Keresés

Részletes keresés

exseven Creative Commons License 2006.02.20 0 0 128
Eladó egy Sw1000XG kártya.
MonoStory Creative Commons License 2004.11.05 0 0 127

Emberek!

 

Nincs valakinek eladó sorban levő sw1kxg-je?

 

mono

Porcupine Creative Commons License 2002.09.02 0 0 126
Köszi! Azóta már felkerült több Yamaha oldalra. Bár igazán nem tudnám ezek alapján eldönteni, hogy megéri-e foglalkozni vele.
Előzmény: MonoStory (125)
MonoStory Creative Commons License 2002.09.02 0 0 125
A PLG150DR demóját itt megtalálod az SW1k alatt


Elég meggyőzőnek tűnik számomra...

Előzmény: Porcupine (123)
Sir Mocke Creative Commons License 2002.08.02 0 0 124
Tanácsot kérek:

Felraktam a gépemre a Guitar-pro3 TAB (gitár-"kotta") szerkesztő programot, ami midivel le is játsza a beírtakat. Viszont lejátszás közben folyamatosan "bugyborékolnak" a hangok, mintha állandóan be lenne kapcsolva vmi tremoló vagy vibrátó effekt. Más gépén is próbáltam már ezt a progit, ott nem csinált ilyet. A gépemen fut másik hasonló midis alkalmazás (TablEdit), az nem csinál ilyet. A hagkártyám alaplapra integrált AC '97.

Én azt gondolom vmi beállítási hiba lehet, de nem tudom mit, hol keressek. Tudtok segíteni?

Porcupine Creative Commons License 2002.07.31 0 0 123
Kijött két kártya PLG150PC és PLG150DR néven, de alig valami infót írnak róluk. Kiváncsi lennék demókra. Bár lehet, hogy valami szempleres dob megoldás jobb lenne, de a lustaság ...
Steveo Creative Commons License 2002.06.20 0 0 122
Most jöttem a www.SW1000XG.com fórumról és egy pasas olyan rémhíreket terjeszt, hogy az SW2000 nemsokára kapható (valaki 149 fontért látott egy SW1000XG-t!!! megrémült, hogy ennyire leesett az ára, beírt a fórumba, és ez elindította a rémhír lavinát)

A másik meg az, hogy állítólag Yamaha visszavonta az XGWorks v3-at a piacról (és v4 még nem kapható, csak japánban).

Tud erről valaki valamit?

Előzmény: Steveo (121)
Steveo Creative Commons License 2002.02.01 0 0 121
Próbálta valaki már a Kenton Plugstation-t?
exseven Creative Commons License 2002.01.11 0 0 120
Na megnéztem!
A vinyó a RAID vonalon lóg, szóval külön vezérlőn, és megy a DMA. Lehet, hogy kipróbálom majd az alaplapi vezérlőről is, mert nem igaz, hogy meg kell kattannia már 12-14 sávnál is. Azért az a szkázi dolog még mindig izgatja a fantáziám :)

Előzmény: exseven (116)
MonoStory Creative Commons License 2002.01.11 0 0 119
*X7
Steveo linkje nálam nem jött be ezért...
Az XGWorks audio mixerének audio preset dialog ablakában lehet megmondani, hogy az luk ott hátul milyen bemenet legyen és melyik 1 ill. 2 csatornára szánod. A választék:
Mikrofon; Gitár; Mono v. sztereo kéjbord; Mono v. sztereo audió;
Ezen kívül még vonalból ráaggathatsz effekteket is:
Mikrofon?; Zengető; Kórus; Stb...
Amúgy ezeket könnyen kiderítheted a programból, a pdg kupaccal csak emiatt ne rongáld a szemed. Ja és ez a mixer barommód hasonlít a midi mixerhez, de ezt a Plug-in fütyike alatt találod és nem ott fent a kis ikonkiállításon.
Előzmény: exseven (116)
Steveo Creative Commons License 2002.01.10 0 0 118
Én nem használom az XGEdit95-öt, de megnéztem a használati utasítását és van neki egy ilyen A-D Converter ablaka, ahol a kezdenék kutatni a helyedben. A 38. oldalon nézd meg, ott írnak az XGEdit95 SW keverő ablkáról: http://www.yamaha.co.uk/xg/download/tools/xgedit95.pdf
Előzmény: exseven (116)
Steveo Creative Commons License 2002.01.09 0 0 117
Valaki szólt, hogy ez az XGEditor kép amit idekentem nem látható... Nem tudom miért, nálam lejön. Na mindegy, itt van a link: SW1000XG Keyboard [Audio In]
exseven Creative Commons License 2002.01.09 0 0 116
Köszi, kipróbálom! Külöün vinyó van az audiónak (Seagate Barracuda IV), szóval a Windows ügyködése sem zavarhatja meg, de a díeméj lehet hogy nincs bekapcsolva.
Én csak az XGEdit nevű kedvességet használom, azon tényleg nincsenek különböző bemenetek. Mit csinálnak azok? Szoftveres preamp vagy ilyesmi?
Kipróbálom a DMA-s dolgot, aztán majd beszámolok!
Előzmény: Steveo (113)
Steveo Creative Commons License 2002.01.09 0 0 115
A bal oldalon látható ez (itt az Audio In a Keyboard-ra van belőve):

Előzmény: exseven (112)
MonoStory Creative Commons License 2002.01.09 0 0 114
Köszi! Tényleg ezt próbáltam mondani/kérdezni. Könnyű Steveonak ismeri a kulcsát az agymenésemnek.
Előzmény: Steveo (113)
Steveo Creative Commons License 2002.01.09 0 0 113
Remélem nem bánod ha én is válaszolok erre. Lehet, hogy tudod már ezeket, de lehet, hogy nem, gondoltam a biztonság kedvéért elismétlem. Szóval először is, ha akadozik az audio, a DMA használatot kell kipipálni azon merevlemezen amire felveszel. Ezzel én is szívtam eleinte. De egy másodlagos 45Gig 7200rpp lemez belövése (amire veszem az audio-t) és a DMA rublika kipipálása után semmi problémám nem volt ezzel. Ha meg szuszog, akkor használd a Stereo Keyboard audio in beállítást az SW-n. A Mono arra utalt, hogy van többféle Audio In beállítás az SW-n. Van direkt gitárra, Keyboard-ra, Mono Audio, Stereo Audio, satöbbi. Ezt könnyen lehet változtatni az XGWorks szekvencer XGEditor-jával, de nem vagyok benne biztos, hogy az az XGEdit (ami egy külön program) ezt lehetővé teszi. Ezt használod ugye?
Előzmény: exseven (112)
exseven Creative Commons License 2002.01.08 0 0 112
Bocs az eltűnésért!
Ezt a kérdést sajnos nem tudtam dekódolni. Segíts, kérlek!
HAsznál valaki közületek SCSI-t? Elgondolkodtam egy gyors kontroller+hdd beszerzésén, mert megvettem az állítólag leggyorsabb IDE vinyót, és szenved az audiótól, mint egy igavonó barom. Mit gondoltok, érdemes?

Előzmény: MonoStory (108)
Steveo Creative Commons License 2002.01.08 0 0 111
...különben biztos, hogy nem véletlenül van a Digi 001 külön építve a számítógéptől. Az SW, ott ahogy lapul a videó és modem-kártyák, lemez kontrollerek meg egyéb zörgőholmik között, biztos felszív egy kis zavart tőlük.
Előzmény: MonoStory (108)
homeia Creative Commons License 2002.01.06 0 0 110
Sziasztok!
Szeretnék én is venni egy ilyen SW1000XG t de elotte elkéne adnom a mostani cuccomat:

-HOME STUDIO PRO 64 (guilemot)
-Yamaha DB-50XG (Daughter board)

Elcserelnem mindezt egy sw-1000xg re ráfizetéssel vagy:
a kettőért 80ezret kérnék ha valakit érdekel irjon..

home

Steveo Creative Commons License 2001.12.18 0 0 109
X7: bocs, megint a fű hatása alatt lehettem. Úgy értettem, hogy a Trinity-vel hasonlítottad össze az SW audio minőségét. De most minden szót elolvastam és pironkodok mert nem vette az agyam az in szócskát... Az a legjobb, hogy még idéztem is... :(

Mono: még jó, hogy mindketten elektrónikás diplomával rendelkezünk mi? Én egy 60W-os izzót ki tudok cserélni egyedül!

MonoStory Creative Commons License 2001.12.14 0 0 108
Hé!
Én is észrevettem ottan valami kis szuszogást a saját erőlködéseim során, de a Steveo-én nem hallottam semmit. Biztos valami illesztési izé van közte és a bedugványozott micsoda között. Meg kéne faggatni valakit aki ért az elektronok kanyarodásához. Sajnos nekem csak tanították, de én valami másra koncentráltam...

X7 milyen bemenetet használsz az ütődhöz? Nekem az " Audio " tünt a legjobbnak a multi után.

Előzmény: exseven (107)
exseven Creative Commons License 2001.12.14 0 0 107
Öööö... tessék? :) A bemenetre gondoltam.
Előzmény: Steveo (106)
Steveo Creative Commons License 2001.12.14 0 0 106
X7: valljuk be, az audio in minősége nem verdesi a plafont"?

Te erre a következtetésre az EX7-nel vagy Trinity-vel való összehasonlítás után jutottál?

Előzmény: exseven (104)
Valérió Creative Commons License 2001.12.14 0 0 105
Event Gina???? Kitől vetted azt a vacakot? ;) Azért maradok az SW őszinte tisztelője, még ha csak plátói alapon is :)
exseven Creative Commons License 2001.12.13 0 0 104
Ezek szerint igen nagy szerencsém volt! A hangkártya többet ér, mint az egész gépem. És lehet, hogy ma társul hozzá egy Event Gina is, mert valljuk be, az audio in minősége nem verdesi a plafont, és a kimenet is kicsit sziszeg. Amúgy valaki nem tud egész véletlenül egy eladó Yamaha EX5R-t?
Előzmény: MonoStory (103)
MonoStory Creative Commons License 2001.12.13 0 0 103
192 volt a legolcsóbb az Atlantisznál. Erre sem volt egyszerű rábukkani nem hogy használtara. Én még mindíg nem találtam meg a magyar tesztet amit anno csináltak vele. Tí?
Előzmény: Valérió (102)
Valérió Creative Commons License 2001.12.12 0 0 102
Jaja, épp emiatt inkább plátói marad a vonzalmam az SW iránt. Már megrendeltem egy Pulsar XTC-t :))))
Steveo Creative Commons License 2001.12.11 0 0 101
X7 kollégának totál igaza van az elpasszolással kapcsolatban, bár nekem több okom is van ijedten keblemhez szorítani ilyen ajánlatok árnyékában. Pláne azzal a kacér Plagin Annával a hátán elég megnyerő az összhang, bár nem könnyű ebből a kisasszonyból kihozni pontosan elképzelt álmaid sokszor. A júzer interfészével értem hogy nem könnyű bánni meg nem logikus valahogy, de hát ilyen minden nő, nem?
Előzmény: Valérió (99)
Valérió Creative Commons License 2001.12.10 0 0 100
Steveo Bácsinak mailt küldtem :)))))
Valérió Creative Commons License 2001.12.10 0 0 99
jójó! És akkor mennyiért adod el nekem? :))))))
Előzmény: Steveo (98)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!