r.tonyo Creative Commons License 2007.06.30 0 0 34
az Elmax pápa megszűnése miért köszönhető a Lombardnak? Bíró megdumálta az önkormányzatot, hogy csökkentsék le a támogatásT?
Előzmény: sanya122 (32)
sanya122 Creative Commons License 2007.06.27 0 0 33
az egészben az a cifra, hogy tavaly az Elmax fejutott az NB3ból a másodosztályba ahol persze nem tudott indulni anyagi okok miatt. Egy osztályban a Lombarddal szerepeltek volna...
sanya122 Creative Commons License 2007.06.27 0 0 32
Megszűnt az Elmax Pápa. Köszönhetően a Lombard Pápa csapatának is.
Az önkormányzati támogatás 5,5 millió helyett 1 millióra változott. A labdarúgok mellett a szuperligás teke szakosztály is csőd közeli állapotban.

Lombard jött- látott. és megjósolom, hogy két év múlva már nem Pápán lesz. AKkor vajon az önkormányzat mihez kezd?
afgi Creative Commons License 2005.07.13 0 0 31

jaaaaaaaaaaaaaaj szegény pápa:DDD

bíró peti rohadj szét rohadj szét!bíró peti rohadj szét rohaaaaaaaaaaaaaaadj szét!

INTERTOTO CUP
15:30 FT' Goteborg (Sweden) 1 : 0 Lombard-Papa (Hungary)
Jonathan Berg 90

A tisztes helytállás volt, gratula a Pápának! Szerencséjük meg nem volt... :-(
mondial Creative Commons License 2005.07.04 0 0 28
van itt olyan, aki jár meccsekre? vagy hol gyülekeznek a netes pápalombardós fanatikusok?
ogé Creative Commons License 2005.07.04 0 0 27
Hallom a svédek közül egy pár inkább egymás testével volt elfoglalva mint a meccsel?
Wác Creative Commons License 2005.07.04 0 0 26
18:00 R Lombard-Papa (Hungary) 2 : 3 Goteborg (Sweden)
Tibor Szabo 18
Miklos Herczeg 64 ill. Stefan Selakovic (pen) 66 Marcus Berg 80 Oscar Wendt 90

2-0-ról bukták el a meccset :-((((
Előzmény: Wác (25)
Wác Creative Commons License 2005.07.03 0 0 25

Intertotó kupa:

18:00 ' Lombard-Papa (Hungary) - : - Goteborg (Sweden)

Hajrá Pápa!!!!!!!!!

Wác Creative Commons License 2005.06.28 0 0 24
A Göteborg vár a Lombardra

Pápa, június 28., 15.50. A nagymúltú svéd alakulat ellen kellene továbbjutniuk Szenteséknek.

Nehéz feladat vár az Intertotó-kupa első fordulójából továbbjutó Lombard FC Pápa csapatára, ugyanis a nagy nemzetközi rutinnal rendelkező, de mostanság halvány bajnoki szezonokat produkáló IFK Göteborg ellen kell felvennie a küzdelmet.
A svéd csapat a luxemburgi FC Rosport gárdáját ütötte ki 5-2-es összesítéssel, az Intertotó-kupa első fordulójában. A svédek csapatából két játékosra érdemes felhívni a figyelmet: az egyik a középpályás Jonsson, aki a második mérkőzésen duplázott, a másik pedig a sokszoros svéd válogatott Hakan Mild. Az általuk vezetett alakulat jelenleg a 6. helyen tanyázik hazája bajnokságában. A csapat keretében megtalálhatjuk a volt Southampton játékost, a válogatott Niclas Alexanderssont is, akire jó lesz odafigyelnie Szentes Lázár által irányított sárga-fekete alakulatnak.

Wác Creative Commons License 2005.06.23 0 0 23
Miclea után Stevica is távozott

Pápa, június 23., 13.40 Bajnokságunk remek "ugródeszka" a ciprusi élvonalba.

Mint arról korábban beszámoltunk, a Lombard Pápa a múlt héten közös megegyezéssel szerződést bontott a román Darius Micelaval, a héten pedig újabb légiós távozott a csapattól.
A szlovák Simeon Stevica Cipruson járt próbajátékon az AE Paphos csapatánál, és mutatott teljesítménye alapján egyéves szerződést kötöttek vele a klub vezetői.
Az elmúlt szezonban a Paphos csapatát erősítette az egykor Békéscsabán védő Fekete Róbert és a Ferencvárostól távozott Zováth János is. A ciprusi csapatnak egyébként van már szlovák állampolgárságú játékosa, méghozzá Hornyák Zsolt személyében.

sx7 Creative Commons License 2005.06.16 0 0 22

Hajrá Pápa!

Jó kis nyugodt topic ez.

Wác Creative Commons License 2005.06.15 0 0 21

Uefa intertotóban: a WIT Georgia Tbiliszi lesz az ellenfél!

Tomás Medved külföldre megy!

Wác Creative Commons License 2005.06.03 0 0 20
Grúziába utazik a Lombard

Pápa, június 2., 21.30 Az FC Tbiliszit kapta az Intertoto-kupában a Lombard.

Az elmúlt hétvégén eldőlt, hogy a Lombard FC Pápa a grúziai FC Tbiliszi gárdájával mérkőzhet meg az Intertotó-kupa első fordulójában. A Tbiliszi a tavalyi szezonban az UEFA-kupában indult, ahol az első körben továbbjutott, majd a következő fordulóban a lengyel Legia Warsava búcsúztatta.
A pápaiaknak nem lesz könnyű dolguk, ugyanis az ellenfélnél négy állandó válogatott játékos van, a kapus Akaki Devadze, a védő Givi Kvaratskhelia, a középpályás Gogita Gogua és a csatár Lasha Jokabia, akik mind az Alain Giresse vezette grúz nemzeti tizenegyet erősítik. Emellett még meg kell említeni a grúz futball egyik legnagyobb tehetségét, Goga Fifiát, aki az elmúlt bajnoki idényben 13 gólt szerzett.
A tervek szerint az első mérkőzésre június 19-én, vasárnap 18.00 órai kezdettel kerülne sor Pápán, míg a visszavágót egy héttel később rendeznék.

első megyeszékhely 98-02ig
azért a diósgyőr elleni meccsre kimegyünk!:)
GalambÁsz Creative Commons License 2002.07.30 0 0 11
Kiütéssel győzött a REAC REAC-Pápa 4-0 (2-0) NS, 2002-07-29

Potemkin a 17. percben Werle átadását követően 16 méterről a kapu közepébe bombázott (1–0). Potemkin a 44. percben. Máj jobb oldali beadása után 14 méterről, kapásból vágta a labdát a felső léc alá (2–0). Hudák a 48. percben Lendvai előreívelését követően a Potemkin mellett álló pápai védő fejéről került a labda a hálóba öngól, (3–0). Lendvai a 75. percben a felezővonaltól indulva egészen a tizenhatosig sprintelt, majd Borsi kapus felett átemelte a labdát (4–0)
SÁRGA LAP
Puglits (Lendvai gáncsolásáért) a 3., Burzi (Sitku visszarántásáért) a 19., Lilik (Lászka megrúgásáért) a 34., Horváth L. (Lendvai buktatásáért) az 55., Hegyi (Györök felvágásáért) a 88. percben
KIÁLLÍTVA
Burzi a 68. percben
SZÖGLETARÁNY: 5:15 (3:10)
A tavalyi szezonhoz képest szép számú nézősereg volt kíváncsi a nyáron megerősödött rákospalotaiak szezonnyitó meccsére. Premier volt mindkét kispadon, hiszen a hazaiaknál Mészöly Géza, míg a vendégeknél Pintér Attila mutatkozott be vezetőedzőként. A 12. percben megszerezhette volna a vezetést a Pápa, de Germán Ferenc fejesét követően Kövesfalvi István bravúrral ütötte szögletre a léc alá tartó labdát. A kezdeti vendégnyomást követően rendezte sorait Mészöly Géza legénysége, és egy formás akció végén – az addig látottak alapján némileg meglepetésre – megszerezte a vezetést a REAC a Fótról nyáron érkezett Potemkin Károly jóvoltából. Félóra után, a tizedik Pápa-szöglet után azonban a hazaiak is elvégezhettek egy sarokrúgást, amelyet követően Lilik Pál fejesét ütötte ki remek reflexszel Borsi Csaba. A szünet előtti utolsó percben Potemkin Károly ritkán látható kapásgólból tovább növelte a REAC előnyét.
A második játékrész (ön)góllal kezdődött: a felugró Potemkin Károly felett elszállt a labda, s végül a tehetetlen pápai védő, Hudák Tamás fejéről a kapu bal sarkába vágódott.
A 68. percben megfogyatkozott a REAC: Burzi Attila Sitku Illés visszarántásáért megkapta második sárga lapját, így a kiállították. A létszámhátrány ellenére mégis tovább növelte előnyét a Rákospalota Lendvai Péter remek egyéni teljesítményének köszönhetően, s úgyszólván kiütéssel győzött.

MESTERMÉRLEG
Mészöly Géza: – Nagyon örülök, hogy ilyen csapathoz kerültem, élmény volt ma a kispadon ülni. A győzelemmel elégedett vagyok, a játékunkon még van mit javítani.
Pintér Attila: – A mérkőzés elején három gólszerzési lehetőségünk is volt, ám nem tudtunk élni velük. Egyéni hibáinkat könyörtelenül kihasználta az ellenfél, amely négy kapuralövésből négy gólt ért el. Amíg megijedünk a Budapest táblától, addig nem fogunk jó eredményt elérni.

Erre nincs élet?

kaposvari Creative Commons License 2001.10.01 0 0 10
Okt. 23. du. 2 óra a Kaposvár-Pápa új időpontja. Gyertek sokan lássátok a feljutó csapatot:-))
Gejza21 Creative Commons License 2001.10.01 0 0 9
Hát nem sikerült...
Én pápai vagyok, csak azért!
Előzmény: PárducTomi (8)
PárducTomi Creative Commons License 2001.09.30 0 0 8
Hello Gejza21!

En vagyok szaBIKA! Lehet, hogy mar lattuk egymast, de nem hinnem, hogy ismersz. En csak azota szurkolok a csapatnak, amiota Baji Tomi a kapus, ugyanis en leginkabb neki szurkolok.

Most jatszunk Marcalival, remelem megverjük öket!!!

Előzmény: Gejza21 (7)
Gejza21 Creative Commons License 2001.09.28 0 0 7
Csak nem győztek hétvégén aranylábú fiaink?
Szabika, ki vagy te?
Nem ismerlek?
stan24 Creative Commons License 2001.08.12 0 0 6
Hát nem valami népszerű ez a táma. Alig van hozzászólás.
szasza_hungary Creative Commons License 2001.08.11 0 0 5
Talán a PMFC topik azért halad ilyen lassan, mert a hozzászólásokat a pmfc.ini.hu oldalán vagy a #pmfc cset oldalon vitatjuk meg!!!
Előzmény: Muntanitz (3)
delpedro Creative Commons License 2001.08.11 0 0 4
HAJRÁ ZÖLDEK!

HAJRÁ FRADI!

Muntanitz Creative Commons License 2001.08.10 0 0 3
A nyugati NBI B-s csapatoknak kevés szurkolója van jelen a kocsmában, kár minden csapatra egy önálló topikot nyitni. Még az 500 hozzászólás körüli PMFC-s topik is nagyon lassan halad. Szerintem inkább az "NBI/B Nyugat" topikban kellene eszmét cserélni, akkor talán napi két-három beírás összejönne.