Keresés

Részletes keresés

BadBluue Creative Commons License 2014.05.05 0 0 4726

Nikon 14-24mm f2.8-ra érdekelne szűrőtartó és szűrők. Elég nehéz rá beszerezni. Infra és polárszűrő is érdekelne, LEE-nél azt mondják nem létezik. Skylight és Sunset lapkák is kellenének. Előre is köszi.

Törölt nick Creative Commons License 2014.05.04 0 0 4725

Hoya 77mm CIR-PL

Hoya 77mm HMC UV(C)

Együtt 7,000 Ft, dobozukban, hibátlanok.....

Külön drágább :)

 

Nulla 6 70 945 92 hatvanöt

Vagy E-mail...

Gyula Erdesz Creative Commons License 2014.05.04 0 0 4724

 

Sziasztok!

 

Kihasználatlanság miatt eladnám a következő cirkulár polár szűrőimet:

 

HOYA HD CIR-PL 77 : 20 000 HUF

HOYA HD CIR-PL 67 : 17 000 HUF

HOYA HD CIR-PL 58 : 15 000 HUF

 

Mindhárom szűrő hibátlan, karcmentes, újszerű. A gyári műanyag tartójukat mellékelem.

 

Személyes átvétel, kipróbálás: Pécsen. Postázás a vevő költségén megoldható.

 

Üdv,

Erdész Gyula

70-325-45-73

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.04.12 0 0 4723

Eladó HELIOPAN professzionális szűrők többféle méretben

 

- made in Germany 

- ugyanabból a Schott Glass üvegből készül, mint a B+W, azzal egy kaegória

- a gyűrű matt feketére fújt fémötvözet (nem csillan be)

- SH-PMC: többrétegű bevonat (mint MRC, vagy HMC)

- a slim szűrőnek is van elöl foglalatja, így másik szűrő, normál objektívsapka rakható elé!

- 82mm UV SH-PMC Slim (gyári dobozában) 17900,-

- 82mm Cirkuláris polár SH-PMC (gyári dobozában) 24900,-

- 82mm ND3.0 Slim 10Fé erősségű szükreszűrő (gyári dobozában) 19900,-

- 72mm UV SH-PMC Slim (gyári dobozában) 9900,-

- 58mm UV SH-PMC Slim (B+W átlátszó tokban) 5900,-

- 58mm Cirkuláris polár SH-PMC (B+W átlátszó tokban) 14900,-

Mindegyik újszerű, látható használati nyomoktól mentes! Együtt, vagy külön-külön is eladók.

Megnézhetők, átvehetők: Budapesten és Győrben.

zozzka@gmail.com

Kersti Creative Commons License 2014.03.26 0 0 4722

Eladok a következő lencsék:
1 db 52 mm FOTGA Fader ND szürke szűrő (ND2-ND400)
1 db 52 mm FOTGA MTC-CPL polár szűrő
1 db 52 mm FOTGA UV szűrő
1 db 52 mm szirom alakú napellenző.
A szűrők teljesen újak éppen csak felbontottam,az UV szűrő bontatlan.
Nem jó méretet rendeltem és azért adom el önköltségi áron.
A héten Budapesten átvehető(márc.26-márc.30), hétfötől postázni tudom utánvéttel 1800 Ft, előre utalással 1000 Ft körül van a postaköltség.

futoz (X) 2014.03.25 0 0 4721
Előzmény: chingobling (4720)
chingobling Creative Commons License 2014.03.25 0 0 4720

sziasztok

49mm-62mm es es 52mm-62mm es step up gyurut keresek

hayashimushroom@gmail.com

DimensionSeven Creative Commons License 2014.03.14 0 0 4719

ELADÓK a következő fotós cuccaim! Kérésre képet küldök bármelyikről, valamennyi kipróbálható, átvehető Budapesten vagy Baranyában.

Soligor 52mm cirkuláris polárszűrő - 3500 Ft
Cokin Z306 filtertartó táska - 5000 Ft
Cokin P124 gradiens dohány lapszűrő - 3000 Ft
Lee-Cokin (100-85mm) lapszűrő adapter (2 db 3-as csomag) - 1000 Ft/3-as csomag  

Ugyanitt KERESEK B+W XS-PRO polárszűrőt 67 és 77 mm méretben.

Az ajánlatokat a d-7 kukac freemail.hu címre várom!

torrente79 Creative Commons License 2014.03.13 0 0 4718

Sziasztok!

Eladó egy karcmentes 72 mm-es HOYA PRO1 DIGITAL MC PL-C cirkuláris polárszűrő.

Doboza nincs.

Az ára: 6000 Ft.

Vagy cserélném hasonlóra csak 67 mm-es méretben

Budapest.

Mail publikus. 

_mirmur_ Creative Commons License 2014.03.10 0 0 4717

Elkelt, köszönöm

 

Viszont haverom UV szűrőjét is hirdetném.

Teljesen uj, original dobozában,bontatlanul. Nem lett rá végül szükség. Nekem sem kell.

 

Hoya HMC UV 52mm - 2500 Ft (bolti ára 3200+ körül)

 

BP vagy esetleg posta. Mailem publikus.

Előzmény: _mirmur_ (4714)
laszili Creative Commons License 2014.03.02 0 0 4716
KERESEK!

Szeretnék egy 58mm-es B+W f-pro cirkulár polárszűrő(nem az xs verzió) boldog tulajdonosa lenni! :)
Ha valakinak van ilyen eladó, szóljon!

Kőszi!

Szityo73kukacfreemailponthu
Cika01 Creative Commons License 2014.02.25 0 0 4715

Sziasztok!

Rendszerváltás miatt eladó 55mm-es szűrők:

B+W ND110 (1000x) 55mm 13.000,-
hosszú záras képekhez -10 fényérték, legjobb, legdrágább...
Hoya PL-CIR 55mm 5.000,-
Hoya 81A 55mm narancs 3.000,-
Hoya PULSATOR 55mm 3.000,-
Hoya CENTER-SPOT 55mm 3.000,-
Sicor Duto 55mm lágyító 3.000,-

Alkuképes...

_mirmur_ Creative Commons License 2014.02.24 0 0 4714

Viszont haverom UV szűrőjét is hirdetném.

Teljesen uj, original dobozában,bontatlanul. Nem lett rá végül szükség. Nekem sem kell.

 

Hoya HMC UV 52mm - 2500 Ft (bolti ára 3200+ körül)

 

BP vagy esetleg posta. Mailem publikus.

 

 

_mirmur_ Creative Commons License 2014.02.24 0 0 4713

Hoya Pro1 Digital UV 52mm - 3000 Ft

Műanyag (nem gyári) tokban.

 

BP XI. ker, vagy posta.Mail publikus.

Gazdára lelt.

Előzmény: _mirmur_ (4712)
_mirmur_ Creative Commons License 2014.02.24 0 0 4712

Hoya Pro1 Digital UV 52mm - 3000 Ft

Műanyag (nem gyári) tokban.

 

BP XI. ker, vagy posta.Mail publikus.

Matriksszy Creative Commons License 2014.02.19 0 0 4711

Eladó egy hibátlan, újszerű HOYA HD 58mm-es cirkuláris polárszűrő, 14000Ft.

Érdeklődni:06-70hétnulla80-66nyolc

 

kzoli72 Creative Commons License 2014.02.17 0 0 4710

 Eladó Hoya Cirkuláris Polár szűrő 58mm 5000Ft. Postát állom.

Tel.: voda 275 6574

Kütyükommandó Creative Commons License 2014.02.15 0 0 4709

Eladó szűrők:

 

Hoya 52mm PL-CIR ------------4.000 Ft

Kenko 52mm MC UV----------1.000 Ft

 

B+W 58mm 007 Neutral MRC------5.000 Ft

Polaroid 58mm Multi Coated UV------1.000 Ft

Hoya 58mm HMC UV(c)--------2.000 Ft

 

Soligor 62mm UV-----------1.500 Ft

 

B+W 72mm F-PRO KSM C-POL MRC------------15.000 Ft

 

 

Mokshamann Creative Commons License 2014.02.14 0 0 4708

Eladó Green L 58mm-es vario natural ND szűrő. ND 2-től ND 400-ig állítható. Pár alkalommal használtam Canon EF 28 f1.8-al, Canon EF 100 f2-vel, de számos objektívhez használható. Videózáshoz ideális, bár én fotózásra használtam.

Ár: 5000- Forint
Tel.: harminc 6 huszonkettő 77 huszonkettő

 

Scarface13 Creative Commons License 2014.02.13 0 0 4707

58mm-es szűrőmenetre.

Scarface13 Creative Commons License 2014.02.13 0 0 4706

Sziasztok.

 

Keresek ND1000 szűrőt!!!

Csak kitűnő állapotban és lehetőleg Budapesten.

 

0630/8931739

bikini.rolls@gmail.com

futoz (X) 2014.02.12 0 0 4705

Általánosságban írtam hogy szétcseszték.  Menj be egy számtek nagykerbe, próbálj meg venni valamit, majd nézd meg a bolti árakat és azt tapasztalod, hogy nem tudod annyiért megvenni nagykerben amennyi a kisker ára. 

A szakértelmet a fotózásra és nem a számtek részére írtam. 

Előzmény: Törölt nick (4701)
futoz (X) 2014.02.12 0 0 4704

A probléma az, hogy hülyeséget írnak. 

Előzmény: bmwr12 (4702)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.10 0 0 4703

Igen, nyilván ez zavarja a "kollégát", hogy olcsóbbak, mint ő. :)

A korrekt kiszolgálási és garanciális ügyintézésről pedig tényleg oktathatnának másokat... 1st. class!

Előzmény: bmwr12 (4702)
bmwr12 Creative Commons License 2014.02.10 0 0 4702

Futoznak abban van igaza, hogy nem fotós arculat az Aqua.

Számítástechnikai holmijaim majd mind tőlük származik, ugyan ezt a fotós dolgaimról koránt sem mondhatom el. Viszont azok amik onnan származnak (pl szűrő is) mind olyanok amiket máshol vagy egyáltalán nem, vagy jóval magasabb áron értem volna el.

Bár topikidegen, de a pc-s dolgoknál egy hibát annyira korrekten intéztek, hogy azt tanítani lehetne.

Előzmény: Törölt nick (4701)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.10 0 0 4701

Nagyon korrekt cég az AQUA.

Csak ajánlani tudom őket. Megbízható, immár 18 éve vannak a piacon, nyilván nem véletlenül.

Komoly múlttal rendelkezik, sok üzlettel (Budapesten és vidéken) illetve két nagykereskedéssel vannak jelen a piacon.

Nem tudom miért zavarja futoz kollégát, de nem kéne aggódnia, nem az ő súlycsoportja.

Talán az ő kis webshopját félti tőlük, vagy nem értem... Kicsit vicces ez a hozzáállás, hogy magyarország egyik legnagyobb magánkézben lévő bolthálózatát lehúzza azzal, hogy szétcseszték a szám-tech piacot. Pláne, hogy nincs szakértelmük.

Bár ha század annyi bevételt hozna évente, ott vidéken az a kis webshopja, (amilyet az Aqua 10 nap alatt kb.) akkor a popóját a földhöz verné örömében. Féltékenykedni pedig igazán nem szép dolog. Inkább egy korrekt kis weboldalt kéne már összedobni. (és talán nem vagyok egyedül ezzel a véleménnyel) :) 

 

Előzmény: bmwr12 (4698)
bmwr12 Creative Commons License 2014.02.10 0 0 4700

Na, most asztali pc-ről.

Segíteni igyekeztem a kollégának. Legközelebb nálad kezdem a keresést.......

 

Tapasztalatom a következő volt:

....ám, mégsem írom le.......

Előzmény: futoz (4699)
futoz (X) 2014.02.10 0 0 4699

Dehogy, csak kicsit erős a polgárszűrő :) 

Előzmény: bmwr12 (4698)
bmwr12 Creative Commons License 2014.02.10 0 0 4698

Toroltessem?

Előzmény: futoz (4697)
futoz (X) 2014.02.10 0 0 4697

Pedig ilyen céget nem kellene reklámozni. A linkből kiderül, hogy közük sincs a fotózáshoz. Szakértelmük meg pláne nincs. Cserébe a számtek piac után ezt a piacot is szétcseszik. 

Előzmény: bmwr12 (4692)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!