Keresés

Részletes keresés

szomorce Creative Commons License 2006.08.02 0 0 7
Milyen a Széchenyi fürdő? Volt már valaki?
BlueBird Creative Commons License 2001.07.19 0 0 6
Mióta az eszemet tudom a Leányfalusi strandra járunk. Nincs messze Bp-től, nekünk a XVII. ker-ből egy óra kocsival. Szentendre után van, régebben a németek kedvelt strandja volt. Van kacsaúsztató a kicsiknek, van melegvízű gyógymedence, + mélyülő medence (ez is gyerek) és a legjobb: hidegvizes medence (2 m mély, asszem 50 m hosszú). Nagyon kultúrált az egész, legalábbis tavaly még az volt, talán most hétvégén kijutunk.
Szia Chino-San!
Chino-San Creative Commons License 2001.07.19 0 0 5
nekünk mostanában Dunaharaszti jött be. bányató, de mostanra már rég nem bányásszák. van kialakított strand. elég tiszta is.

és lyooookat hallottam Bugyiról is (nem röhög!). ott is valami hasonló átalakításokkal egy bányató fürödhető.

és ezek még nem annyira felkapottak mint az Omszkitav és társai...

kyra Creative Commons License 2001.07.15 0 0 4
Hali!

Mao, merre is laksz? :-))) (Tudtam, hogy lesz, aki nem hagyja ki a kínálkozó poént)
Csokis: az ötlet nem rossz, kipróbálom.
cyber.greg: Téged nem a régi jó cuclista strandokra emlékeztetett a kilométeres sor a büfék előtt? A medencéket csak távolról láttam, már a partjukra sem lehetett odaférni...
Üdv: Kyra

cyber.greg Creative Commons License 2001.07.15 0 0 3
Én is ma voltam a Rómain!
Röviden összefoglalva: közeledünk Európa felé, de még nagyon messze van!
Előzmény: kyra (-)
Mao Creative Commons License 2001.07.15 0 0 2
Itt a hátsókertben avn egy isteni!
:D

MAo

Csokis Creative Commons License 2001.07.15 0 0 1
Egyebkent en meg mindig allitom, hogy a Duna hasznalhato, csak Pest fole kell menni. Nekem soha nem volt tole semmi bajom. Kenyesebbek vigyenek egy 5 literes kanna csapvizet, es azzal locsoljak le magukat. A Szentendrei-sziget szamtalan kellemes, kavicsos partot rejt, ahol a fak alatt, a fuvon lehet szunyokalni, grillezni egy kis ebedet, a gyerekkel homokvarat, kismedencet epiteni. Sokkal jobb, mint barmilyen strand.
Előzmény: kyra (-)
Csokis Creative Commons License 2001.07.15 0 0 0
Raba mester hazaban tobb, nagy, 0 alaku is van. :-)
kyra Creative Commons License 2001.07.15 0 0 topiknyitó
Miután rájöttem, hogy pocsék ötlet volt ebben a dögmelegben kivergődni a Római strandra csak azért, hogy ott tíz perc alatt elmenjen az életkedvem a tömegtől és a lábvíznyi medencék puszta látványától, ezennel a T. Törzsasztalosok elé bocsátom a kérdést: hol lehet kies fővárosunkban, vagy annak környékén úszásra alkalmas víz közelében eltölteni egy 36 fokos vasárnapot?
Úszásra alkalmas vízen a következőt értem:
1 viszonylagosan tiszta (értsd: legalább nem szabad szemmel láthatóan dzsuvás, mint némely bányatavak és csak elvétve fertőzött)
2 elviselhető benne a népsűrűség (értsd: nem vágod minden karcsapással orrba a többieket és nem a többiektől érkező orrbavágások elkerülésére megy el az energiád)
3 az úri közönségről sem az jut első blikkre az eszedbe: na, ezzel se bújnék közös fürdővízbe!

Az én legközelebbi ötletem a Velencei-tó, vagy annak bizonyos részei. Várom az ötleteket, javaslatokat.
Üdv: Kyra

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!