Keresés

Részletes keresés

delfyn Creative Commons License 2001.07.12 0 0 4
Madarat tolláról, embert (koalíciós) barátjáról...
Előzmény: kifli (3)
kifli Creative Commons License 2001.07.11 0 0 3
sose becsüld le a nép IQjának kicsinységét:-)))
Előzmény: darab01 (2)
darab01 Creative Commons License 2001.07.11 0 0 2
Már nem. Annyira lejáratta magát, hogy aki ezen túl komolyan veszi, annak vagy fizetnek érte, vagy az IQ-ja egyezik meg egy gyengébb képességű szobanövénnyel.
Előzmény: kifli (1)
kifli Creative Commons License 2001.07.11 0 0 1
nade, nem veszélyes-e Torgyán bácsit lekezelni? Antall József is megjárta vele...
Előzmény: darab01 (0)
darab01 Creative Commons License 2001.07.11 0 0 0
0rbán akkor követett el hibát, amikor szóba állt ezzel a kóklerral.
kifli Creative Commons License 2001.07.11 0 0 topiknyitó
mai hír:

Orbán Viktor nem veszi komolyan Torgyán Józsefet
[FN, MTI-Eco] Orbán Viktor miniszterelnök szokásos szerda reggeli rádióinterjújában megkérdőjelezte a termőföld védelmében útlezárásokat kilátásba helyező Torgyán József kisgazda pártelnök szándékának komolyságát. Orbán Viktor a magyar termőföldért aggódóknak azt ajánlotta, hogy tájékozódjanak az e tárgykörben az Európai Unióval kötött -
általa kedvezőnek ítélt - megállapodásról, valamint az idevágó őszi törvényalkotási menetrendről. A kormányfő beszámolt arról, hogy a kormány továbbra is fenntartja ajánlatát a Mol gázüzletágának megvásárlására, a cégben pedig van fogadókészség. Az európai uniós csatlakozási tárgyalásokról szólva Orbán Viktor közölte, hogy a következő hónapok témája a közlekedési, illetve a versenyfejezet lesz, és reményei szerint az év végéig a határrendészettel összefüggő, úgynevezett schengeni fejezetet is lezárhatják.

nem követ-e hibát orbán, amikor leírja torgyánt?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!