Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.10.23 0 0 4819

Sziasztok, Lee rendszerre való áttérés miatt eladóak az alábbi prémium-kategóriás B+W és Heliopan szűrők:

 

B+W:

   - 77mm UV MRC (többrétegű bevonat), F-PRO foglalat - 2db, mindegyik újszerű állapot, gyári műanyag doboz +karton csomagolás HUF 14900,-

   - 77mm ND3.0 szürkeszűrő (10 Fé csökkentésű), F-PRO foglalat - egyetlen vékony, halvány sérülés a bevonaton, képminőséget nem befolyásolja,  gyári műanyag doboz +karton csomagolás HUF 14900,-

   - 77mm ND1.8 szürkeszűrő (6 Fé csökkentésű), F-PRO foglalat, új állapot, gyári műanyag doboz +karton csomagolás HUF 22900,-

 

Heliopan (ugyanúgy német, mint az előbbi, minőség is azonos, Schott-üveg és fém foglalat jellemzi):

   - 58mm cirkuláris polár, SH-PMC (többrétegű bevonat), új állapot, B+W műanyag tokkal HUF 14900,-

   - 58mm UV, SH-PMC (többrétegű bevonat), új állapot, B+W műanyag tokkal HUF 6900,-

   - 67mm UV, SH-PMC (többrétegű bevonat), újszerű állapot, eredeti műanyag tokkal HUF 6900,-

   - 72mm UV, SH-PMC (többrétegű bevonat), újszerű állapot, B+W műanyag tokkal HUF 6900,-

 

Ezeket a szűrőket sokkal egyszerűbb tisztán tartani / tisztítani, mint a HOYA hasonló kategóriás eszközöket.

Mail publikus, Budapest és Győr környékén megnézhetőek és átvehetőek a szűrők.

 

White_Rabbit Creative Commons License 2014.10.17 0 0 4818

Idő közben megoldottam másképp a dolgokat, eladóak lettek;

 

CPL.: 5000 HUF

ND8.: 3500 HUF

 

Kettő együtt; 6 500 HUF

 

Budapesti találkozó megoldható !

Előzmény: White_Rabbit (4815)
futoz (X) 2014.10.17 0 0 4817

Ugye .

Előzmény: White_Rabbit (4816)
White_Rabbit Creative Commons License 2014.10.16 0 0 4816

Közben utána néztem... az ND filternek...
A Zomei nem is olyan noname...

Előzmény: White_Rabbit (4815)
White_Rabbit Creative Commons License 2014.10.16 0 0 4815

Rendszerváltósdi után más "standard" szűrőmenet méretek miatt CSERÉLNÉM néhány szűrőm is...

KALIMAR Cilkuláris Polarizált szűrő
- 52mm-Kiváló minőség; Hoya helyett volt... aztán a Hoya nem is kellett végül :)
-Patent állapot
-Műanyag tokjával, Dobozával, Papírjaival


CSERÉLNÉM; Hasonló kaliberű CPL-re, 58mm-es menettel

Noname ND8...Sokat nem tudok hozzáfűzni, feladatát ellátja.Elméletileg made in USA, de gyanúsabb, hogy csincsi...Optikailag rendben van, keret anyaga fém és a lencse bontható belőle, nem nevezném gagyinak.
-Tokjával


CSERÉLNÉM; ND8 vagy sötétebb ND filterre 58mm -es szűrőmenettel


93gas93KUKACgmail.com
06 T 464öt149

bertalan.lajos Creative Commons License 2014.10.13 0 0 4814

Eladó!

 

Hoya Cirkular Polárszűrő 52mm Új, de a doboza repedt. 6e
Hoya Cirkular Polárszűrő 67mm Új, bontatlan 10e

 

Budapest VI. ker

06-30-58-229-58

Törölt nick Creative Commons License 2014.10.12 0 0 4813

A 77-es szűrők elkeltek.

 

Objektívek eladása miatt feleslegessé vált:

62mm-es W-Tianya Slim MC UV  2500.- ft dobozában, karcmentesen.

62-77mm-es bővítőgyűrű 800.- ft.

 

 

Érdeklődést a suszi66(kukac)gmail.com címen kérek.

Törölt nick Creative Commons License 2014.10.08 0 0 4812

Objektívek eladása miatt feleslegessé vált:

62mm-es W-Tianya Slim MC UV  2500.- ft

62-77mm-es bővítőgyűrű 800.- ft.

 

77mm-es Jyc PRO1-D Wide Band CPL   4000.- ft,

77mm-es Jyc PRO1-D Super Slim Wide Band ND4   4000.-ft,

77mm-es Banner kék átmenetes szűrő  1500.-  ft,

77mm-es egyedi FE beáll. obi első kupak /a jobbik, prizmás, oldalt nyomós/  1500.- ft,

Mind a 4db 77mm-es szűrő együtt 8.000.- forint.

Mindegyik szűrő dobozában, a FE kupak zacsiban, karcmentes állapotban.

 

Érdeklődést a suszi66(kukac)gmail.com címen kérek.

FotoDoktor Creative Commons License 2014.10.07 0 0 4811

Keresek 43,5mm-es sárga, narancs szűrőt Olympushoz, ha csak a gyűrű van meg (olcsón) az sem gond.

 

eladó új állapotú  B+W UV MRC nano XS-PRO 52mm 10eFt

 

istvan.rosko kukac gmail pont com

hetven 332 kilenchat kilenchat

pater68 Creative Commons License 2014.09.29 0 0 4810

Orosz 52-es szűrőt keresek.

E-mail publikus.

kelo17 Creative Commons License 2014.09.28 0 0 4809

Eladó egy Hoya 52mm-es CPL szűrő, vadonatúj, bontatlan csomagolásban.

 

Ára: 6000.-Ft

 

Érdeklődni: 06/húsz/96nyolcvanhárom-55nyolc

 

Email elérhetőség az adatlapon.

 

kenya15 Creative Commons License 2014.09.25 0 0 4808

mármint védelem szempontjából előnye...

Előzmény: kenya15 (4807)
kenya15 Creative Commons License 2014.09.25 0 0 4807

Mint minden obi elé pakolt plusz üvegtag ront a képen...így fontos az üveg minősége...akkor van kimondottan előnye, ha nyaralás, utazás, kirándulás, városfotózás közben fotózol.

Előzmény: M.VIII (4806)
M.VIII Creative Commons License 2014.09.25 0 0 4806

Halihó!

 

Polaroid UV szűrőkről mi a véleményetek? Igazából frontlencse védelemre kell elsősorban, és nem akarok tízezreket fizetni egy B+W üvegért emiatt.

Zsiga62 Creative Commons License 2014.09.23 0 0 4805

Szia!

Nekem van egy valahol. Megkeresem, ha érdekel. Asszem CANON (ha jól emlékszem) és bontatlan csomagban van. Tévedésből vettem.

 

Előzmény: chingobling (4798)
vplaca Creative Commons License 2014.09.19 0 0 4804

Ment mail.

Előzmény: fes1885 (4803)
fes1885 Creative Commons License 2014.09.14 0 0 4803

Eladó eredeti dobozával B+W ND x1000 (110) szürke szűrő 58mm-es méretben. Egyszer sem használtam, ennek megfelelően gyakorlatilag gyári állapotú.  A szűrő használata lehetővé teszi, hogy 10 stoppal hosszabb záridőt alkalmazzunk, így nappal is hosszú záridős felvételek készíthetőek.

Új ára min. 17000 Ft.

 

Ára: 10.000Ft

 

Megtekinthető, átvehető Budapest 3.-4.-13. kerületében előre megbeszélt időpontban.

 

fes1885 kukac gmail.com

Canon Roland Creative Commons License 2014.09.13 0 0 4802

Sziasztok!

Zomei cookin szűrőkről van valakinek valami tapasztalata?

TRF1971 Creative Commons License 2014.09.11 0 0 4801

Eladó. Soligor DHG uv filter 77mm 3000ft.  Hoya uv filter 77mm 3000ft. Érd: 20-2469790.

vadmurok. Creative Commons License 2014.09.09 0 0 4800

Eladó 1 Camdiox Pro 1 super slim CPL (polár) szűrő, 58 mm-es. 5000 Ft.

futoz (X) 2014.09.01 0 0 4799
Előzmény: chingobling (4798)
chingobling Creative Commons License 2014.08.30 0 0 4798

keresek 58mm-es allithato ND szurot es UV szurot

hayashimushroom@gmail.com

tannoyfan Creative Commons License 2014.08.26 0 0 4797

Tegnap megjött a csomag, sajnos idő hiányában nem sikerült vele foglalkozni... Ma reggel azért már erősen furdalt a kíváncsiság, hogy mit is tud a Zomei, ezért csináltam egy hevenyészett tesztet. Mivel patak nem csörgedez a kert végében, ezért maradtam a statikus témánál, meglőttem 1/15-el AV módban, majd manuális fókuszra és Bulb módba kapcsoltam, 90 másodperc lett a közel megfelelő záridő. Mivel az ég percről percre változtatta a színét, jöttek a felhők, így némi színkülönbség összejött, de ami egyértelműen látszik, hogy nem egy tejeszacskó ez a szűrő. Első blikkre jónak tűnik...

Felraktam a tesztképeket, RAW-al együtt, véleményem szerint ezen az áron bőven jó lesz.

http://goo.gl/niWl2S

 

Előzmény: futoz (4791)
futoz (X) 2014.08.24 0 0 4795

A JYc re azt mondják, hogy = hoya, vagy hoya pro val azonos kategória. Viszont szerintem a Zomei egy picit jobb. 

És ahogy írtam 6000 Ft ért adok most. 

Előzmény: Raindan (4793)
pater68 Creative Commons License 2014.08.24 0 0 4794

A neves cuccok abból amit írtál, a Hoya (esetleg a Kenko). Futoz mást is tud hasonló minőségben ajánlani. (Kipróbálja...)

Előzmény: Raindan (4793)
Raindan Creative Commons License 2014.08.24 0 0 4793

Szia.

Köszönöm a tippet. Mivel sajnos e-mailben nem érkeztek ajánlatok így számításba veszem őket. 10e Ft alatt JYC, Zomei, Hoya, Kenko, W-Tianya vagy más egyéb közül melyiket ajánlanátok? Nagyjából egymás mellett mozognak árban. Köszi.

Előzmény: futoz (4781)
tannoyfan Creative Commons License 2014.08.24 0 0 4792

Ezeket a teszteket publikálhatnád, sokat segítene a döntésben 3rd party cuccok esetén.

 

(Vajon a Firefox mit ártott a fórumnak? Nem tudok belőle hsz-t küldeni, csak Chrome-ból... Firefoxban a motor szerint a hsz-em nem tartalmaz szöveget... én meg írhatom be 6x ugyanazt...)

Előzmény: futoz (4791)
futoz (X) 2014.08.24 0 0 4791

Amikor az első polárszűrőt meghoztam tőlük, akkor csináltam egy tesztet, mindenki a Zomeire mondta, hogy az a hoya 

Előzmény: tannoyfan (4790)
tannoyfan Creative Commons License 2014.08.24 0 0 4790

Merem remélni, a tracking szerint már kis hazánkban van a csomag, remélem a hét elején beesik... 

Előzmény: futoz (4789)
futoz (X) 2014.08.24 0 0 4789

Akkor biztos nem véletlen, hogy nem szarok a szűrőik. 

Előzmény: tannoyfan (4788)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!