Keresés

Részletes keresés

testor1 Creative Commons License 2005.06.06 0 0 5
Nem értelek benneteket! Miért kell ugyanarra a témára még1 fórumot nyitni. A hozzászólások alapján a "Kertitó-dísztó" fórumot még keresni sem kell, mert mindig az első oldalon van, annyi ember érdekelt-e témában. Csak egy kis fáradságot kéne venni az eddigi beírások olvasását illetően. Bár én nem vagyok moderátor, de a helyében én biztos már a megnyitás pillanatában törölném az ilyen fölösleges fórumokat. Amúgy én is így építettem az idén tavat, az itt szerzett ismeretek alapján!
Előzmény: gery1 (4)
gery1 Creative Commons License 2005.06.05 0 0 4
Sziasztok.
Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy hogyan tudnám megvédeni a kerti tóban lévő halakat a macskák fenyegetettségtől, anélkül hogy rácsot vagy hálót tennék a tetejére? A rács,háló esztétikailag elég ronda! A villanypásztor meg drága!
Valamint miként védekezhetnék a fáról a tóba hulló szemét ellen (falevelek, stb.)
Előre is köszi!Sziasztok.
Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy hogyan tudnám megvédeni a kerti tóban lévő halakat a macskák fenyegetettségtől, anélkül hogy rácsot vagy hálót tennék a tetejére? A rács,háló esztétikailag elég ronda! A villanypásztor meg drága!
Valamint miként védekezhetnék a fáról a tóba hulló szemét ellen (falevelek, stb.)
Előre is köszi!!
magmulat Creative Commons License 2002.03.27 0 0 3
Érdemes megnézni az Uszómedence - kerti tó, valamint a kertito.hu cimeket.
-Weyland-Yutani- Creative Commons License 2002.03.26 0 0 2
-Weyland-Yutani- Creative Commons License 2002.03.26 0 1 1
barnetto Creative Commons License 2001.07.06 0 0 0
Szia! A Kertészeten belül már nagyon sok topic van, többek között ilyen is. Nézd meg ezeket, és ha a topicon belül teszed fel a kérdésedet, biztosabb a válasz, vagy a régebbi levelekben megtalálod.
üdv. barnetto
Előzmény: quincy (-)
quincy Creative Commons License 2001.07.06 0 0 topiknyitó
Remélem tud valaki segíteni ebben a témában. Várom a hozzászólásokat.
Teljesen kezdő vagyok, várom a segítséget

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!