Keresés

Részletes keresés

adamn Creative Commons License 2001.07.06 0 0 3
.
Tonx Creative Commons License 2001.07.03 0 0 2
Nekem matavnetes elofizetesem van meg regrol. Mindenkinek+mindenkinet ez egyutt 8500 Ft. ehhez hozzajon meg a telefonkeszenleti dij ami majd 3118 Ft. Igy osszesen 11618 Ftert netezek este 6-tol reggel 7-ig. Ha most a axele.ro lesz akkor melyiket valasztom??? Mert a legjobb csomag is dragabb mint ami eddig volt. Es eddig havi 90-120 orat is voltam neten 11618 ft-ert. Most meg lehetek majd 10.200-ert 40 orat fenn de csucsidon kivul + telefonelofizetesi koltseg 3118 Ft. Szoval lokuki az egesz igy asszem lemondom a netet ha igy megy tovabb. Es ezt nevezik ok olcsobbnak??????
Gabi1 Creative Commons License 2001.07.03 0 0 1
Ez a kombi csomag ,valahogy elég sötét jövőt festhet az internetezőkre,ha idővel kikerülnek a régi csomagok.(Otthon.stb.)Nekem az Otthon csomag és az internet-telefonszámla (150ft-osak csak) együtt (60-70 óra/hónap) este 6 óra utáni használattal sem okozott 4500+kb3500 ft-nál nagyobb költséget.
Lassabban próbálják adagolni az év elején felröppent kedvezmény megszüntetéseket.Ráadásul nyár van és ilyenkor kisebb lehet a tiltakozás.

G

sz Creative Commons License 2001.07.03 0 0 0
nem 0 átverés...
Előzmény: adamn (-)
adamn Creative Commons License 2001.07.03 0 0 topiknyitó
Hello!
Épp most vettem észre az Axelero honlapján, hogy elindultak a KOMBI csomagok, amik az internet és a telefondíj összegét is magában foglalják!
Elkezdtem örülni, hogy HÚ DE JÓ NEKED magyar, most már nem kell nézned, hogy mikor kapcsolódsz fel a netre, mert mindig ugyanannyiba kerül! Na ja, de itt jön az átb*szás!
A legnagyobb értékű csomag is csak 30órás, s "CSUPÁN" 9000Ft-ba kerül!
Mi ez ha nem szemétség???
Vajon ez lenne a jövő, ezek lennének az új internetes kedvezmények????
Nagyon félek, hogy ez lesz a mindenkinek és a 150Ft helyett! EZ A JÖVŐŐ!! Hurrá!
Nektek mi erről a véleményetek???

adamn

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!