Keresés

Részletes keresés

_mirmur_ Creative Commons License 2014.02.24 0 0 4714

Viszont haverom UV szűrőjét is hirdetném.

Teljesen uj, original dobozában,bontatlanul. Nem lett rá végül szükség. Nekem sem kell.

 

Hoya HMC UV 52mm - 2500 Ft (bolti ára 3200+ körül)

 

BP vagy esetleg posta. Mailem publikus.

 

 

_mirmur_ Creative Commons License 2014.02.24 0 0 4713

Hoya Pro1 Digital UV 52mm - 3000 Ft

Műanyag (nem gyári) tokban.

 

BP XI. ker, vagy posta.Mail publikus.

Gazdára lelt.

Előzmény: _mirmur_ (4712)
_mirmur_ Creative Commons License 2014.02.24 0 0 4712

Hoya Pro1 Digital UV 52mm - 3000 Ft

Műanyag (nem gyári) tokban.

 

BP XI. ker, vagy posta.Mail publikus.

Matriksszy Creative Commons License 2014.02.19 0 0 4711

Eladó egy hibátlan, újszerű HOYA HD 58mm-es cirkuláris polárszűrő, 14000Ft.

Érdeklődni:06-70hétnulla80-66nyolc

 

kzoli72 Creative Commons License 2014.02.17 0 0 4710

 Eladó Hoya Cirkuláris Polár szűrő 58mm 5000Ft. Postát állom.

Tel.: voda 275 6574

Kütyükommandó Creative Commons License 2014.02.15 0 0 4709

Eladó szűrők:

 

Hoya 52mm PL-CIR ------------4.000 Ft

Kenko 52mm MC UV----------1.000 Ft

 

B+W 58mm 007 Neutral MRC------5.000 Ft

Polaroid 58mm Multi Coated UV------1.000 Ft

Hoya 58mm HMC UV(c)--------2.000 Ft

 

Soligor 62mm UV-----------1.500 Ft

 

B+W 72mm F-PRO KSM C-POL MRC------------15.000 Ft

 

 

Mokshamann Creative Commons License 2014.02.14 0 0 4708

Eladó Green L 58mm-es vario natural ND szűrő. ND 2-től ND 400-ig állítható. Pár alkalommal használtam Canon EF 28 f1.8-al, Canon EF 100 f2-vel, de számos objektívhez használható. Videózáshoz ideális, bár én fotózásra használtam.

Ár: 5000- Forint
Tel.: harminc 6 huszonkettő 77 huszonkettő

 

Scarface13 Creative Commons License 2014.02.13 0 0 4707

58mm-es szűrőmenetre.

Scarface13 Creative Commons License 2014.02.13 0 0 4706

Sziasztok.

 

Keresek ND1000 szűrőt!!!

Csak kitűnő állapotban és lehetőleg Budapesten.

 

0630/8931739

bikini.rolls@gmail.com

futoz (X) 2014.02.12 0 0 4705

Általánosságban írtam hogy szétcseszték.  Menj be egy számtek nagykerbe, próbálj meg venni valamit, majd nézd meg a bolti árakat és azt tapasztalod, hogy nem tudod annyiért megvenni nagykerben amennyi a kisker ára. 

A szakértelmet a fotózásra és nem a számtek részére írtam. 

Előzmény: Törölt nick (4701)
futoz (X) 2014.02.12 0 0 4704

A probléma az, hogy hülyeséget írnak. 

Előzmény: bmwr12 (4702)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.10 0 0 4703

Igen, nyilván ez zavarja a "kollégát", hogy olcsóbbak, mint ő. :)

A korrekt kiszolgálási és garanciális ügyintézésről pedig tényleg oktathatnának másokat... 1st. class!

Előzmény: bmwr12 (4702)
bmwr12 Creative Commons License 2014.02.10 0 0 4702

Futoznak abban van igaza, hogy nem fotós arculat az Aqua.

Számítástechnikai holmijaim majd mind tőlük származik, ugyan ezt a fotós dolgaimról koránt sem mondhatom el. Viszont azok amik onnan származnak (pl szűrő is) mind olyanok amiket máshol vagy egyáltalán nem, vagy jóval magasabb áron értem volna el.

Bár topikidegen, de a pc-s dolgoknál egy hibát annyira korrekten intéztek, hogy azt tanítani lehetne.

Előzmény: Törölt nick (4701)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.10 0 0 4701

Nagyon korrekt cég az AQUA.

Csak ajánlani tudom őket. Megbízható, immár 18 éve vannak a piacon, nyilván nem véletlenül.

Komoly múlttal rendelkezik, sok üzlettel (Budapesten és vidéken) illetve két nagykereskedéssel vannak jelen a piacon.

Nem tudom miért zavarja futoz kollégát, de nem kéne aggódnia, nem az ő súlycsoportja.

Talán az ő kis webshopját félti tőlük, vagy nem értem... Kicsit vicces ez a hozzáállás, hogy magyarország egyik legnagyobb magánkézben lévő bolthálózatát lehúzza azzal, hogy szétcseszték a szám-tech piacot. Pláne, hogy nincs szakértelmük.

Bár ha század annyi bevételt hozna évente, ott vidéken az a kis webshopja, (amilyet az Aqua 10 nap alatt kb.) akkor a popóját a földhöz verné örömében. Féltékenykedni pedig igazán nem szép dolog. Inkább egy korrekt kis weboldalt kéne már összedobni. (és talán nem vagyok egyedül ezzel a véleménnyel) :) 

 

Előzmény: bmwr12 (4698)
bmwr12 Creative Commons License 2014.02.10 0 0 4700

Na, most asztali pc-ről.

Segíteni igyekeztem a kollégának. Legközelebb nálad kezdem a keresést.......

 

Tapasztalatom a következő volt:

....ám, mégsem írom le.......

Előzmény: futoz (4699)
futoz (X) 2014.02.10 0 0 4699

Dehogy, csak kicsit erős a polgárszűrő :) 

Előzmény: bmwr12 (4698)
bmwr12 Creative Commons License 2014.02.10 0 0 4698

Toroltessem?

Előzmény: futoz (4697)
futoz (X) 2014.02.10 0 0 4697

Pedig ilyen céget nem kellene reklámozni. A linkből kiderül, hogy közük sincs a fotózáshoz. Szakértelmük meg pláne nincs. Cserébe a számtek piac után ezt a piacot is szétcseszik. 

Előzmény: bmwr12 (4692)
DimensionSeven Creative Commons License 2014.02.10 0 0 4696

ELADÓK a következő fotós cuccaim! Kérésre képet küldök bármelyikről, valamennyi kipróbálható, átvehető Budapesten vagy Baranyában.

Soligor 52mm cirkuláris polárszűrő - 3500 Ft

Cokin Z306 filtertartó táska - 5000 Ft

Cokin P124 gradiens dohány lapszűrő - 3000 Ft

Lee-Cokin (100-85mm) lapszűrő adapter (2 db 3-as csomag) - 1000 Ft/3-as csomag  

Ugyanitt KERESEK B+W XS-PRO polárszűrőt 67 és 77 mm méretben.

Az ajánlatokat a d-7 kukac freemail.hu címre várom!

SzekelyG Creative Commons License 2014.02.10 0 0 4695

 

Eladó:

72mm Citiwide Infra 720 szűrő újszerű állapot, doboz.
Ár: 15 ezer Forint.

72mm Citiwide UV+Soft (2 szűrő) újszerű állapot, doboz.
Ár: 6 ezer Forint.

Budapesten átvehetőek, fix árak.

Mail publikus: gubernya kukac freemail pont hu

manitounickfree Creative Commons License 2014.02.09 0 0 4694

keresek 77mm ND fix 400 szűrőt!

előny kecskemét!

 

 

 

zohan Creative Commons License 2014.02.06 0 0 4693

Eladnám Hoya CPL szűrőmet  67 méretben.  (Wide Angle)

A szűrő karc és kopásmentes,doboza megvan.

Ára 6000 ft.

 

Mail publikus.

Tel: pannon 332648kilenc.

bmwr12 Creative Commons License 2014.02.03 0 0 4692

Szervusz!

Itt nézz körül, semmibe sem kerül (nem reklámozni szeretném, tapasztalatom szerint igen korrektek):

Szűrő termékek

Előzmény: csiba00 (4691)
csiba00 Creative Commons License 2014.02.02 0 0 4691
Köszi! Mondjuk Uv-t már nem akarok venni. Digitális vázon nem látom az eddigi infóim alapján sok értelmét. Csak egy szimpla "protect"-re fáj a fogam.
Előzmény: zohan (4690)
zohan Creative Commons License 2014.02.02 0 0 4690

Itt nézelődj!

http://www.lenstip.com/113.1-article-UV_filters_test.html

A tesztben mérésekkel is alátámasztják az eredményeket.

Lehet,hogy találsz olcsóbban jobbat.

Előzmény: csiba00 (4689)
csiba00 Creative Commons License 2014.02.02 0 0 4689
Jogos a kérdés. Szerintem ha egy minõségibb optikát szeretnél megóvni, akkor megéri.
Előzmény: Degeczi (4687)
kozelben Creative Commons License 2014.02.02 0 0 4688

Hoya Close-Up Macro Set 46mm (+1 +2 +4) (Makró előtét lencse készlet) eladó, alig használt, újszerű, karcmentes állapotban, kis bőrszütyővel, dobozában.

 

Ár: 7000Ft

 

Tel.: 30 272-tizenöt-86

 

  

Degeczi Creative Commons License 2014.02.02 0 0 4687

Ez biztosan jó - de vajon megéri egy kitobi értékével összevethető árú szűrőt föltenni "védelem"-ként?

Szerintem egyszerűbb minimálisan vigyázni rá, és visszatenni az obisapkát mászkálás közben.

Előzmény: csiba00 (4686)
csiba00 Creative Commons License 2014.02.02 0 0 4686

Köszönöm a válaszokat!

 

Eddig egy UV szűrőt használtam egy FZ-30-as gépen. Sikerült arra is valahogy egy mini karcolást szereznem. Igaz, hogy a készített képeket nem befolyásolta, de mégis zavart. No meg persze örültem, hogy nem az objektív első lencséjét karcoltam meg.

 

Mostanában tervezem megvenni az első dslr vázamat 2 objektívvel, és kb. agybajt kapnék, ha a ezt megkarcolnám. Ezért is gondolkozok valami védelembe. Objektív sapkába nem bízok, de lehet úgy kéne inkább írni, hogy magamba :)

 

Olyan szűrőt szeretnék, ami a lehető legminimálisabban befolyásolja, befolyásolhatja a kép minőségét. Most ezzel szemezek: http://www.220volt.hu/BW+Clear+MRC+nano+XS-PRO+77mm

rstudi Creative Commons License 2014.02.02 0 0 4685

Az objektívek manapság védve vannak UV, becsillanások, tükröződések ellen. Szerintem bármilyen egyéb üveget teszel elé, az ezt rontani tudja csak. Valószínűleg a képek 95%-ára semmilyen hatással enm lesz, de ellenfényes képeknél még a legjobb szűrők is okozhatnak váratlan meglepetéseket. (amikről adott esetben nem is biztos, hogy tudod, hogy a szűrő okozza)

Én az objektív védelmére mindig a kifordított napellenzőt használom/javaslom. Ha nem ultra nagylátóról van szó, amire csak minimális napellenzőt lehet feltenni, ez a módszer a legtöbb dologtól megvéd. Porra körtepumpa, ecset, makacsabb piszokra lenspen, minden másra ott a mászterkárd. 

 

 

Előzmény: csiba00 (4683)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!