úgy már össze tudod szedni melyik a legkedvezőbb. 

Általánosságban hiába javasolnánk bármit is, mivel nem ismerjük a banki szokásaitokat.  Pl. vannak olyan számlák, ahol az átutalás költsége maximalizálva van. Ez az Xm Ft fölötti utalásoknál igen jelentős megtakarítás lehet. Cserébe magasabb a javi díj. De ha nem szoktatok Xm  fölött utalni, akkor ez lényegtelen.

 

 

Előzmény: suicide_bomber (556)
pgyafi Creative Commons License 2013.02.21 0 0 558

El nem tudom képzelni, hogy egy külföldi eur-os számlával jobban jönne ki, mint hazai ft-os számlával.

Nem írta, de gondolom mindenkinek ft-ban fizetnek és ők is ft-ban kapnak mindent. Eleve biztos vevő vesztés ha hazai számlát külföldi számlaszámra kell kiegyenlíteni.

Előzmény: Törölt nick (557)
Törölt nick Creative Commons License 2013.02.21 0 0 557

Szerintem mindekepp kulfoldi EUR szamla fenntartasaval. A kiszamolo.hu blog rengeteget irt a temarol. Nez dmeg ott...

Előzmény: suicide_bomber (556)
suicide_bomber Creative Commons License 2013.02.21 0 0 556

Üdvözletem!

 

Vidéki, falusi kft 100m - 150m forgalommal, gyakori idegen atm használat és gyakori többmilliós átutalások interneten. Mivel jönnek ki a legjobban? 

 

Köszönöm!

pgyafi Creative Commons License 2013.01.31 0 0 555

Szerintem sosem mondták, hogy a nem-lakossági számláknál nem terhelik át az illetéket. Sőt, ez már a nov végén megjelent hirdetményükben is szerepelt.

Előzmény: Bez44 (553)
kapasz Creative Commons License 2013.01.31 0 0 554

Nézd meg a K&H Start csomagját is, hirdetmény 27. oldal. Havonta az első 5 átutalás + 1 db ATM készpénzfelvétel ingyenes, illetve bennevan a havi csomagdíjban, ami 729 Ft. Ingyen netbank+ bankkártya is jár hozzá. Nagyobb tranzakciószámnál nyilván nem ez a nyerő, de egy mikrovállalkozásnak jó lehet.

Előzmény: dase (551)
Bez44 Creative Commons License 2013.01.31 0 0 553
A féreg erstéről annyit, hogy kihasználva a tranzakciós illeték körüli mizériát az eddigi 0,2%+100 ft-ról 0,5%+100ft-ra emelte a bankautomatából történő kp felvétel jutalékát és most büszkén verik a mellüket, hogy ők nem terhelik át a 3 ezrelékét az ügyfelekre. A 3-at valóban nem, annál sokkal többet. Szarházi nyerészkedő banda.
dream-air Creative Commons License 2013.01.25 0 0 552

Nagyobb bankok közül az Erste válogatás csomag szokott felmerülni, kisebb bankok közül pedig a Gránit.

Előzmény: dase (551)
dase Creative Commons License 2013.01.25 0 0 551

Sziasztok,

számlát szeretnék nyitni Kft.-m részére. Tudtok ajánlani bankot, olcsó számlavezetési csomagot mikrovállalkozás részére?

 

Nomakur Creative Commons License 2013.01.24 0 0 550

Sziasztok!

 

Beszéltem ma az ügyintézővel, azt ígérte, ha befaxolom a mai napon megnyitott számla szerződését, nem lesz szankció... megtettem, most várok... :)

Köszönöm a tippeket/tanácsokat!

 

Előzmény: ZÉ79 (549)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!