^ocsi
2015.03.12
0 0
4854
Szia,
amennyiben a Hoya HD UV 77mm-es nem "kínai", érdekelne. Egy mail címet dobj légyszíves: ocsi19@gmail.com
üdv.: Péter
Előzmény: krocig (4837)
peter.foto
2015.03.09
0 0
4852
DIFOX HMC digitális cirkuláris polárszűrő
Eladóvá vált kihasználatlanság miatt egy Difox 55mm-es szűrőméretű Digitális cirkuláris polárszűrő. Gyönyörűen teszi a dolgát. Fuji S5600-ason párszor használtam, de már nincs meg ez a gépem, csak a tokjában pihen a szűrő. Teljesen karcmentes, keveset volt használva, kifogástalan állapotú. Szépséghibája csak a toknak van, ami megrepedt, mert sokat hordtam táskában, de hibátlanul használható, védi a lencsét. Ár: 5000 Ft
fujinet
2015.03.07
0 0
4850
Kedves fórumlakók,
Fujinon objektíveket használókhoz van itt egy kérdőív. Válaszolnátok rá?
Üdv. fujinet
szl1973
2015.03.05
0 0
4849
Sziasztok!
Ha valaki tud magyarországi zselatin ND filter "lelőhelyet", kérem jelentkezzen privátban (mail publikus).
Én csak amerikai és brit webáruházakban találtam. A ND 0.6, 0.9; 1.6; 2.0; 3.0; 4.0 érdekelne elsősorban.
titite1
2015.02.27
0 0
4848
1x használt COKIN P rendszerhez 77mm átmérőjű gyűrű eladó.
Új ára: 5 eFt
Ára: 3 eFt
mail publikus
theana
2015.02.24
0 0
4846
Megvételre keresek karcmentes 77 mm-es vékonyított peremes HOYA cirkuláris polárszűrőt , Budapesti, vagy Budaörsi átvételi lehetőséggel.
Mail publikus.
Már nem aktuális.
Előzmény: theana (4843)
matapeti
2015.01.14
0 0
4842
Keresek:
62mm-es menettel átmenetes szürke szűrőt, lehetőleg minél sötétebbet és csillag szűrőt szintén 62 mm-es menettel.
István 30-518-9041, 367-2173, matavov@freemail.hu
Törölt nick
2015.01.12
0 0
4840
HOYA HMC bevonatos UV szűrő 58mm, új, bontatlan. (Made in Japan)
2.500 Ft
SOLIGOR DHG Antireflexion bevonatos UV szűrő 58mm, új, bontatlan. (Made in Japan)
2.000 Ft
HAMA C-PL (cirkulár-polár) szűrő 58mm, új, bontatlan.
2.500 Ft
HAMA CLOSE UP +4 (IV) macro előtétlencse 58mm, új.
3.000 Ft
A fényképek az eladó dolgokról készültek.
Budapesten vannak, postázom is szükség szerint őket. Email: thxsector@gmail.com
képek:
futoz
2015.01.12
0 0
4839
Kihasználatlanság miatt eladó ND 1000 szűrők
Zomei ND 1000 52mm 13000 Ft
Zomei ND 1000 58mm 15000 Ft
Zomei ND 1000 67mm 17000 Ft
Zomei ND 1000 72mm 18500 Ft
Zomei ND 1000 77mm 20000 Ft
Zomei ND 1000 82mm 22000 Ft
krocig
2015.01.11
0 0
4837
Eladó 77-es szűrők:
HOYA HD CPL 15.000 Ft
HOYA HD UV 12.000 Ft
TiANYA XS-Pro1 Digital vario ND szűrő 6.500 Ft
TIANYA UV („Super High Digital Filter” - 2 db.) bontatlan 1.300 Ft, picit használt 1.000 Ft
NIKON-ra utángyártott obisapka, LC-77 500 Ft
bakfitty61
2015.01.10
0 0
4836
Eladó 55mm-es HOYA HD cirkuláris polárszűrő, újszerű, párszor használt.
Ára: 6000ft
matapeti
2015.01.09
0 0
4835
Keresek:
62mm-es menettel átmenetes szürke szűrőt, lehetőleg minél sötétebbet .
István 30-518-9041, 367-2173, matavov@freemail.hu
spielman3
2015.01.08
0 0
4834
HOYA Standard Vékonyperemes vagy más?
Én keresek ilyen szűrőt. Van belőle HD változat meg UV szűrős ezért kérdezem.
Előzmény: kolgét (4833)
kolgét
2015.01.08
0 0
4833
Hoya CPL szűrő ( 58mm ) nagyon ritkán használt, karcmentesen, dobozában eladó. Tel: nullahat-30-9293107, vagy mail.
5.900,-Ft.
Bp.
spielman3
2015.01.07
0 0
4832
Köszönöm válaszod, illetve köszönjük feleségemmel együtt aki - bár festőművész - szeret modellkedni, én pedig hát szeretnék megtanulni fényképezni.
Teljesen járható Budapest nekünk, örömünkre szolgálna ha megismerhetnénk.
E-mail címedre továbbiakat.
Előzmény: galagonya60 (4830)
Törölt nick
2015.01.01
0 0
4831
Sziasztok!
Még mindig eladók B+W 67mm MRC Clear és cirkuláris polár szűrők .
Továbbá egy 77mm-es MRC polárt is hozzácsaptam a kínálathoz.
Mindegyik F-Pro foglalatos (azaz elöl-hátul menet van rajtuk, objektív sapka, további szűrő könnyen felhelyezhető rájuk).
MRC felületképzéssel, azaz többrétegű bevonattal. Hibátlan, karcmentes állapotúak ! Eredeti tokkal, dobozzal.
A bolti új ár kevesebb, mint feléért odaadnám őket (Árgép.hu alapján):
- a védőszűrő ára:7.900 HUF,
- a polárok ára: 19.900 HUF (77mm) ill. 15900 HUF (67mm)
Elsősorban Budapest vagy Győr környéki átvétellel. Mail publikus.
galagonya60
2014.12.23
0 0
4830
Ajánlanám a vazelint. Ha egy plexi, vagy üveglapocskát (Cokin szűrőfoglalatban) bekensz vékonyan, akkor az a képet megtöri. Ha vízszintes csíkokat kensz az ujjaddal, akkor a bejövő fényt függőlegesen töri meg.. Az a lényeg, hogy pont merőleges lesz a hatása. Végtelen a variáció. Annak idején, mikor még nem volt Photoshop, én sokat szórakoztam ilyesmivel, és szívesen beszélek róla.. Ha pesti vagy találkozhatunk valamikor... Inkább jövőre...De azt ne kívánd, hogy írásban...
Üdv: Ágg Károly
E-mail címem nyilvános.
Előzmény: spielman3 (4827)
spielman3
2014.12.17
0 0
4828
p.s.
58-as méretben keresek érdekes szűrőket azért gyáriakat is, főleg olyanokat amelyekkel olyasmi hatás érhető el, amit utólag a photoshop nem tudna
spielman3
2014.12.17
0 0
4827
Módszerekről, alkalmazható anyagokról szeretnék eszmecserét folytatni:
Milyen anyaggal és módszerrel lehet a fényképezőgép képalkotását manipulálni?
Össze akarom gyűjteni az ötleteket.
Ha van egy protektor szűrő a gépen, ill. az optikán, akkor eléggé szabadon lehet próbálkozni.
David Hamilton viaszt alkalmazott azt hiszem, de hallottam már zsírról is, én olajfestékekkel próbélkozom.
AKi tud valami jó tapasztalatról vagy ötletről beszámolni, írja ide. Contra photoshop.
bertalan.lajos
2014.12.01
0 0
4825
Eladó!
Hoya HD CPL polárszűrő 62mm Új, bontatlan.
Ár: 13.000
Budapest VI. ker
06-30-658-229-58
galagonya60
2014.12.01
0 0
4824
Van néhány eladó szűrőm:
Keletnémet:
M58-as narancs,
M58-as 1,5x barnásvörös (színhőmérséklet módosító)
M58-as 1,5x kék (színhőmérséklet módosító)
A három összesen 2000,- Ft
52mm-es Cosmos UV Japan 1500,-Ft
72mm-es noname sötétvörös 2500,- Ft
52mm-es Hoya Skylight (1B) Japan 2000,-Ft
58mm-és B+W 4x-es ND 2500,-Ft
A fentiek dobozban vannak, bár némelyik nem az eredeti dobozában...
Használva voltak, de jó állapotban vannak.
77mm-es aryca UV 2000,-Ft nincs doboza, egy körkörös karc van rajta...
(engem nem sokat zavart amikor használtam...)
E-mail címem nyilvános, kérésre fotót küldök,személyes megtekintés,
átvétel, Budapest Blaha Lujza tér.
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!