Keresés

Részletes keresés

sonomilanista Creative Commons License 2008.04.01 0 0 14
ja , jól kened.... :))
Előzmény: MCsaba_d (13)
MCsaba_d Creative Commons License 2001.07.18 0 0 13
Minden magyar focista kétlábas, csak az egyik lábuk rossz, a másik pedig rosszabb.
Lorinc_d Creative Commons License 2001.07.18 0 0 12
Pinte Ati ketlabas.
Garrincha Creative Commons License 2001.07.18 0 0 11
Puskás Öcsi is abszolút ballábas volt, de neki soha nem jött a jobb lábára a labda.
isz-akos Creative Commons License 2001.07.18 0 0 10
én spec. Bayern-Dortmund 6-2 re gondoltam de ez sem rossz:-))
nahh most pihizek egy kicsit majd még dumálunk valamikor buli elött meg majd szolj ám!:-)
Előzmény: Campi (9)
Campi Creative Commons License 2001.07.18 0 0 9
Persze, vegre eltalaltad:

Bayern-Schalke 1-3 (Sand 3)
erre vagynek ismet :)))

isz-akos Creative Commons License 2001.07.18 0 0 8
szerintem egy korso jég hideg enyhén habos aranysárga sörre:-))) legalábbis remélem;-)
Amugy persze hogy értem mire gondoltál...arra hogyha minoségi igazi klasszis focit akarsz látni akkor Münchenbe kell menned:-))
Előzmény: Campi (7)
Campi Creative Commons License 2001.07.18 0 0 7
jojo
ertetted azert mire gondoltam?
Előzmény: isz-akos (6)
isz-akos Creative Commons License 2001.07.18 0 0 6
igen pl. Elefántcsontpartra ott minoségi futballt láthatsz:-))
Vagy mondjuk a kazaki első oszt. sem lehet kutya:-)))
Előzmény: Campi (5)
Campi Creative Commons License 2001.07.18 0 0 5
hahh, a kocsmaban hallottuk ma este. en a bolgart portugalnak ertettem es majdnem leestem a szekrol

a magyar nb1 ugy szar ahogy van.
sajnos, de kulfoldre kell mennem ha igazi focit akarok latni eloben.

Előzmény: isz-akos (4)
isz-akos Creative Commons License 2001.07.18 0 0 4
mi a bajod a világ 37ik legerösebb bajnokságával???:))))
Előzmény: Campi (3)
Campi Creative Commons License 2001.07.18 0 0 3
2 ballabast lehet mondani, mert akkor usd fel a magyar NB1 2001-es evkonyvet barhol!!!
:)
vagy inkabb :((((((((((
Előzmény: Attilio (-)
isz-akos Creative Commons License 2001.07.17 0 0 2
Vdiben volt vagyx jelenlegi bal lábasok:
Zombori Végh Hamar Bekő Korsós
Biztos van más is de most ők jutottak eszembe
Előzmény: Attilio (0)
soproni Creative Commons License 2001.07.17 0 0 1
nem akarok senkit nyilvánosan sértegetni, de ha akarod mail-ba küldöm a listát! :-))))))))))))))
Attilio Creative Commons License 2001.07.17 0 0 0
Szatmári bal
Radojicsics ABSZOLÚT kétlábas
Penksa ABSZOLÓT kétlábas
Tököli kétlába de jobbik jobb neki

kb ilyen válaszok kellenéned

Előzmény: Attilio (-)
Attilio Creative Commons License 2001.07.17 0 0 topiknyitó
kik bal- és kik kétlábasok a magyar nb1 ben ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!