Keresés

Részletes keresés

tomka92 Creative Commons License 2010.05.23 0 0 3
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, bár nem Mp3-as fejegységgel kapcsolatban. Nos, van egy 1993-as évjáratú Suzuki Swiftem. Kazettás magnó volt benne. Az egyik ismerősömtől pedig kaptam egy Sony CDX3900R CD-s fejegységet, amit beleraktam az autóba. A következő problémám van: CD-t játszik szépen, de nem tudok rajta rádiót hallgatni. Úgy gondolom mindent jól kötöttem be, megnéztem mégegyszer is, de jónak tűnik a bekötés. Megkeresem a rádióállomást és szinte semmi, csak recsegés, mintha nem találná meg a rádió frakvenciáját. Légyszi segítsetek mit lehetne ezzel kezdeni.
joker01 Creative Commons License 2001.07.19 0 0 2
Az,hogy működik a mostani táraddal, szinte biztos,mert nem igazán sűrűn újítanak vezérlést.
Én azt mondtam,hogy a tárba helyezett mp3-as lemz nem fog működni.
A tárad audio cd-vel menni fog az új fejegységgel vezérelve. (szinte tuti biztos)
Bati Creative Commons License 2001.07.18 0 0 1
én a CLARION DZX818RMP re gondolok
volt olyan kereskedö aki váltig állitja hogy müködni fog a mostani CD tárral de igazábol én sem vagyok biztos benne müszaki adatot meg sehol sem találok rolla
Előzmény: joker01 (0)
joker01 Creative Commons License 2001.07.18 0 0 0
Nem.
A te 12 lemezes cd tárad nem tudja olvasni,hiába tudja kezelni a fejegység.
Amúgy én a Sony MD-t most cseréltem le 1 Kenwood KDC-MP 6090 R típusú fejegységre, de ennek is megvan melyik tárral megy MP3, hiába tudja a fejegység.
Bati Creative Commons License 2001.07.17 0 0 topiknyitó
hello

az lenne a kérdésem hogy az MP3 formátumot is kezelni tudo felyegység ha vezérel CD tárat akkor az abba rakott MP3 CD is kezelni tudja??
mert akkor a 12 lemezes CD táram szinte a fél CD gyüjteményemet befogadná ami azért a kis minöségromlásért nem is olyan rossz kapacitás

:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!