Keresés

Részletes keresés

colibri Creative Commons License 2001.11.17 0 0 124
COSTA RICARÓL én is ezt hallottam.
Előzmény: bud511 (122)
Hy Creative Commons License 2001.10.09 0 0 123
Nagy elme!
Micsoda képzelő erő!
Előzmény: Törölt nick (113)
bud511 Creative Commons License 2001.10.09 0 0 122
Ha tehetném, Costa Ricába mennék! Volt szerencsém kétszer turistaként eltölteni két hetet, nagyon tetszett a természet, a szomszédos országokhoz képest jónak mondható közbiztonság és szerintem normális szinten meg lehet élni különösebb erölködés nélkül.
tamir Creative Commons License 2001.10.08 0 0 121
Milyen kint?
Mert ott vannak latin-amerika legszebb lányai. (Sőt a Miss World versenyben a legtöbbször ez az ország gyözött.)
Azon kivül spanyol nyelvet mindig szerettem volna beszélni.
Előzmény: Etus (120)
Etus Creative Commons License 2001.10.08 0 0 120
Miért pont Venezuelát választottad? (Venezuela egy l). Én ugyan is itt élek, ezért vagyok kiváncsi rá egy kicsit.
Etus
Előzmény: tamir (119)
tamir Creative Commons License 2001.10.08 0 0 119
Venezuella
skorpio-m Creative Commons License 2001.10.08 0 0 118
Tibetben szeretnék élni, egy buddhista kolostorban, szerzetesként.
Gurg Creative Commons License 2001.10.08 0 0 117
egy másik Magyarországba
vagy a Tatros völgyébe
esetleg Mongóliába
tantris17 Creative Commons License 2001.10.08 0 0 116
Afganisztánba szeretnék menni maceszt árulni.

(bocs: Copyright Moldova, kis átalakítással...)

Etus Creative Commons License 2001.10.08 0 0 115
Mexicó, Uruguay, vagy Argentina.
Etus
maple leaves. Creative Commons License 2001.10.06 0 0 114
Azoknak akik nem ismerik.
Kohn bacsi kivandorolni keszul es viszi magaval egyetlen vagyonat a papagajat.
Megallitjak a hataron.
Kohn bacsi elo allatot nem lehet kivinni.
Na de nekem nincs semmi egyebem mondja az oreg Kohn.
Sajnos elo allatot akkor sem szabad kivinni, mondja szigoruan a hataror.
Megszolal a papagaj.....Fejet levagni,.... madarat kitomni... csak innen kijutni. ))
Hy Creative Commons License 2001.10.06 0 0 112
Emancipált manciból 1 is sokk!
Előzmény: Derek (107)
Derek Creative Commons License 2001.10.06 0 0 111
"MO-on igen faszan lehet elni, ha a penzt hozza pl az USA-ban keresed meg"

Na persze akkor is ha ezt MO-on keresed meg csak eleg sok legyen.

Előzmény: Derek (109)
Hy Creative Commons License 2001.10.06 0 0 110
Már 80as évek közepe óta értelmét vesztette a disszidálás szó.

A topicnyitóban föltett kérdés meg szóba sem jöhet ma már. Ma még?

Egyébként mindenhova.

Derek Creative Commons License 2001.10.06 0 0 109
Tokeletesen igazad van. MO-on igen faszan lehet elni, ha a penzt hozza pl az USA-ban keresed meg.
Hiszen minden van, csak legyen penzed hozza.
Előzmény: Vata (108)
Vata Creative Commons License 2001.10.06 0 0 108
Magyarországra. Csak nincs még elég pénzem hozzá...
Derek Creative Commons License 2001.10.05 0 0 107
Es melyik varit akarod:egy feleseg ket ferj,vagy ket feleseg egy ferj, mert ugye emancipalodtak a nok tehat nekik is ugyanolyan jogaik vannak.
Előzmény: miközödhozzá (106)
miközödhozzá Creative Commons License 2001.10.05 0 0 106
Bigámiába!
premiscuous Creative Commons License 2001.10.05 0 0 105
Én a UK-be. Ugyanolyan smucigok, kimértek, sietősek az emberek mint én. Amellett ott legalább piacgazdaság van.
Derek Creative Commons License 2001.10.05 0 0 104
Ja ez a levantei zsibvasar a legjobb, ezert szeretem a szloven Adriat is,kicsit osztrak,kicsit olasz ,kicsit szloven.
Előzmény: lamed (103)
lamed Creative Commons License 2001.10.05 0 0 103
Ciprus. Csak pár hétig voltam ott, de hazautazáskor legszívesebben visszafordultam volna a repülőgép lépcsőjéről. Még soha sehol nem éreztem magam annyira jól, mint ott.
Derek Creative Commons License 2001.10.04 0 0 101
Malta
DRT Creative Commons License 2001.10.04 0 0 100
Finnország, Írország, Mexikó, aztán vissza, hogy játszhassam az eszemet, hogy "ejj de zaklatott sorsú szittya gyerek vagyok, aki mindig tudta, hol a helye a szívének".......
Lady Levender Creative Commons License 2001.10.04 0 0 99
Csatlakozom az előttem szolóhoz. Svájc nekem is bejön, bár a magyar szememnek nehéz volt hozzászoknia, hogy nem látok tovább 1km-nél mert egyből egy hegybe ütközik a horizontom. Ha már választhatnék én inkább a francia részhez vonzódom Lausanne, Genf környéke vagy az olasz Ticino ha már parlo italiano un po....
Előzmény: csabiman (98)
csabiman Creative Commons License 2001.10.03 0 0 98
Milyen sokan szeretnének Írországban élni... :) valószínűleg még nem éltek ott, azért ;) Na, azért nem olyan rossz itt, lassan 1 éve itt vagyok. De a fővárost nem ajánlom senkinek.

Amúgy ha választhatnék, akkor Svájcba mennék (érdekes, ezt senki nem írta), ott is főleg Chanton Bärnbe (Bärner Obrland)... de azért tényleg király otthon, csak pénz kéne.

Alan Shearer Creative Commons License 2001.10.03 0 0 97
"Itt élned halnod kell" hát megértem.:)
Nekem is szimpatikus Skandinávia, esetleg még Nagy-Britannia jöhet szóba, bár Ők mostanság sajnos nem igazán semlegesek.
Előzmény: Bard (96)
Bard Creative Commons License 2001.10.03 0 0 96
Románia (Erdély), de az Kárpát medence. Bár, ha innen is menni kéne, akkor ott már valszeg régen rossz... :-))

Egyébként meg Norvégia, Svédország, Dánia, Izland, Finnország, Írország. Nincs sorrend.

Ha menni kéne Európából is, az azért már nagyon gáz lenne. Nem is tudom mihez kezdenék. Talán össze vissza utazgatnék a világban, meg ilyenek.

Egyébként azt tudjátok, hogy az emigréns magyarok direkt nem éneklik a Szózatot az ünnepeiken? Mondjuk én is csak úgy hallottam, de logikus...

strongdong Creative Commons License 2001.10.03 0 0 95
Szerintem azért, mert az odalátogató fehér pénzes, ők meg csórók.
Ásványkincsek nincsenek, csak turizmus, ez így igaz. Vulkánsziget lévén furcsa lenne másképp.

Amúgy egy szép vonulat utolsó mohikánjai: az ún. (és minden jobb helyen rég kivérzett) afrikai szocializmusé, ők a Brezsnyev-doktrína nagy vesztesei. Pár éven belül persze ott is meglesz a fordulat éve. Aztán, ahogy lenni szokott, tribalizmusból kifolyólag egymást eszik majd meg.

Fk

Előzmény: elefi (93)
Alan Shearer Creative Commons License 2001.10.03 0 0 94
A primitív emberek a saját tudatlanságuk miatt utálnak más embereket. Ha nem lennének a Sey.-Szigeteken turisták, akkor mehetnének vissza a fára.

Ps.:Ők utálhatnak minket, de ha egy fehér utálja őket, akkor az rasszista.

Előzmény: elefi (93)
elefi Creative Commons License 2001.10.03 0 0 93
Igazan kellemes hely lehet, ahol a legnagyobb guru csak ugy egyszeruen Rene... szoval a Rene.. ::-)))

Akkor Seychelles kivandorlasra kilove, maxinum turistacelpont lehet meg.
Tenyleg, miert utaljak szerintetek a feher embert? Hiszen valoszinuleg abbol elnek nem? Masreszrol, a feher emberek tobbsege mast sem akar ott, csak nyaralgatni, meg jol erezni magat, es ezert fizetni is hajlando. Ott nincs olaj, vagy barmi. stb... amit kibanyaszva tonremenne a kornyezet. Vagy igen?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!