Keresés

Részletes keresés

intimázs Creative Commons License 2021.04.18 0 1 29

Engedjétek meg kérlek, hogy figylembe ajánljak számotokra egy különleges helyet.

Tantra masszázs (lingam, yoni / jóni masszázzsal) Budapesten

 

Tantra masszázs és oktatás.

Intimmasszázs (lingam, yoni / jóni masszázs) Budapesten.

Tantrikus érzéki élménymasszázs meztelenül nőknek, férfiaknak és pároknak.


https://intimazs.hu

libu Creative Commons License 2002.01.07 0 0 27
Ide is felteszem, mert véletlenül először a Törzsasztalra raktam:
Kedves Mágustanonc!
Az a gyanúm, hogy azért ismerjük a tantrának csak a szexuális vonatkozását, mert nincs más neki.

Megosztom, mibe futottam bele a napokban. :-)

Cserébe viszont én is kérek valamit, mindjárt átnyomom a postaládádba.

Melchizedek: Az élet virágának ősi titka
„A földrész elmerülése előtt mintegy ezer évvel élt Lemurián Ay és Teje. Ez a pár valami olyasmit tett, amihez azelőtt soha senki nem folyamodott, legalábbis a mi evolúciós ciklusunkban nem. Rájöttek arra, hogyha szeretkezés egy bizonyos módon végezzük és közben meghatározott módon lélegzünk, a gyermekáldás különleges módon valósul meg. Ezen a másféle fogantatáson keresztül mindhárom fél – az anya, apa és gyermek – halhatatlanná válik. Más szóval egy meghatározott módon véghezvitt gyermeknemzés élménye mindörökre megváltoztat bennünket.

Mielőtt Lemuriát elnyelték az óceán hullámai mintegy ezer embert képeztek ki, ami 333 családot jelent, melyek mindegyike képes volt a misztérium felfogására és demonstrálására. Elsajátították a szeretkezés e rendkívüli módját. Ténylegesen azonban nem értek egymáshoz. Az igazat megvallva, még csak nem is kellett ugyanabban a szobában tartózkodniuk, minthogy interdimenzionális szeretkezést hajtottak végre. Mikéntjére másokat is megtanítottak, és Lemuria olyan hellyé kezdett formálódni, ahol pár évezred leforgása alatt az egész faj egy új tudatküszöb átlépésére válhatott volna képessé.”

Magustanonc Creative Commons License 2001.12.17 0 0 26
Nietta: talan azert, mert en is most tanulom ezt a reszet :)

Erdemes sokat meditalni, es minnel nagyobb foku tudatossagot kialakitani.

Előzmény: Nietta (25)


Nietta Creative Commons License 2001.12.16 0 0 25
Szia Magustanonc! Köszi a választ, de ami azt illeti Te sem sok mindent mondtál a filozófia gyakorlati részéről..nagyon kíváncsi lennék hogyan lehet elsajátítani.
Magustanonc Creative Commons License 2001.12.15 0 0 24
Nietta: a tantra filozofiaja az, hogy eljuk meg az erzelmeinket es a vagyainkat, es ezaltal talaljuk meg a sajat lelki bekenket.

A szexualitasra vonatkozo resze arra is vonatkozik, hogy a lelki bekenk megtalalasa utan lepjunk tovabb a spiritualis fejlodesben azaltal, hogy a ket fel EGOjat osszekapcsoljuk, es igy kozelebb hozzuk magunkhoz a ket lelek kozotti kapcsolatot.

Előzmény: Nietta (23)
Nietta Creative Commons License 2001.12.14 0 0 23
Sziasztok!
Nagyon érdekesnek tarom ezt a tantra filozófiát és bevallom őszintén, nagyon szívesen meg is tanulnánk a Kedvesemmel. Ezért, ha valaki tudna nekünk segíteni..hogy kell ezt gyakorolni,tényleg fontos-e az étrend..stb..minden érdekel a témával kapcsolatban!! Köszi!
Nietta
Gioia Creative Commons License 2001.07.22 0 0 22
:-))
de magazin is.
A jelentese, öröm, vidamság.
Bolivian Dancer Creative Commons License 2001.07.22 0 0 21
:-)))

Off
A Gioia nem egy olasz női magazin?
On

Előzmény: Gioia (20)
Gioia Creative Commons License 2001.07.21 0 0 20
talan nem teljesen jo, ha ugy fogalmazunk, hogy "nem szabad" elelveznie a ferfinek, hisz ez ugy tunik, mintha vmilyen elvaras lenne.
Igen, amikor mar lelkileg es szellemileg egyesultetek, NEM IS AKAR elelvezni, mert annyira jo! :-) persze aki meg nem elte át most biztos hulyenek néz...
ha nem a szexualis vonatkozasait probalnam megfogalmazni, akkor ismet csak egy idezet jut eszembe: " eleg, ha csak emlékszel az egyesülésre;ölelés nélkül is - változás".
csokko Creative Commons License 2001.07.20 0 0 19
ez igen!
nekem már 1-2 nap is nagyon sok. sot! van mikor 1-2 ora is!:))
Előzmény: Jungfrau (18)
Jungfrau Creative Commons License 2001.07.20 0 0 18
Hogy mi a tantrikus szex?
Nem sokat tudok róla (:)) de annyit igen, hogy a szellemi egyesülésen alapul, aminek a meghosszabítása a nemi szervek.
Lényege, hogy a férfinek nem szabad elélvezni kb. 1-2 órán keresztül a szeretkezés közben.
Ezt "tudatosan" kell szabályozni, de a végbél és a herék közötti tájékon megnyomvan kézzel visszatartható a magömlés.
Vannak olyan mesterek, akik évekig nem élveznek el és úgy szeretkeznek....
Előzmény: Magustanonc (-)
libu Creative Commons License 2001.07.20 0 0 16
Elég, ha belinkeli.
Szóval, amennyit tudok az egészről az több mint zavaros. Általában a tantra szóra elsőre az az iszonyú rusnya szexuálterapeuta jut az eszembe, akit egyszer a tévében láttam. Mindenféle alakokat beszervezett, és ezek aztán egy körben ülve előbb utóbb egyesültek/közösültek vagy mittomén. A sok-sok Shiva a maga sok-sok Shaktijával. Biztos sok illóolajat és füstölőt felhasználtak, és az előző napokon bizonyos élelmiszereket nem fogyasztottak, de ezt már szerintem valahonnét máshonnan vettem.
Na, azóta a tantra-jógára mindig az a sok csúf ember ugrik be, akik ott körben egymáséi lesznek.

Bocsánat, a Tao jobban megfogott, de ez rajtad nem segít.

Esetleg Kirán tantrikus élményei.:-)

A linkelésnek meg komolyan örülnék.

Előzmény: Bolivian Dancer (15)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2001.07.20 0 0 15
És majd idekopizod, a köznép okulására :-))) ??
Előzmény: Magustanonc (14)
Magustanonc Creative Commons License 2001.07.19 0 0 14
libu: egesz pontosan egy kisebb esszet irok a Tantrarol, es kivancsi voltam, hogy mennyire ismert a dolog.
Előzmény: libu (9)
libu Creative Commons License 2001.07.18 0 0 12
Vagy a Tarantella.

De majd kapunk, hogy nem ez az asszociációs topik.

Előzmény: lordcase (11)
lordcase Creative Commons License 2001.07.18 0 0 11
Az biztos olyan mint a Komododragon...
Előzmény: csokko (10)
csokko Creative Commons License 2001.07.18 0 0 10
nekem pegig a Csungba Gaambra nevevu tantrasztikus haromlabu emlos allat jut eszembe :)
libu Creative Commons License 2001.07.18 0 0 9
Ezt most igazán nem értem. Átjössz a vallásfilozófiából, és MINKET merészelsz faggatni a Tantra NEM SZEXUÁLIS vonatkozásairól?
Fel vagyok háborodva!
Csak nem valamilyen mágiához kell ez hirtelen?
:-)
Előzmény: Magustanonc (5)
libu Creative Commons License 2001.07.18 0 0 8
Aha, aha. Szóval először megjelent életedben a maga a Tantra, aztán hozzá az ideológia.

Akkor viszont lehet, hogy nem is Tantra, mert a Karezzában és a taoista szexben is hasonló dolgok játszódnak.

Azért a könyv címét elkérném, ha lehet.
kösz
l

Előzmény: Gioia (4)
ukrán bérgyilkos Creative Commons License 2001.07.18 0 0 7
A tantra valami nemi betegség? höhöhö

Ahogy a névtelen költő is megirta:
"Tripper, szifilisz, kankó
A három együtt frankó."

:-)

Előzmény: Magustanonc (-)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2001.07.18 0 0 6
Tanonc!
Ez a HUSZ. Ja azt nem.. Mesélnél?
Re
bolivian
Előzmény: Magustanonc (5)
Magustanonc Creative Commons License 2001.07.18 0 0 5
Lehet szentsegtoresnek fog hangzani itt a kerdesem, de akkor is felteszem.
Tudtok valamit a tantra nem szexualis vonatkozasairol is?
Gioia Creative Commons License 2001.07.17 0 0 4
igen, sajat tapasztalat:-).
Persze nevén nevezni nem tudtam addig,amig veletlenul kezembe nem akadt egy tantrarol szolo konyv. Bar talan nem is kell mindenkepp nevet adni az ilyen dolgoknak, csak egyszeruen erezni kell.
Szoval ez amolyan völgy orgazmus, ami az un. "hagyomanyos" orgazmustol abban kulonbozik, hogy sokkal tovabb tart es nem egyre hevesebb szeretkezessel érhető el, hanem ugy ha egyre jobban lelassulsz lelkileg is, testileg is - no persze a partnerrel egyutt! :-). Igy ateled két nyugodt lény egymásba olvadását...
Nektek voltak hasonlo élményeitek?
libu Creative Commons License 2001.07.17 0 0 3
Kedves Gioia!

"A tantrikus szeretkezés fantasztikus...az extazis orákig, akar napokig is tarthat."

Ez igen.:-)

Remélem a saját tapasztalatod alapján írod. Akkor esetleg valami közelebbit is leírhatnál. Vagyunk itt egy páran, akiket érdekelne. Komolyan.
l

Előzmény: Gioia (1)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2001.07.17 0 0 2
"bármit ir a Káma Szutra,
nem hajlik a szám a kútra"

:-))

bocs, ez egy poén volt, ami felhozza a cuccosod, remélhetőleg!

Előzmény: Magustanonc (-)
Gioia Creative Commons License 2001.07.16 0 0 1
"eltunik az ido, meghal az ego,szetoszlik a szemelyiseg. A szexualis aktus egy kis-halal. Ha ezt tudod, akkor azt is tudod, hogy a halal egy oriasi szexualis orgazmus" - :-) ezt IS irja a tantrarol Osho.
De télleg!;-) A tantrikus szeretkezés fantasztikus...az extazis orákig, akar napokig is tarthat.
conSalves Creative Commons License 2001.07.15 0 0 0
A legj0bb modszer szexualis energiaink felhasznalasara szellemi fejlodesunk erdekeben. O;-)
Előzmény: Magustanonc (-)
Magustanonc Creative Commons License 2001.07.15 0 0 topiknyitó
Szeretnem tudni, hogy a HUSZ latogatoinak mi jut eszebe errol a szorol, es hogy mit tudnak rola. Hangsulyozom, hogy elsosorban velemenyekre vagyok kivancsi, es nem vitazni szeretnek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!