Keresés

Részletes keresés

tutimagantanar (X) 2017.08.30 0 0 6

Sziasztok!

 

Ha nyelviskola helyett inkább magántanár mellett döntötök, nézzetek szét a TUTI magántanár-közvetítőn:

 

www.tutimagantanar.hu

 

Egyszerűen, gyorsan, ingyenesen, regisztráció nélkül lehet tanárt keresni az oldalon. 

 

Inter-Lingua Creative Commons License 2013.02.06 0 0 5
SZÖCSKE Creative Commons License 2001.07.03 0 0 4
Köszi!
Előzmény: __Carol__ (3)
__Carol__ Creative Commons License 2001.07.03 0 0 3
Az egyetemen/főiskolán szerzett nyelvvizsgapapírt ugyanúgy elismerik, szintúgy a más nyelvvizsgaközpontokban megszerzett (Oxford, Pitman) bizonyítványokat. Ha ebben mégis bizonytalan vagy, még mindig honosíthatod a Rigóban, ami azért lényegesen egyszerűbb, mint ott letenni.

Reklámozni nem akarok, a nyelviskoláról mail megy.

Carol

SZÖCSKE Creative Commons License 2001.07.03 0 0 2
Na, eddig egész frankók az ötletek...
Sárkány Creative Commons License 2001.07.03 0 0 1
fransziát...
FOCUS Creative Commons License 2001.07.03 0 0 0
Sajn0s 0 Ang0l isk0lát tud0k. :)
Előzmény: SZÖCSKE (-)
SZÖCSKE Creative Commons License 2001.07.03 0 0 topiknyitó
Sziasztok! A kérdés majdhogynem önmagáért beszél.
Angol középfokra hajtok (próbaképp alapot leraktam a Rigó u-ban),és úgy érzem,az autodidakta módszer nálam kevés a sikerhez. A legjobb lenne persze külhonban tölteni fél évet, de erre jelenleg nincs lehetőségem,időm,stb..
Itthon rengeteg a nyelviskola, csak kérdés, hogy melyik milyen hatékony,eredményes,milyenek a tanárok, megéri-e az erre áldozott pénz X iskoláért,stb. Hallottam már ezt-azt bizonyos nyelviskolákról, de szeretnék minél többfelől megerősítést,referenciát kapni.
A másik, hogy nem tudom, érdemes-e a Rigó utcában "szenvedni",ugyanis nem egy ismerősöm rakta le csupán az 5.6. alkalommal a középfokú nyelvvizsgát. Szerintetek ugyanúgy elismerik a főiskolákon/egyetemeken szerzett nyelvvizsgapapírt?
Előre is kösz mindenkinek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!