Keresés

Részletes keresés

string Creative Commons License 2009.09.07 0 0 5360
Köszi!
Előzmény: Stms (5359)
Stms Creative Commons License 2009.09.07 0 0 5359
Október 25.
A vazze koncertmenüjében vannak a részletek, de idővel a főlapig is eljutok a frissítéssel. :)
Előzmény: string (5358)
string Creative Commons License 2009.09.07 0 0 5358

Szia  Cowgirl!

 

Hát  persze, hogy  ott voltunk Gárdonyban, meg Abaligeten is. Annyira  jól esett  a  szabadság, hogy  most jöttem vissza dolgozni, ezért a  késői válasz, de  azért remélem az igazolást elfogadod :-) Ja igen, persze, hogy ismerem Alison Krausst, és rögtön visszakérdezek, Te hallottál már  Kelly Willisről? Különösen a  Heaven's just a  sin away vagy a Time has told me  című számai ütősek számomra, de  megvettem már  az összes  CD-jét. Keress rá youtube-on, ha  tetszik írj és...  

 

Most látom, hogy  sikerült lemaradnunk a  tegnapi akusztikus  klubról, de az idő kerekét már  nem lehet visszaforgatni. Remélem akik ott voltak nagyon jól érezték magukat.

 

STMS, mikor  lesz a  legközelebbi?

Előzmény: Cowgirl73 (5338)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.07 0 0 5357
Hali,csak azért írok,mert most szedtem le két olyan countryalbumot,amitől lehidaltam,olyan jók,és érdekel,hogy ismeri-e valaki,és mi a véleménye.Johnny Rebel 71-es best of,és 2003-as visszatérő albuma.1958 óta zenél,a hatvanas években sok kislemeze jelent meg.Akinek erre nincs kedve táncolni,az valószínűleg halott!
string Creative Commons License 2009.09.07 0 0 5356

Szia  Cowgirl!

 

Hát  persze, hogy  ott voltunk Gárdonyban, meg Abaligeten is. Annyira  jól esett  a  szabadság, hogy  most jöttem vissza dolgozni, ezért a  késői válasz, de  azért remélem az igazolást elfogadod :-) 

 

Most látom, hogy  sikerült lemaradnunk a  tegnapi akusztikus  klubról, de az idő kerekét már  nem lehet visszaforgatni. Remélem akik ott voltak nagyon jól érezték magukat.

 

STMS, mikor  lesz a  legközelebbi?

 

 

Előzmény: Cowgirl73 (5338)
csabiga Creative Commons License 2009.09.04 0 0 5355
Kedves Barátaink!

Szeptember 05.-én, szombaton 16:00-tól Colorado Country Band koncert lesz Kiskunmajsán a Fő téri nagyszínpadon. Táncol a Szeged Linedance Klub

Várunk mindenkit szeretettel:

Colorado Country Band & SZLK
Michelke Creative Commons License 2009.09.04 0 0 5354

Dejó! :-)

 

Ezeket  még nem láttam, köszi!

Előzmény: zebuisti (5352)
Csibito Creative Commons License 2009.09.03 0 0 5353
Ne sírdogálj, a táncosok is erőteljesen szenvedtek a portól/ban, és mi sem kaptunk seritalt. Az izomlázról meg csak annyit, hogy nem vagyon szokva a szántás, mi? :)
A Riveresek körében (nekem köszönhetően) kialakult a kakasosnyalóka-kultusz, sejtem, hogy mennyire nézhettünk ki infantilisen. :D
Előzmény: csabiga (5349)
zebuisti Creative Commons License 2009.09.02 0 0 5352

Tudom kicsit gügye, gyerekes, de érdemes megnézni

:D

http://www.youtube.com/watch?v=MJLueHlWOM8&feature=related

Előzmény: Michelke (5342)
ptolgyes Creative Commons License 2009.09.01 0 0 5351

Reklámoznám kicsit az Akusztikus Klubot.

 

Szeptemberben bluegrass túladagolás következik: a házigazda Poa Pratensis-en kívül játszik a hazai bluegrass élet mozgató rugója, a bajai The Banjo Jumping Band, valamint egy élvonalbeli szlovák bluegrass csapat, a 29 Strings.

 

Időpont: 2009.09.06. 18 óra, helyszín: Apacuka, Budapest VIII. ker, Horánszky u. 5.

 

A három koncert után kötetlen bluegrass centrikus jam következik. Aki késztetést érez, az hozzon magávan hangszert és szálljon be.

bassadam Creative Commons License 2009.08.31 0 0 5350
Zsoltinak vittem sört, ő írt sms-t, egy órán belül el is olvastam, majd' szétszikkadt:)
Előzmény: csabiga (5349)
csabiga Creative Commons License 2009.08.31 0 0 5349
Irigyellek, mi még egy sört se kaptunk :(
na jó, egy szép gázsit viszont igen :)

(emellett enyhe fokú szilikózist a táncosok által felvert portól, 2 napos rekedtséget az énekléstől és kisebb izomlázat a 4 és félórás talpon állástól) :)
Előzmény: bassadam (5348)
bassadam Creative Commons License 2009.08.31 0 0 5348
egy jó hete Szegeden volt alkalmam egy 4 órás Riverside koncerthez, grillfesztiválon, 3 vacsora és 8 sör mellett.
Louisiana Saturday Night
csabiga Creative Commons License 2009.08.31 0 0 5347
Kedves Barátaink!

2009. szeptember 3. (csütörtök) 19 órától a Rakparton SZEGEDI COUNTRY
FESZTIVÁL a Halfesztiválon.
Fellép a RIVERSIDE, a COLORADO, és a BUFFALO EXPRESS, táncol a Szeged Linedance Klub és a River Linedancers.

http://www.halfesztival.hu/2009/index.php?cont=musor&lang=hu

Várunk szeretettel:
Colorado Country Band
Stms Creative Commons License 2009.08.28 0 0 5345
Michelke Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5344
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Máris megírom neki! :-×
Előzmény: Csibito (5343)
Csibito Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5343
Szia Szilvi!

A pécsi ismerősöd érdeklődhetne Magyarhertelenden, vagy esetleg ismerősöm Pécsen csinálja a Pécsi Linedance Club-ot. A csapatról a csipppkebogyo@freemail.hu címen érdeklődhet. Sok sikert neki! ;)
Előzmény: Michelke (5342)
Michelke Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5342

Sziasztok!

 

Szilvi vagyok a rácalmási csapatból.

Nem tudom, hogy a Wild Baffalóból vannak-e itt, ők már ismerhetnek.

 

Egy pécsi ismerősöm kedvet kapott a country tánc megtanulásához, de nem tudja hogy hol és mikor lehet csatlakozni a pécsiekhez.

 

Valami segítséget tudnátok adni?

 

Előre is köszönöm!

countrygirl Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5341

http://www.delmagyar.hu/bulvar/jerry_lee_lewis_uj_albumon_dolgozik/2111899/

 

Country-s hír... :)

Cowgirl73 Creative Commons License 2009.08.13 0 0 5340

 

Szia!

 

Remélem jól telt a nyaralás:) Igazolás elfogadva:)

 

Terri Clarktól csak pár számot ismerek, nem rossz előadó, és biztos vagyok benne hogy nagy élmény lehetett kinnt lenni a koncerjén, na meg élőben egy "nagyot" hallgatni, látni, és hát bevallom irigyellek is:) De egészségesen csak:)

Én tőle a When boy meets girl-t, poor poor pitfull me-t, emotional girl-t ismerem, vagyis amik a 90 es években mentek,amikor még volt CMT...

Ez persze 1000 éve volt, ha nem több:)

Hát Clint Blacket sajnos sehol sem láttam élőben, csak tv-ben, a zenéje megfogott, meg maga az ember. Sok interjút láttam tőle anno. Na de nem ragadtam le nála, sok kedvencem van még rajta kivűl. Végre sikerült megtalálnom egy régi nagy kedvenc számomat Stacy dean Cambell-től- Poor man's rose a cime, szép szám....

De annyi van!!

Jut eszembe, Terri canadai ugye, ha jól emlékszem:) Ott voltál kinnt a koncerten, mert gondolom közelebb nem jött... Amúgy Anglia még szóba jöhet, esetleg Németország... Vagy Magyarország... Nem tudom megéljük-e hogy egyszer egy nagy sztár eljön ide... Ha sokkal nagyobb lenne a zene iránti szeretet, meg megismerése, akkor talán...

 

Egyenlőre ennyit:) Remélem nemsokára írsz, aztán vissza tudok rá írni:)

Üdv: Szilvi

   

 

 

 

countrygirl Creative Commons License 2009.08.13 0 0 5339

Szia Szilvi!

 

Én nyaralni voltam, csak azért nem jöttem fel a fórumra... úgyhogy nekem van igazolásom!!:)

 

Ugh annyi mindent írnék, ami eszembe jutott a hozzászólásod kapcsán...

 

Gárdonnyal kapcsolatban mi is az "otthon vagyok"-érzést említettük meg az első fesztivál után. A fesztivál kis sziget azoknak, akiket nem tudott elsodorni a divatzene kellőképp és maradtak a hallgatható, dúdolászható tábortűz-feelinget felidéző countrynál.

 

Én Terry Clark koncerten voltam... hát, egy életre meghatározó emlék Amerikában hallgatni a country-koncertet! Te hol láttad Clint Black-et?

 

  

Előzmény: Cowgirl73 (5338)
Cowgirl73 Creative Commons License 2009.08.08 0 0 5338

 

Szia String!

 

Örülök hogy tetszik az a link, Alison Krausst ismered? Tőle rengeteg számot kidobott az az oldal... Szoktam nézni az amerika Bilboard country listát, hát rengeteg a számomra ismeretlen, új előadó, a régiek eléggé háttérbe szorultak, pedig ők aztán tudnak! :) Te voltál Gárdonyban?

string Creative Commons License 2009.08.04 0 0 5337

Szia Szilvia!

 

Kicsit nyári szünet van, azért ilyen halott a  topic, de ez pont azt jeklenti, hogy  ilyenkor van a  legtöbb élőzene is  kishazánkban, ugye a gárdonyi, másrészt az abaligeti fesztiválok mindig erre  az időszakra esnek.  Szerintem már  most beírhatod  a  jövő évi időpontokat :-)

 

Tök jó a link amit küldtél, egész gyorsan lejött az egyik szám, olyan Alan Jackson érzésem lett, a  sok steel gitártól meg rögtön CG-re gondoltam :-)

 

A linedance  meg csak elsőre ördöngősség, pár  alkalom után már  egész komoly  sikerélménye  lehet az embernek, szerintem keress egy  lakóhelyedhez közeli klubot, biztosan szeretettel fogadnának, hisz a  country  zene szeretete összeköti az embereket. Akár  itt a  topicon is, de ezen a linken kiindulva is találhatsz kedvedre valót.

 

Tibi

Előzmény: Cowgirl73 (5329)
bassadam Creative Commons License 2009.08.04 0 0 5336
bassadam Creative Commons License 2009.08.04 0 0 5335
bassadam Creative Commons License 2009.08.03 0 0 5334
bassadam Creative Commons License 2009.08.03 0 0 5333
aki így jött
bassadam Creative Commons License 2009.08.03 0 0 5332
Abaligeten különleges vendégünk volt
Cowgirl73 Creative Commons License 2009.08.02 0 0 5331

 

Lehet magammal levelezgetek?:)) Elég uncsi:(

 

Itt egy jó kis , hallgassátok meg ha van kedvetek, nem rossz...

http://beemp3.com/index.php?q=Tim+McGraw&Submit2=Search&st=all

Cowgirl73 Creative Commons License 2009.08.02 0 0 5330

 

Itt van egy jó kis oldal, csak beírjátok az előadót, és lehet zenéket hallgatni, meg azt hiszem letölteni is.

http://beemp3.com/index.php?q=alan+jackson&Submit2=Search&st=all

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!