Keresés

Részletes keresés

csiba00 Creative Commons License 2014.02.01 0 0 4682

Sziasztok!

 

Szűrők esetében van valami különbség (a nevükön kívül :) ) a Hoya és a B+W ugyan olyan célú szűrői között?

 

Objektív védelmére szeretnék szűrőt venni, és gondoltam egy UV szűrőt rátennék, aztán többet nem szedném le. Nekem eddig csak Hoya volt, és kíváncsi vagyok, hogy mi a vélemény a B+W szűrőkről.

DimensionSeven Creative Commons License 2014.01.30 0 0 4681

ELADÓK a következő fotós cuccaim! Kérésre képet küldök bármelyikről, valamennyi kipróbálható, átvehető Budapesten vagy Baranyában.

Soligor 52mm cirkuláris polárszűrő - 3500 Ft

Cokin Z306 filtertartó táska - 5300 Ft

Cokin P124 gradiens dohány lapszűrő - 3300 Ft

Lee-Cokin (100-85mm) lapszűrő adapter (2 db 3-as csomag) - 1000 Ft/3-as csomag  

Ugyanitt KERESEK B+W XS-PRO polárszűrőt 67 és 77 mm méretben.

Az ajánlatokat a d-7 kukac freemail.hu címre várom! 

manitounickfree Creative Commons License 2014.01.27 0 0 4680

keresek 77mm ND400 szűrőt, ha valaki megunta!

vikinta Creative Commons License 2014.01.25 0 0 4679

Eladó használt, de hibátlan állapotban lévő Hama UV 390C (VII) 58mm-es UV szűrő.

1000Ft

+36704190835 scolarb@gmail.com

szőrmók Creative Commons License 2014.01.20 0 0 4678

Üdv! Ujrakezdőként kérdezném ,hogy a Skylight és azUV szürő között mi akülönbség, Mármint a képen? Analóg gépnél?Valaki elmagyarázná? szőrmók

jef007 Creative Commons License 2014.01.20 0 0 4677

Sziasztok!

Canon power shot pro 1-hez keresek filteradaptert FA-DC 58A, valamint napellenzőt LH-DC 10

Kérlek nézzétek meg a gyerekjátékok között, meg a sufniban is!

kozelben Creative Commons License 2014.01.20 0 0 4676

Hoya Close-Up Macro Set 46mm (+1 +2 +4) (Makró előtét lencse készlet) eladó alig használt, újszerű, karcmentes állapotban, kis bőrszütyővel, dobozában.
Ár (fix): 8000Ft

Tel.: 30 272 tizenöt 86

 

  

vikinta Creative Commons License 2014.01.15 0 0 4675

Eladó HOYA Skylight 58mm-es szűrő. Használt, de tökéletes állapotban.

+36704190835

1500Ft

hangulatember Creative Commons License 2014.01.11 0 0 4674

Eladó Hama Sky1A 55mm szűrő dobozában.

Ár: 1500 Ft

 

 

III. kerület, vagy megbeszélt helyen.

Email publikus

Zoli

futoz (X) 2014.01.10 0 0 4673

Feltétlen, már csak valami jó téma kellene.

Előzmény: manitounickfree (4672)
manitounickfree Creative Commons License 2014.01.10 0 0 4672

ok, megnézem, szólj ha kész!

Előzmény: futoz (4671)
futoz (X) 2013.12.31 0 0 4671

Éppen tegnap kellett használnom egyet, a Viltroxot választottam. Jövőre csinálok egy összehasonlító tesztet.

Előzmény: manitounickfree (4667)
vikinta Creative Commons License 2013.12.31 0 0 4670

Kép lemaradt.

vikinta Creative Commons License 2013.12.31 0 0 4669

Enyén, de színeket melegítő 58mm-es HOYA Skylight 1A szűrőm eladó.  Átvehető Budapesten, vagy posta. 2000Ft

BUÉK mindenkinek!

+36704190835 scolarb@gmail.com

bmwr12 Creative Commons License 2013.12.31 0 0 4668

Szervusztok!

Keresek:

67-es szűrőmenetre, változtatható intenzitású szürkeszűrőt, lehetőleg ND2-400-ast, Bp.-en.
Email cím publikus.

manitounickfree Creative Commons License 2013.12.30 0 0 4667

mi a véleményetek az állítható szűrőkről?

ND2 400 néztem ki.

manitounickfree Creative Commons License 2013.12.26 0 0 4666

ok, köszi!

Előzmény: _mirmur_ (4665)
_mirmur_ Creative Commons License 2013.12.24 0 0 4665

Nekem van egy kenko pro1 digital egy obimon (amit épp árulok) nekem nincs vele semmi bajom, de az nem 3-5e forintos darab, tekitve hogy pro1 ill. 82mm átmérő.

Előzmény: manitounickfree (4663)
Törölt nick Creative Commons License 2013.12.22 0 0 4664

HOYA INFRARED (R72) 67mm-es, infravörös szűrő újonan, sosem használtan eladó.

Tesztek szerint a legjobb infraszűrő a piacon.

 

20.000.- Ft    /minimális alku belefér/

 

Mail cím nyilvános.

manitounickfree Creative Commons License 2013.12.22 0 0 4663

ez olyan 3-5e. ft. darab...

Előzmény: manitounickfree (4662)
manitounickfree Creative Commons License 2013.12.22 0 0 4662

valaki használt már Kenko UV szűrőt? mik a tapasztalatok?

előre köszi!

dzsi-dzsi Creative Commons License 2013.12.15 0 0 4661

sziasztok! 67mm-es IR (infrared) lencsét keresek!

phslovak Creative Commons License 2013.12.15 0 0 4660

Hm. Az nem esik útba. :(

Előzmény: futoz (4659)
futoz (X) 2013.12.14 0 0 4659

Ajkán

Előzmény: phslovak (4658)
phslovak Creative Commons License 2013.12.14 0 0 4658

Adsz egyet kipróbálásra?
Elfogadom! ;) Hol és mikor vehetem át holnap délután 4 körül a Deák tér környékén? ;)

Előzmény: futoz (4657)
futoz (X) 2013.12.14 0 0 4657

elolvastad amit írtam ? Különben pár éve még a hoyát is szarozták. 

Előzmény: phslovak (4656)
phslovak Creative Commons License 2013.12.14 0 0 4656

Hoya Pro 1-et fogok venni, ha találok.
Tudtok olyan oldalt esetleg, ahol a különbséget meg tudom nézni és "valós képet" (szó szerint) kapok a használatáról?

Előzmény: futoz (4653)
phslovak Creative Commons License 2013.12.14 0 0 4655

Igen, köszönöm szépen. Én ne msajnáltam a lóüvét de azt mondta az eladó(!!), hogy próbáljam ki, mert nincs szerinte ezen a szinten különbség. És ezt egy fotós eladó mondta.. Nah, túlragoztuk, kell a komolyabb szűrő, ennyi. Köszönöm szépen!

Előzmény: _mirmur_ (4654)
_mirmur_ Creative Commons License 2013.12.14 0 0 4654

nem tekertem le rendesen. igy már nagyjából értem.

 

Ha ilyen rendszerrel rendelkezel, javaslom ne a szűrőn spórolj semmiképp.

 

10-15e forintot megér egy jó minőségű cpl szűrő, vagy amit futoz kolléga javasolt, én mondjuk nem ismerem azokat.

 

sok sikert!

Előzmény: phslovak (4650)
futoz (X) 2013.12.14 0 0 4653

"Eredetileg egy Dörr vagy Cokin CPL-t akartam venni " A dörr és a Cokin szép kontraszt :) 
Ha CPL kell akkor adok neked JYC szűrőt amiről azt írják, hogy azonos osztály a Hoya pro 1-el , de azt is olvastam egy másik leírásban, hogy azonos üveg van benne. Én összehasonlítottam a Hoya szűrővel és valóban nem láttam különbséget

Viszont a Zomey szűrőnél rámondták, a zomey-el készült képre, hogy egyértelműen az a hoya a minőség miatt :) 

Előzmény: phslovak (4650)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!