Keresés

Részletes keresés

H_G Creative Commons License 2004.04.22 0 0 16
"A burgeres muffin vacak"

Az új narancsos SZVSZ elég jó.

Előzmény: Beebite (14)
ttfan38 Creative Commons License 2004.04.21 0 0 15
A McDonald's -ban mostmár lehet kapni fánkokat is. Nekem teljesen a DD-s fánkokat juttatják eszembe. Egészen jók!
ttfan38
Beebite Creative Commons License 2001.11.10 0 0 14
A burgeres muffin vacak
Meg drága is. Ha már drága, legalább legyen jó:)
A quick-ben van rózsaszin meg csokis donut. Elég fini, olyan nagyon édes, mint a Dunkin volt:))
Jó zsiros cukros, nyamm:)

Aztánmeg:
A Nyugati téri aluljáróban a Kaisers kijáratával szemben van egy Fánkos. Mellette van egy zöccséges is, meg talán egy órás.
Ott van ám minden féle, és még olcsó is. Nem olyan finom, mint a Dunkin, de olcsóbb, és azért nem rossz:) Van Boston is, csokis tetővel és vaniliával töltve, meg van fahéjas meg rózsanszin cukormázas eperkrémmel:)
nyammi:))

Bee, aki fogyózik:)

LittleRed Creative Commons License 2001.11.06 0 0 13
A Duna Plazában már rég nem voltam, de múlt héten ettem az isteni fánkokból az MO melletti McDonaldsban (az Auchan-blokk felé menet Érdről)

Brigi

nyuszibogár Creative Commons License 2001.07.26 0 0 12
A Burger Kingben van most muffin. Azt mentom, hogy jó-é, nem próbáltam.
dave2 Creative Commons License 2001.07.25 0 0 11
Hello
Ma voltam a Duna Plazába, de nem találtam! Lehet hogy megszűnt? Remélem csak én vagyok béna :((((((.
Viszont, hogy írjak valami jót is, a fôldszinten a fagyi nagyon jó! (valami olasz neve van és egybe van épülve a stand 2 nem-fagyi kajás(?)pulttal.)
Mondjátok, hogy ott van! (a fánkos. meg hogy hol azt is légyszi)

dave2.

Előzmény: LittleRed (8)
dcgamer Creative Commons License 2001.07.16 0 0 10
Szeretem a fánkot!!
LittleRed Creative Commons License 2001.07.11 0 0 9
Ja, és a neve Amerikai sütemények (vagy ilyesmi), de ugyanolyan rózsaszínnel és narancssárgával írva, és a fánkok igaziak!
Előzmény: LittleRed (8)
LittleRed Creative Commons License 2001.07.11 0 0 8
Skacok, a Duna Plázában a földszinten, ahol az a régi Skoda/Wartburg/akármi van kiállítva, tavasszal még volt egy kis sarokbüfé-szerűség, ahol lehetett kapni frissen facsart gyümölcslevet és DUNKIN fánkot. Én a mogyoróval megszórt áfonyásat szoktam ott vanni :)))))))))
Elég eldugott helyen van.

Egyébként az Alba Plázában van nagyobb üzletük is, másról nem tudok. Hátha majd másvalaki.

LittleRed

absentEE Creative Commons License 2001.07.06 0 0 7
borzasztóan édesek voltak :)
de a bonbon hemingway egyes üzleteiben mintha láttam volna ilyen fánkokat. de 1 hely biztos, mégha nem is így hívják, a lelőhely pedig:
ha elhagyod az osztapenkó hűlt helyét, és mész tovább az m1/m7-esen, akkor a második mekdonaldcban van egy kávézó, ahol vannak donutok. még az a csokis vaníliás cucc is. a fiam evett egyet, neki persze ízlett :))
(ott kell lekanyarodni, ahol az auchan-hoz, ikeához, meg asszem budaörsnyugat. talán.)
Vének Tanácsa TM Creative Commons License 2001.07.04 0 0 6
Aha, a vaníliakrémmel töltött csokis nagyon jó volt. Egyébként a büfénkben lehet kapni finom fánkokat, ezekből a fahéjas almával töltött fehércsokis a kedvencem... (kalóriabomba :o( )
Előzmény: kicsi emma (5)
kicsi emma Creative Commons License 2001.07.04 0 0 5
Ugye, szerintem is finomak voltak! Nem vagyok aza gyorséttermes- tipus (azt hiszem, mostm ár ismertek is annyira), de a donkin-t én is kedveltem. Volt egy bosston valami nevű, csokis, az ngyon fincsi volt például. De sok jó volt a fánkok közt, az bizti. De hát, hol van már a tavalyi hó!
ke
Előzmény: Vének Tanácsa TM (4)
Vének Tanácsa TM Creative Commons License 2001.07.02 0 0 4
Azok az "egészen elfogadható fánkok" nagyon finomak voltak :(( Édesek, kicsit zsírosak, de nem is azért szerettük, mert csupa egészség volt :))
Előzmény: bogyó (3)
bogyó Creative Commons License 2001.07.02 0 0 3
Fánkot, muffint, kávét, teát, üditőt árusító gyorsétterem-szerű étterem-lánc, egészen elfogadható fánkokkal. Megszűnt, pedig néha jólesett.
Előzmény: Mulan (2)
Mulan Creative Commons License 2001.07.02 0 0 2
Tkp. az mi?
kicsi emma Creative Commons License 2001.07.02 0 0 1
Nincs bizony, sajna, pedig én is nagyon szerettem, bármilyen magyartalan meg minden... Hiába, vannak az életben megmagyarázhatatlan dolgok. Asszem egyébként a Bonbon Hamingway vásárolta meg a láncot, nem?
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.30 0 0 0
Nincs!

Balthazar Creative Commons License 2001.06.29 0 0 topiknyitó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!