Keresés

Részletes keresés

drambuie Creative Commons License 2002.11.05 0 0 77
de mondd meg már nekem azt libsi, hogy ez miért alakult ki. miért kellett hirtelen cigányról romára váltani. Kinek a csőrét böki a cigány. másrészt ez sem hazai vívmány. az USA-ból származik. ott négert nem lehet négernek nevezni csak akkor ha érzékeltetni kell, hogy a fehérek hogyan niggerezik le őket máskülönben pedig Afro-Amerikai-nak kell őket nevezni. ha így haladunk hamarosan az is sértővé válik majd mint ahogy az a fekete megnevezéssel történt és jön majd egy új.
Előzmény: libsi (76)
libsi Creative Commons License 2002.10.19 0 0 76
Miért ne mondhatnád ki a "cigány" szót? Mindenki használja. A cigányok is, Horváth Aladártól Daróczi Ágnesig.
Szerintem neked az fáj, hogy mellette (50-50%) használják a "roma" szót is.
Előzmény: net-boy (20)
kaanga Creative Commons License 2002.10.19 0 0 75
Nem tudom, hogy az ATN nézettsége mennyire eshetett vissza, de gondolom, hogy rajtam kívül még sokan nem nézik ha ez a nőimitátor látható csak a képernyőn.

Albert Györgyivel sikerült elüldözni a TV nézők jelentős részét.

kaanga

drambuie Creative Commons License 2001.08.21 0 0 74
IT E.férje!
Avagy Szia Kata vagyok. Van még egy popsid?
ad1)Ha annyira magánügy, akkor minek teszed ki közszemlére a mindenkinek szemet szúró nickedbe?
ad2)Az izlésünk csupán mintegy 180 fokkal tér el. Ez egyébként nagyon jól is van így!!! Engem például erőszakkal sem lehetne rávenni, hogy ezt a tolakodó, gágogó, lúdtalpas népséget egy szemernyit is kedveljem. Sokan vagyunk ezzel így!!! Te nem vagy köztünk, hát üsse kavics.
Előzmény: Esbeta férje (73)
Esbeta férje Creative Commons License 2001.08.17 0 0 73
Kedves Drambuie!

"Egyébként Esbeta hol van, hogy mindig a férje nyilatkozik helyette?!"

Magánügy!

"Egyébként van egy ilyen tendencia,...
.... először megpróbálnak a sport területén vagy az Oscar gálák környékén sertepertélni majd mit nem ad isten egyszercsak hirtelen cigányügyi, kisebbségi, melegségi vagy zsidózási szakértőként pofátlankodnak be a családok legmeghittebb reggeli és esti óráiba. Kikre gondolok? Emlékezzetek csak Bánó Andrásra, Bárdos Andrásra, Baló Györgyre, Szegvári Katalinra stb stb."

Én meg kedvelem őket, ha nem is egyformán!
Hát istenem, eltérő az ízlésünk...

Előzmény: drambuie (72)
drambuie Creative Commons License 2001.08.15 0 0 72
Kedves Esbeta férje!
Egyébként Esbeta hol van, hogy mindig a férje nyilatkozik helyette?! Mindegy :-)
Szóval az AGY-at azért utáljuk, mert olvasd csak el mit írtam a 0-adikban, hogy mi az ő pályája.! Akkor meg mit AGYalog itt bele mindenbe. Most legutóbb például a pöffeteg s szánalmasan lecsúszott Havas Henrikkel együtt próbálták meg Torgyán Dzsozit leugatni. Tordeanu persze hozta szokott formáját, még HH is majd besz..t az igyekezettől, hogy közéokoskodjon Joci végnélküli szófosásának. Hol volt AGY ebben beszégetésben? A béka se.. alatt. Akkor meg minek az egész? Olyan szép, hogy mutogatni kell?
Egyébként van egy ilyen tendencia, nem tudom észrevettétek-e, hogy egyes még von zu Hause kereskedelmi beütéssel bíró egyedek először megpróbálnak a sport területén vagy az Oscar gálák környékén sertepertélni majd mit nem ad isten egyszercsak hirtelen cigányügyi, kisebbségi, melegségi vagy zsidózási szakértőként pofátlankodnak be a családok legmeghittebb reggeli és esti óráiba. Kikre gondolok? Emlékezzetek csak Bánó Andrásra, Bárdos Andrásra, Baló Györgyre, Szegvári Katalinra stb stb. Még a "megfellebbezhetetlen" széplélek nagyöreg Vitray is ebbe a kategóriába tartozik. És most itt van ez a kis görcs AGY. Az ember mindig jobbra vágyik. De már itt tartunk, hogy ez is jó. Ez az, amit utálok. Nem tudom, hogy a helyzetet-e vagy AGYat vagy együtt az egészet.
Előzmény: Esbeta férje (65)
kaanga Creative Commons License 2001.08.12 0 0 71
Ez a buta tyúk újra befurakodott ma az ATV-be. Ritkán engedték szóhoz jutni, de úgy sem veszi észre, hogy Gyárfás tapintatból nem küldi a fenébe. A butaságon és pofátlanságon kívül van ennek a nőimitátornak valami szakmai múltja is?
ttaarrllee Creative Commons License 2001.08.11 0 0 70
Igen, a tv1 bemondónői kedvesek, barátságosak, emberiek és szeretere méltóak, na meg persze szépek.
A többi tv bemondónői arrogánsak, beszédhibásak. Hanghordozásuk bombasztikus. Tipikus taxisofőr-stílusúak.
Előzmény: nurej (62)
kaanga Creative Commons License 2001.08.11 0 0 69
Erre gondolsz?

Előzmény: Törölt nick (68)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.11 0 0 68
Még egy kicsit felhizlalja magát és még csináltat magáról egy két meztelen képet - mint korábban tette - és utánna majd télen levágják mint egy malacot.
Ha Te öt jó újságirónak tartod. akkkor - szerinted - ki a rossz?
Előzmény: Esbeta férje (65)
netizen Creative Commons License 2001.08.11 0 0 67
Ha nayyira jó, akor mércsak a legprosztóbb technikai és szellemi szinvonalú ATV-ben kap állást?
Ja hogy szabadon úszik? Freelance journalist? Igy híjják mostanában a KMK-t? ;>
Előzmény: Esbeta férje (65)
Fine Tune Creative Commons License 2001.08.11 0 0 66
Többször láttam őket az ATV-ben "gyűlölködni" (micsoda fasz SZDSZ-es szó ez arra, amikor arra a ritka kivételre, amikor nem a ballib fikázik, hanem őket fikázzák)

Azért 2001-ben elég ciki csak ebből élni.

Előzmény: Esbeta férje (65)
Esbeta férje Creative Commons License 2001.08.10 0 0 65
AGy.nem tartozik a kedvenceim közé, de akkor sem értem, mi ez az óriási gyűlölködés, ami itt folyik vele kapcsolatban.
Persze, vannak nála szebbek, ápoltabbak a BEMONDÓNŐ-k között, de azért ő mégis csak egy riporter, méghozzá a jobbak közül!
Előzmény: kaanga (64)
kaanga Creative Commons License 2001.08.10 0 0 64
Ez a nőutánzat valóban eltűnhetne a médiából.

kaanga

Előzmény: pdia (63)
pdia Creative Commons License 2001.08.10 0 0 63
Hali Lujza!

Nem a biponttévén, hanem a rötölöklubbon! Én is láttam. Borzalom! Nyitottam ma egy topicot erről a HP-ról, de kimoderálták. Innentől nem szeretem jobban...
Amúgy tényleg egy iszonyat a csaj. A Magic Mirror sátor háziasszonyaként meg úgy nézett ki, mint egy lefosott kilométerkő. És volt annyi udvariatlanság benne, hogy a kérdező riporterrel beszélgetvén nem vette le a napszemüvegét, holott nem volt vakító napsütés. Dehát ő ugye megteheti...
Szarabbul nézett ki, mint a házmesterünk.

Előzmény: lujza (58)
nurej Creative Commons License 2001.08.10 0 0 62
>>>A királyi TV bemondói igen is szuper babák!

És hát sokkal kultúráltabbak is.

nurej

Előzmény: Geyza (35)
Ligart Creative Commons License 2001.08.10 0 0 61
ezta ahozzászólást a kimoderált AGY - maga a borzalomnak szántam, mire elküldtem, már nem volt ilyen topik...Sebaj, ha érdekel valakit:
Ha akar még valaki őnagysága AGY kisasszonyról beszélni... Engem k*rvára nem érdekel, hogy hogy néz ki, de engem is nagyon idegesít. Valaki arra vág fel a XXI. szátadban, hogy tud angolul - uramisten! A fél világ ezen a nyelven gondolkodik! Aztán meg azt hiszi magáról, hogy ő valami hatalmas sztár itt Magyarországon. Rendben van, de hol van a rajongótábora? Nekem elsőre be se ugrott, hogy ki ez a nő. Az ATV-ben szokott néha délelőttönként osztani, hát nem egy nagy élmény. Kultúrsznob, butykó és tényleg úgy affektál (angolul is!), hogy hányingerem lesz tőle. Olyan szellemi színvonalat képvisel, mint a Z+/Viva+ műsorvezetőgárdája, azokat is bekapcsolom néha, ha röhögni és szörnyülködni akarok. Ilyen okosságokat mondanak azok is, hogy "Ha most belerakhatnám egy TV-show-ba a pápát meg a dalai lámát, sok érdekes dolog derülhetne ki, erről meg vagyok győződve". Ezek mind csak tévében meg showbizben tudnak gondolkodni. Albert Györgyiék is valami szenzációs okosságokat mondtak a múltkor, hogy Szabó István azért a legnagyobb filmrendező, mert "megkérdezte telefonon K.Lajostól, hogy megkapta-e az Oscart". Brrrrr, ez butaság!!! Újságírók, showbiz zsoldoskatonái!
Wagram Creative Commons License 2001.07.26 0 0 60
Egy feltűnési viszketegségben szenvedő, klimaxos exhibicionista.
Előzmény: lujza (58)
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.18 0 0 59
Ez is egy pszichológiai kórkép! :-)
Előzmény: lujza (58)
lujza Creative Commons License 2001.07.18 0 0 58
Van egy ilyesmi vetélkedő a biopontévén, hogy ki hazudik hihetőbben. Györgyikénk szerepelt ottan, valami hihetetlen mennyiségű fóbiával kérkedett a nagysasszony, s mind igaz volt, mint kiderült.

Azt még értem, hogy valaki ojjan, mint egy élő pszichológiai példatár, de hogy miért dicsekszik vele, azt fel nem foghatom....

Előzmény: jobbegyenes (57)
jobbegyenes Creative Commons License 2001.07.18 0 0 57
Gyorgyikenek pszihologust kellene cserelnie,
valoszinu, hogy nem talalta el az adagolast. Kiabal rola a kedelyhullamzas es az exhibicionizmus menopausas keveredese, agynyugalom es a mediak kerulese javallhato a kapuzarasi panikszeru satormeleg interaktiv jatekok es a homo-csoszo helyett.
drambuie Creative Commons License 2001.07.17 0 0 56
Hát csak eszembe jutott a jobbszélső inkvizitor neve.(az utóbbi napok borzalmas hősége emlékezetkiesést okozhatott vagy mi a fene)
Pálfy Barnus az, hogy egyem a lelkét.
Tarlóssal szokott telefonon ordítozni, ami azért jobb mintha szegény Tarlós még az ábrázatát is kénytelen lenne elviselni.
lujza Creative Commons License 2001.07.17 0 0 55
A szívemből szóltál.....
Előzmény: andrej11 (52)
saafi Creative Commons License 2001.07.17 0 0 54
12 evvel fiatalabb szereto, hmmm...

akkor en valamirol lemaradtam

mar nem Mate Gabor felesege?

Előzmény: melytorok (51)
butcher Creative Commons License 2001.07.17 0 0 53
OFF: Agreed! Télleg chinoskák az M1&M2 bemondónénik. Mindenféle flanc nélkül...

ON: Djördji nálam ott írta le magát, amikor (kb. 8-10 éve) végigfikázott egy Miss World közvetítést élőben, szerintem epét is hányt közben...

Előzmény: net-boy (25)
andrej11 Creative Commons License 2001.07.17 0 0 52
Inkább ne tegye...
Előzmény: melytorok (51)
melytorok Creative Commons License 2001.07.16 0 0 51
albert a nála 12 évvel fiatalabb dugógépével könnyen vicsorít
ahelyett, hogy gyerekeket szülne....
andabi Creative Commons License 2001.07.16 0 0 50
:))
Előzmény: andrej11 (49)
andrej11 Creative Commons License 2001.07.16 0 0 49
Valamelyik meleg-sátorban szedett össze valamit.
Előzmény: andabi (48)
andabi Creative Commons License 2001.07.16 0 0 48
Hogy kicsoda?
Nos, ha jól tudom, tán valamelyik volt nagykövet leánykája, aki egyik egzotikus országban nevelkedett. Hazaköltözése után azzal lépett be a köztudatba, hogy Oscar-díj átadást közvetített valahogy így: "...és a jelenlévők között most Órnóld Svórcönígört láthatjuk..."
Aztán amikor többen körberöhögték, kkikkkérte magának a kritikát, mondván: "...nem értem, miért kell valakinek szégyellnie az angol tudását?..."
Szóval, igencsak "belopta magát" az emberek szívébe "szerénységével, közvetlenségével".
Mostanában pedig az ATV-n gyűlölködik Szegvári Katival és R. Székely Júliával karöltve.
Tegnap otthonról az ágyból telefonált, nehogy má' kimaradjon a műsorból. Állítólag a Balatonon elcsapta a hasát virslivel. Lehet, hogy csak a "gyönyörű másnapos idő" volt az oka az ágynak esésnek?:))
Előzmény: ivanpeti (45)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!