Keresés

Részletes keresés

Landser42 Creative Commons License 2011.09.11 0 0 3

Toshiba Camileo SX500 Full HD digitális videokamera fekete

 

 

Hibátlan újszerű állapotban eladó.

Irányár: 40.000,-HUF

 

Igény esetén képeket küldök.

Érd: priv.mail.

sz..zs Creative Commons License 2001.07.01 0 0 2
JAJ JAJ! Azert kiutkozik az emberen a faradtsag, nem tudom honnan szedtem, hogy a k 100at jelent. Bocsi erte mindenkitol. Szoval tovabbra is 100000 HUF van ra, es a k 1000et er...
sz..zs Creative Commons License 2001.07.01 0 0 1
ja igen: a felreertesek elkerulese vegett: 1000k nalam szazezert penzt jelent...

sz..zs

sz..zs Creative Commons License 2001.06.30 0 0 0
ja, igen: es nem hasznaltan...
Előzmény: sz..zs (-)
sz..zs Creative Commons License 2001.06.30 0 0 topiknyitó
Sziaszok

Az lenne a helyzet, hogy szulinapomra kapnek fateromtol egy kamerat, de nem tudom, hogy milyet valasszak. Szoval a dologra van eddig 1000k, nemtom, hogy lesz e tobb, de a lenyeg vegul is azon van, hogy en ezzel nem a csaladi megmozdulasokat szeretnem felvenni (mar csak az hianyozna), hanem FILMEZNI szeretnek. Van hozzaferesi lehetosegem kevero/vagopulthoz, szoval nem titkolt szandekom lenne kesobbiekben filmes teruleten elhelyezkedni, es ennek tudataban egy olyan igazan jo "elso" kamerat szeretnek venni. Szoval segitseget kernek, hogy milyet/miert/melyiket/mennyiert/hol erdemes. En szemely szerint a Panasonicot,Canont,Sonyt preferalom (a pana cuccokhoz van 16% engedmenyem, mindenre(!) es ugy jon ra az afa...), de samsungot,aiwat nem komalom... Szoval segitsetek...!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!