Keresés

Részletes keresés

vadmurok. Creative Commons License 2014.09.09 0 0 4800

Eladó 1 Camdiox Pro 1 super slim CPL (polár) szűrő, 58 mm-es. 5000 Ft.

futoz (X) 2014.09.01 0 0 4799
Előzmény: chingobling (4798)
chingobling Creative Commons License 2014.08.30 0 0 4798

keresek 58mm-es allithato ND szurot es UV szurot

hayashimushroom@gmail.com

tannoyfan Creative Commons License 2014.08.26 0 0 4797

Tegnap megjött a csomag, sajnos idő hiányában nem sikerült vele foglalkozni... Ma reggel azért már erősen furdalt a kíváncsiság, hogy mit is tud a Zomei, ezért csináltam egy hevenyészett tesztet. Mivel patak nem csörgedez a kert végében, ezért maradtam a statikus témánál, meglőttem 1/15-el AV módban, majd manuális fókuszra és Bulb módba kapcsoltam, 90 másodperc lett a közel megfelelő záridő. Mivel az ég percről percre változtatta a színét, jöttek a felhők, így némi színkülönbség összejött, de ami egyértelműen látszik, hogy nem egy tejeszacskó ez a szűrő. Első blikkre jónak tűnik...

Felraktam a tesztképeket, RAW-al együtt, véleményem szerint ezen az áron bőven jó lesz.

http://goo.gl/niWl2S

 

Előzmény: futoz (4791)
futoz (X) 2014.08.24 0 0 4795

A JYc re azt mondják, hogy = hoya, vagy hoya pro val azonos kategória. Viszont szerintem a Zomei egy picit jobb. 

És ahogy írtam 6000 Ft ért adok most. 

Előzmény: Raindan (4793)
pater68 Creative Commons License 2014.08.24 0 0 4794

A neves cuccok abból amit írtál, a Hoya (esetleg a Kenko). Futoz mást is tud hasonló minőségben ajánlani. (Kipróbálja...)

Előzmény: Raindan (4793)
Raindan Creative Commons License 2014.08.24 0 0 4793

Szia.

Köszönöm a tippet. Mivel sajnos e-mailben nem érkeztek ajánlatok így számításba veszem őket. 10e Ft alatt JYC, Zomei, Hoya, Kenko, W-Tianya vagy más egyéb közül melyiket ajánlanátok? Nagyjából egymás mellett mozognak árban. Köszi.

Előzmény: futoz (4781)
tannoyfan Creative Commons License 2014.08.24 0 0 4792

Ezeket a teszteket publikálhatnád, sokat segítene a döntésben 3rd party cuccok esetén.

 

(Vajon a Firefox mit ártott a fórumnak? Nem tudok belőle hsz-t küldeni, csak Chrome-ból... Firefoxban a motor szerint a hsz-em nem tartalmaz szöveget... én meg írhatom be 6x ugyanazt...)

Előzmény: futoz (4791)
futoz (X) 2014.08.24 0 0 4791

Amikor az első polárszűrőt meghoztam tőlük, akkor csináltam egy tesztet, mindenki a Zomeire mondta, hogy az a hoya 

Előzmény: tannoyfan (4790)
tannoyfan Creative Commons License 2014.08.24 0 0 4790

Merem remélni, a tracking szerint már kis hazánkban van a csomag, remélem a hét elején beesik... 

Előzmény: futoz (4789)
futoz (X) 2014.08.24 0 0 4789

Akkor biztos nem véletlen, hogy nem szarok a szűrőik. 

Előzmény: tannoyfan (4788)
tannoyfan Creative Commons License 2014.08.24 0 0 4788

Köszi, ezt megnéztem már, mikor nyomoztam Zomei ügyben.

 

Ezt írják róla:

 

ND67-1KUHD
Double Thread, 18-Layer super anti-reflection multi-coated with EVERCLEAR 5(WATER REPELLENT / ANTI-OIL / ANTI-DUST / ANTI-SOIL / SCRATCH RESISTANT) Coating Technology to withstand almost any conditions.
10 Stop Exposure, No Color Cast, Top Smooth finish on The Surface.
Nearly zero distortion when light go through this HD filter. With only 2.3mm thickness and made with no compromise, this ND1000 might be the thinnest and the best in the world.
Original SCHOTT Glass from Germany, Compare B+W.
All Materials Used in this filter Meet the Requirements of European Union's standards of Environ Ment Protection-ROHS(Restrictions on Hazardous Substances).

Előzmény: futoz (4786)
futoz (X) 2014.08.23 0 0 4787

Objektív szűrő leszedő 62-77mm 

 1500 Ft /2db

 

futoz (X) 2014.08.23 0 0 4786

A Zomei is azt írja, hogy Német üveg? 

 

A napokban feldobtam a VND-t a kamerára csináltam vele pár snittet

 

http://youtu.be/MhE1HgMYgy0?list=PLzG90xVBUGJ9sKA_aMzivfXYh6TqzDOUv

Előzmény: tannoyfan (4785)
tannoyfan Creative Commons License 2014.08.23 0 0 4785

Ebayről rendeltem egyet, "benyaltam" a marketinget, német üveg, végtelen számú bevonat, golyóállóság, stb... Még úton van, így alátámasztani nem tudom a létezését :)

Valójában kissé elkeseredtem, ezért ugrottam bele próbából, egy Hoya VND-vel próbálkozom napfényben, hosszú záridős képeket lőni, de túl hamar "beikszel", illetve kékül a végeredmény... Valójában a skála felétől kb. már nem túl szimpatikus, és ott biza még annyira nem hatásos a fényevése...

Előzmény: futoz (4784)
futoz (X) 2014.08.22 0 0 4784

Te láttál náluk? 

A VND és a Polár szerintem jó nagyon 

Előzmény: tannoyfan (4782)
matapeti Creative Commons License 2014.08.22 0 0 4783

Eladók az alábbi újszerű szűrők:

 

SIGMA UV 62mm   2000,-

 

SIGMA CPL 62mm 4000,-

 

HAMA csillag 8 águ 62mm 1000,-

 

HAMA 58/62 bővítő menetátalakító 1000,-

 

Minden dobozolva kifogástalan állapotban!

 

Egyben:  7000,-

 

      István 30/518-9041   matavov@freemail.hu

tannoyfan Creative Commons License 2014.08.22 0 0 4782

Hello futoz,

 

esetleg járt már Nálad Zomei ND1000? Van vele kapcsolatban tapasztalat?

Előzmény: futoz (4781)
futoz (X) 2014.08.21 0 0 4781

Ilyen 6000 Ft -ért? A gyártó szerint hoya pro1 -el azonos kategóriájú üveggel van szerelve, de azt is olvastam róla, hogy azonos. 

Vagy ilyet 

Előzmény: Raindan (4780)
Raindan Creative Commons License 2014.08.21 0 0 4780

Sziasztok!

 

Keresek 67 mm-es CPL szűrőt.

E-mailben várom az ajánlatokat.

fes1885 Creative Commons License 2014.08.17 0 0 4779

Eladó eredeti dobozával B+W ND x1000 (110) szürke szűrő 58mm-es méretben. Egyszer sem használtam, ennek megfelelően gyakorlatilag gyári állapotú.  A szűrő használata lehetővé teszi, hogy 10 stoppal hosszabb záridőt alkalmazzunk, így nappal is hosszú záridős felvételek készíthetőek.

Új ára min. 17000 Ft.

 

Ára: 10.000Ft

 

Megtekinthető, átvehető Budapest 3.-4.-13. kerületében előre megbeszélt időpontban.

 

fes1885 kukac gmail.com

futoz (X) 2014.08.15 0 0 4778

Ealdó Zomei 72mm -es polárszűrő 

 

Hivatkozz a fórumra és akkor 6000 Ft- ért megkapod. 

 

További szűrőket itt találsz

Törölt nick Creative Commons License 2014.08.13 0 0 4777

Keresek és vennék 72-67-es átalakitót Pesten.

matapeti Creative Commons License 2014.08.12 0 0 4776

Eladók az alábbiak:

 

58mm 8 ágú csillag szűrő kínai                       1000,-

 

58mm CPL szűrő W-Tianya Slim MC               3000,-

 

62mm Sigma EX MC UV szűrő                        3000,-

 

Fémhuzatos kioldózsinór 60cm                     1000,-

 

Minden kifogástalan újszerű állapotban!

 

Egyben: 6000,.

 

     István   30/518-9041 matavov@freemail.hu

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.08.12 0 0 4775

Eladó 58 mm csavarmenetes szűrők (használtak, karcmentesek, tokban):

- Hoya HMC sárgászöld (XO) - 5000-
- Hoya Skylight 1B - 1000-

 

E-mail címem nyilvános.

VandorEmber Creative Commons License 2014.08.07 0 0 4774

Eladó ND szűrők (55mm) Budapesti átvétellel:


Hoya HMC ND4 - 3000 Ft
Hoya HMC ND8 - 3000 Ft

 

Sérülésmentes állapot, műanyag dobozukban.

Kele János Creative Commons License 2014.08.04 0 0 4773

Szia!

 

Hol próbálható ki?

Előzmény: krocig (4765)
matapeti Creative Commons License 2014.08.03 0 0 4772

Megkérdeztem telefonon (sajnos)  52mm!

Előzmény: futoz (4771)
futoz (X) 2014.08.02 0 0 4771

55, vagy 58, ha a termékről készült a kép

Előzmény: matapeti (4769)
matapeti Creative Commons License 2014.08.02 0 0 4770

ÁRCSÖKKENÉS!!

 

Eladó:
62mm-es hibátlan, karcmentes 8 ágú csillagszűrő.

 

Ára: 1000,-

 

István 30/518-9041, 367-2173

 

matavov@freemail.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!