Keresés

Részletes keresés

MajomEmber Creative Commons License 2003.01.12 0 0 79
Mi most a jelenlegi helyzet ?
andrej11 Creative Commons License 2001.07.26 0 0 78
Tud valaki valamit arról, hogy állítólag az mszp vezette Újvárosban be akarják zárni azt a bizonyos iskolát, amelyiknek néhány hete a szoci képviselők jóvoltából nincs igazgatója?
MajomEmber Creative Commons License 2001.07.13 0 0 77
ledögölt...
Előzmény: andrej11 (76)
andrej11 Creative Commons License 2001.07.13 0 0 76
Nagydog merre jársz?
Előzmény: andrej11 (75)
andrej11 Creative Commons License 2001.07.11 0 0 75
Ha ez valóban igy van, akkor kérdezzük meg nagydogot, ki hogyan szavazott.
Előzmény: peyerk (74)
peyerk Creative Commons License 2001.07.10 0 0 74
Az ötv. szerint csupán a vita és annak jegyzőkönyve titkos, és az is csak akkor, ha az érintett (itt az igazgatójelölt) nem járul hozzá a nyílt üléshez. A szavazás azonban nyilvános ekkor is, és a szavazatoknak elvileg név szerint hozzáférhetőeknek kell lenniük. Az önkormányzati képviselő-testületek egyetlen esetben tartanak titkos szavazást: az alpolgármester(ek) választásakor.
Előzmény: andrej11 (18)
MajomEmber Creative Commons License 2001.07.09 0 0 73
" tények nincsenek, de a szocik biztos lopnak, mert olyan jól titkolják, hogy nem lehet észrevenni"
- tények vannak, kéretik elolvasni a topicindítót, és a topic első harmadát/felét, amelynél még nem kanyarodtunk el a témától. A topic második fele valóban nem arról szól, ami a téma.
Előzmény: Esik (70)
MajomEmber Creative Commons License 2001.07.09 0 0 72
kicsit eltértünk a témától.. ha jól emlexem eredetileg egy általános iskolai igazgató nem etikus eljárásban részesítése miat indult a topic... a különböző bányákra, és egyéb dolgokra van ezernyi más topic, kéretik azokat használni!
Előzmény: ego (71)
ego Creative Commons License 2001.07.09 0 0 71
Igazad van Tycho Brache, "menjünk vissza a témához."
Nincs a résztvevők között olyan dunaújvárosi, aki tudna valamit arról, hogy tényleg O.V. leendő öröksége (a papa bányája) miatt mentették fel az Acélművek Kft. ügyvezető igazgatóját? Igaz, hogy egy másik bányatársaság 6 milliárdos kártérítésre tart igény amiért félredobták még érvényes szerződését és az Orbán bányából rendelték a mászkövet?
Igaz, hogy a mai kicserélődött vezetés sem tudott más mérleget kihozni, mint azt, hogy 2000-ben nyereséges volt a Dunaferr? Igaz, hogy az újak már idén minimum 7,5 milliárdos vesztességet termelnek.
Előzmény: Tycho Brache (68)
Esik Creative Commons License 2001.07.08 0 0 70
OFFON
Isepyt valóban kitüntették a franciák, de nem Becsületrendet kapott. De tán mert csak ezt a az egy kitüntetést ismerjük, amikor kiderült, hogy kitüntették, automatikusan elkezdett it néhány kartács Becsületrendezni. Ettől még Isépy érdemei mit sem csökkennnek, csak tény, nem Becsületrendet kapott. (Medgyessy meg Mádl érdemeit sem csökkenti, hogy néhány politikai plakátfiú merő kötelességudatból gyürkőzik.)
OFFOFF

Az mindenesetre elgondolkodtat, hogy a szocigyalázás megint a szokásos szinten megy: tények nincsenek, de a szocik biztos lopnak, mert olyan jól titkolják, hogy nem lehet észrevenni. Aha. Ugyanezen logika alapján gondolhatnám azt is, hogy a topikindító kollega egy értelmes fickó. :->

Előzmény: nagydog (66)
MajomEmber Creative Commons License 2001.07.08 0 0 69
Történt valami érdemleges lépés az ügyben?
Gyaníthatólag mondjuk az önkormányzat nem nagyon fog lépni az ügyben...
Előzmény: Tycho Brache (68)
Tycho Brache Creative Commons License 2001.07.05 0 0 68
Ideje lenne visszakanyarodni a témához!
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.05 0 0 67
Az oviban a kiscsoportosok pokémonokat cserélgetnek. A nagyoknál meg a kitüntetés a divat. :-))
Előzmény: nagydog (66)
nagydog Creative Commons License 2001.07.05 0 0 66
Nem tudom. Miert kapott Isepy? Arra gyanakszom, protokol.

Nagydög

Előzmény: andrej11 (63)
andrej11 Creative Commons License 2001.07.05 0 0 65
Nem nagyon értem, hogy miért rúgtam volna a szülőhazámba, ami egyébként nem a mi szokásunk.
Én csak felvetettem, hogy nem tudom, hogy MP miért szolgált rá a fr. becsületrendre, csak sejtem...
a többi nevet ti keveritek ide.
Ami pedig a Dunaújvárosi helyzetet illeti, még mindig nem oldódott meg... de nem is vártunk mást.
Előzmény: ego (64)
ego Creative Commons License 2001.07.05 0 0 64
Andrej11, Te csak ne becsüld le ezt az országot!
Különben is, ha már bele akarsz rugni szülőhazádba, akkor miért nem úgy teszed fel a kérdést, hogy egy tíz milliós ország parlamenti összeférhetetlenségi bizottságának elnöke miért kap? (Isépy friss kitüntetésére gondolok.)
andrej11 Creative Commons License 2001.07.05 0 0 63
Miért szerinted miért kapta a Mádl a díjat?
Előzmény: nagydog (59)
kaanga Creative Commons License 2001.07.04 0 0 62
Kérésed parancs!

Medgyessy Péter becsületrendje

kaanga

Előzmény: MajomEmber (61)
MajomEmber Creative Commons License 2001.07.04 0 0 61
Az hogy a volt MSZP KB tag pénzügyminiszter miért kapott becsületrendet, arra lennének tippjeim...
Előzmény: andrej11 (57)
kaanga Creative Commons License 2001.07.04 0 0 60
Keressétek vissza a tegnap reggeli ATV műsorát, mert abban szerepelt a polgármesterrel együtt.

kaanga

Előzmény: MajomEmber (10)
nagydog Creative Commons License 2001.07.04 0 0 59
"Közt. elnököt természetesen kitüntethetik, főként ha tudományos munkája erre érdemessé teszi."

Termeszetesen kituntethetik. bar nem hiszem, hogy a magyar kozt.elnok tudomanyos munkajat francia becsuletrenddel szoktak elismerni. :)

Nagydög

Előzmény: andrej11 (57)
nagydog Creative Commons License 2001.07.04 0 0 58
"Pont ma voltam Dunaújvárosban, legutóbb kb. 3 hónapja."
Ahaa! Akkor innen tudsz a varosban duhongo voros terrorrol. Pedig igyekeztunk titokban tartani. :)

A varos lerobbantsaga, pedig hulyeseg. Nem szep persze. Az otvenes evek szocreal epiteszete megtette a magaet.

Nagydög

Előzmény: Tycho Brache (56)
andrej11 Creative Commons License 2001.07.04 0 0 57
1./ Mikor volt a Mádl olyan helyzetben, hogy segíthette volna a francia ipart??? Szemben az MP-vel.

2./ Közt. elnököt természetesen kitüntethetik, főként ha tudományos munkája erre érdemessé teszi. Na de egy 10 milliós ország pénzügyminisztere vajon miért kap???
Nincsenek tippjeid???

Előzmény: ego (47)
Tycho Brache Creative Commons License 2001.07.04 0 0 56
>Vagy a budos eletben nem jartal Dunaujvarosban,
>vagy Dorkotanak hivnak. :)

Peched van. Pont ma voltam Dunaújvárosban, legutóbb kb. 3 hónapja. Ebből is következik, hogy nem vagyok Dorkota, miként még sok más sem vagyok.

Előzmény: nagydog (54)
ego Creative Commons License 2001.07.04 0 0 55
Tycho Brache! Ezek szerint ez a lopásra való hivatkozás csak a szokásos cimkézés. (Kösz, hogy rám nem ragasztod!)
Előzmény: Tycho Brache (53)
nagydog Creative Commons License 2001.07.04 0 0 54
"Normális ember az, aki Dunaújvárosban pozícióba kerülvén utólag a Fidesz mellé áll? Mert szerintem nem."

Ezen az alapon meg mindig a szocializmust epitenenk.

"Amúgy, ha faszok voltak, rúgják ki őket"

Es iziben vegyek fel a Vasmube? Ugyanez forditva? Vasmubol ki, onkormanyzatiba be? Ez a hulyeseg. Meg az, hogy az ertelmes emberekkel is ugyanez tortent mind a ket oldalon.

"Az iskolaigazgató azonban nem hinném, hogy a faszok közé tartozna, különben nem lett volna 16 évig igazgató, és nem egyedüli jelölt lett volna."

Az iskolaigazgatot nem ismerem, igy velemenyt sem tudok mondani rola. Ellenben a Fidesz altal tamogatott fuggetlenkent kerult be az onkormanyzatba. Ha 16 eve iskolaigazgato, akkor az elmeleted szerint o sem normalis, hiszen utobb allt(tobbe-kevesbe) a Fidesz melle.

"A hírek szerint egyébként forrong a városrész, ahol az iskola van."

Ha te mondod, biztos ugy van. En ebben a topikban hallottam eloszor az esetrol.

"Szóba jött már korábban, hogy a településnek ez a része önállósuljon. Létrejönne egy 10-12 ezres lélekszámú kisváros, ahol a kirúgott iskolaigazgatót közfelkiáltással választanák meg polgármesternek."

A Pentele varosresz onallosodasa nagy otlet. Vesd fel a penteleieknek is! Nem hiszem, hogy sokan hallottak volna errol az otletrol arrafele.

"Ha meg még a Dunaferr is ide helyezné a székhelyét, 2 milliárdnyi iparűzési adó folyna be évente a kasszába."

Esetleg szoba johetne a fehervari IBM is, vagy a Felxtronics a Microsoft X-boxaval. :)

"A "nagy" (vörös) Dunaújváros meg szépen lepusztulna a kommunisták dühöngő rezsimjében (már ha egy város pusztulhat ennél jobban le)."

Ekkora marhasagot ket esetben tudok elkepzelni:
Vagy a budos eletben nem jartal Dunaujvarosban, vagy Dorkotanak hivnak. :)

Nagydög

Előzmény: Tycho Brache (44)
Tycho Brache Creative Commons License 2001.07.04 0 0 53
Kedves ego! Ez a szokásos védekezés a lopósok részéről - ezzel nem állítom, hogy Te az vagy. Aki 40 évig tanulta a lopás szakmáját, annak nem okoz gondot ezt úgy űzni, hogy jogilag minden felelősség alól kibújhasson. Amikor a mosonmagyaróvári tömeggyilkost csak nem letöltendő büntetésre tudják ítélni, akkor egy Dunaferres tolvajnak nincs félnivalója.
Előzmény: ego (51)
MajomEmber Creative Commons License 2001.07.04 0 0 52
Ja, kulonosen azután, hogy a Horn kormány eladta legnyereségesebb részt, maradékkal nem akart bibelődni....
Előzmény: ego (49)
ego Creative Commons License 2001.07.04 0 0 51
Ez a lopás túl általános! Mit loptak, mennyit, mikor? Vannak bizonyítékok? Folyik ellenük ez ügyben eljárás?
Előzmény: Tycho Brache (50)
Tycho Brache Creative Commons License 2001.07.04 0 0 50
Szerintem meg aki lop, az semmilyen módon nem igazolhatja tetteit. Hiába vezet jól egy céget - bár szerintem nem vezették jól - hiába tart meg munkahelyeket, stb.
Előzmény: ego (49)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!