Keresés

Részletes keresés

kozelben Creative Commons License 2014.01.20 0 0 4676

Hoya Close-Up Macro Set 46mm (+1 +2 +4) (Makró előtét lencse készlet) eladó alig használt, újszerű, karcmentes állapotban, kis bőrszütyővel, dobozában.
Ár (fix): 8000Ft

Tel.: 30 272 tizenöt 86

 

  

vikinta Creative Commons License 2014.01.15 0 0 4675

Eladó HOYA Skylight 58mm-es szűrő. Használt, de tökéletes állapotban.

+36704190835

1500Ft

hangulatember Creative Commons License 2014.01.11 0 0 4674

Eladó Hama Sky1A 55mm szűrő dobozában.

Ár: 1500 Ft

 

 

III. kerület, vagy megbeszélt helyen.

Email publikus

Zoli

futoz (X) 2014.01.10 0 0 4673

Feltétlen, már csak valami jó téma kellene.

Előzmény: manitounickfree (4672)
manitounickfree Creative Commons License 2014.01.10 0 0 4672

ok, megnézem, szólj ha kész!

Előzmény: futoz (4671)
futoz (X) 2013.12.31 0 0 4671

Éppen tegnap kellett használnom egyet, a Viltroxot választottam. Jövőre csinálok egy összehasonlító tesztet.

Előzmény: manitounickfree (4667)
vikinta Creative Commons License 2013.12.31 0 0 4670

Kép lemaradt.

vikinta Creative Commons License 2013.12.31 0 0 4669

Enyén, de színeket melegítő 58mm-es HOYA Skylight 1A szűrőm eladó.  Átvehető Budapesten, vagy posta. 2000Ft

BUÉK mindenkinek!

+36704190835 scolarb@gmail.com

bmwr12 Creative Commons License 2013.12.31 0 0 4668

Szervusztok!

Keresek:

67-es szűrőmenetre, változtatható intenzitású szürkeszűrőt, lehetőleg ND2-400-ast, Bp.-en.
Email cím publikus.

manitounickfree Creative Commons License 2013.12.30 0 0 4667

mi a véleményetek az állítható szűrőkről?

ND2 400 néztem ki.

manitounickfree Creative Commons License 2013.12.26 0 0 4666

ok, köszi!

Előzmény: _mirmur_ (4665)
_mirmur_ Creative Commons License 2013.12.24 0 0 4665

Nekem van egy kenko pro1 digital egy obimon (amit épp árulok) nekem nincs vele semmi bajom, de az nem 3-5e forintos darab, tekitve hogy pro1 ill. 82mm átmérő.

Előzmény: manitounickfree (4663)
Törölt nick Creative Commons License 2013.12.22 0 0 4664

HOYA INFRARED (R72) 67mm-es, infravörös szűrő újonan, sosem használtan eladó.

Tesztek szerint a legjobb infraszűrő a piacon.

 

20.000.- Ft    /minimális alku belefér/

 

Mail cím nyilvános.

manitounickfree Creative Commons License 2013.12.22 0 0 4663

ez olyan 3-5e. ft. darab...

Előzmény: manitounickfree (4662)
manitounickfree Creative Commons License 2013.12.22 0 0 4662

valaki használt már Kenko UV szűrőt? mik a tapasztalatok?

előre köszi!

dzsi-dzsi Creative Commons License 2013.12.15 0 0 4661

sziasztok! 67mm-es IR (infrared) lencsét keresek!

phslovak Creative Commons License 2013.12.15 0 0 4660

Hm. Az nem esik útba. :(

Előzmény: futoz (4659)
futoz (X) 2013.12.14 0 0 4659

Ajkán

Előzmény: phslovak (4658)
phslovak Creative Commons License 2013.12.14 0 0 4658

Adsz egyet kipróbálásra?
Elfogadom! ;) Hol és mikor vehetem át holnap délután 4 körül a Deák tér környékén? ;)

Előzmény: futoz (4657)
futoz (X) 2013.12.14 0 0 4657

elolvastad amit írtam ? Különben pár éve még a hoyát is szarozták. 

Előzmény: phslovak (4656)
phslovak Creative Commons License 2013.12.14 0 0 4656

Hoya Pro 1-et fogok venni, ha találok.
Tudtok olyan oldalt esetleg, ahol a különbséget meg tudom nézni és "valós képet" (szó szerint) kapok a használatáról?

Előzmény: futoz (4653)
phslovak Creative Commons License 2013.12.14 0 0 4655

Igen, köszönöm szépen. Én ne msajnáltam a lóüvét de azt mondta az eladó(!!), hogy próbáljam ki, mert nincs szerinte ezen a szinten különbség. És ezt egy fotós eladó mondta.. Nah, túlragoztuk, kell a komolyabb szűrő, ennyi. Köszönöm szépen!

Előzmény: _mirmur_ (4654)
_mirmur_ Creative Commons License 2013.12.14 0 0 4654

nem tekertem le rendesen. igy már nagyjából értem.

 

Ha ilyen rendszerrel rendelkezel, javaslom ne a szűrőn spórolj semmiképp.

 

10-15e forintot megér egy jó minőségű cpl szűrő, vagy amit futoz kolléga javasolt, én mondjuk nem ismerem azokat.

 

sok sikert!

Előzmény: phslovak (4650)
futoz (X) 2013.12.14 0 0 4653

"Eredetileg egy Dörr vagy Cokin CPL-t akartam venni " A dörr és a Cokin szép kontraszt :) 
Ha CPL kell akkor adok neked JYC szűrőt amiről azt írják, hogy azonos osztály a Hoya pro 1-el , de azt is olvastam egy másik leírásban, hogy azonos üveg van benne. Én összehasonlítottam a Hoya szűrővel és valóban nem láttam különbséget

Viszont a Zomey szűrőnél rámondták, a zomey-el készült képre, hogy egyértelműen az a hoya a minőség miatt :) 

Előzmény: phslovak (4650)
SZS.S. ALEX Creative Commons License 2013.12.14 0 0 4652

Budapesten v. utánvéttel eladók: (ok: van másik)

Telefon: 06-30/6633-694

Φ82 NIKON   L37c UV + 82>72 adapter   10.000

Φ77 B+W   010 UV slim                              10.000

Φ77 Dörr Digiline UV   tok nélkül                  3.000

Φ72 NIKON   L1Bc SKY                                 8.000

Φ72 NIKON   R 60                                         6.000

Φ72 NIKON   A2                                            5.000

Φ72 B+W   Cirkpolar Slim MRC                 15.000

Φ62 NIKON   L1Bc Skylight                         7.000

Φ62 NIKON   L37c UV                                  7.000

Φ62 NIKON   O56                                         5.000

Φ62 NIKON   B2                                            5.000

Φ62 NIKON Cirk.polar                               12.000

Φ62 NIKON Soft1                                         8.000

Φ62 B+W   KR 1.5 Skylight                          6.000

Φ58 Nikon NC

 

Φ62  expodisc Professional, dobozos           9.000  

 

futoz (X) 2013.12.14 0 0 4651

De milyen szűrőt szeretnél használni? Mit szűrjön? Nem értem, hogy minek a városfotózáshoz zöld szűrő?

Nagyon jó és olcsó szűrőink vannak.

Előzmény: phslovak (4647)
phslovak Creative Commons License 2013.12.14 0 0 4650

4644:
"Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék az alábbiakkal kpapcsolatban:

Nikon D7000 vázon, 24-85 ff optikát használok, valamint 85mm f1,8 optikát. Utóbbira (62mm) kaptam egy Green.L szűrőt kipróbálásra. A várost szeretném vele fotózni, többnyire A Budairól, és az első próba után azt látom, hoyg nagyon szar. Egy elvileg hozzáértő azt mondta, hogy tökéletesen megfelel ilyen célra ez is, tehát ha nem megyek sarki fényt fotózni, akkor megteszi ez is. Ezt a tapasztalatnak megfelelően nem kell elhinnem, ugye? Jobb képet csináltam sokkal szűrő nélkül.

Eredetileg egy Dörr vagy Cokin CPL-t akartam venni 10 körül."

 

Egyszerűen nem értem, mit nem értesz!?
DE mindegy is. Szar a szűrő, visszaadom. Veszek drágábbat, csak meg akartak győzni róla, hogy "ide" jó az olcsó is.

Előzmény: _mirmur_ (4649)
_mirmur_ Creative Commons License 2013.12.13 0 0 4649

azt kihagytam, hogy inkább ne használj semmit ha nem akarsz drágára költeni, pláne ha látható minőségi romlás van az uv szűrő használatakor a fotóidon.

Előzmény: phslovak (4647)
_mirmur_ Creative Commons License 2013.12.13 0 0 4648

akkor nem értem mi a kérdés még... ha az olcsó szar, minőségit kell használni.

 

Szerinted milyen minőségű "üveg" van egy mondjuk ilyen szűrőben?

 

 

 

De azt sem tudjuk, milyen szűrőről van szó.... UV, polár, ND...?

 

Ajánlom nézd meg ezt a két oldalt.Nem hülyeségből kerülnek a minőségi szűrők drágábba.

 

uv szűrő teszt

polar teszt

Előzmény: phslovak (4647)
phslovak Creative Commons License 2013.12.13 0 0 4647

Indokolt-e város fotózásnál egy komolyabb szűrő használata (amiről engem lebeszéltek).
Az olcsó szűrőt kipróbáltam és szar. 

Előzmény: futoz (4646)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!