Keresés

Részletes keresés

Zsige Creative Commons License 2001.08.16 0 0 5
Ugy hogy nem baszod el a terveidet... akarhanyszor elbaszod es ugy er veget hogy megszolalt valami nagyobb lesz a record...
ALEX6 Creative Commons License 2001.08.16 0 0 4
Hi!

Mar sinen vagyok, lenyomtam tizen valahany kuldetest, a problem az, hogy a museum akcio utan a criminal recordom elerte a 100 %-ot, es lesitteltek, kerdes - mitol fugg ez az ertek, hogy lehet alacsonyan tartani, pedig nem is kaptak el ?????

Előzmény: Jissi (3)
Jissi Creative Commons License 2001.08.10 0 0 3
Probálkozz a számítógéppel a hotelszobában...
Előzmény: ALEX6 (2)
ALEX6 Creative Commons License 2001.08.10 0 0 2
Hi!

Vki nem tudná kicsit részletesebben leírni, hogy hol mit kell csinálni, mer én az elején elindultam, ki a házból, fejszét meg feszítővasat fel, haverral dumáltam, és kész....
Kb ennyi, és semmi több, minden házat végigjártam, benzinkutat, de semmi, még egy szar kis ajtót sem tudtam betörni, egyáltalán mit kell teljesíteni, benzinkútrablás vagy mi ???

Elöre is thanxx

Zsige Creative Commons License 2001.07.19 0 0 1
Bazz.. en nem tudom:) Beszeltem a dagadt csavoval es elmentem vele a Pawn es Tool Shopp ba de tobbet nem csinaltam! siman odamentem es kivalasztotam a kuldetest es kesz! Semmi egyeb!
Lazacsavo Creative Commons License 2001.07.19 0 0 0
Zsige: egy kérdés: hogy lehet info-t szerezni, mert én csak a benzinkutas küldetést tudtam megcsinálni, de utána képtelen voltam továbbjutni, pedig körbejártam a házat, benéztem az ablakon, stb.
Zsige Creative Commons License 2001.07.18 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Nos aki tudna nekem segiteni az jo ember...

Mar vagy 4 missiot megcsinaltam de meg midig nem ertek valamit.

Miert nem lehet havert is magammal vinni!? uj kocsi kell hogy elbirja vagy mijarak?! Nekem eddig 2 kocsim van de egyik se jou!
Megyek a ViragHazba es asozngya hogy nem birja el a viragot vagy megyek a Box Clubba es aszongya nem birja el a box kesztyket... szal aszongya I cant carry these are to heavy! Botba megnem lehet uj hatizsakot venni es semmi uj cuccot

Es a boltban mijaza 900$ os szar es hol kell hasznalni?

Segitsetek ma kerlek szepen!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!