Keresés

Részletes keresés

IamTheDog Creative Commons License 2004.07.31 0 0 49
Lehet szavazni meg Bridge To Solace  interjút olvasni a www.torzo.hu -n.
Alhazred Creative Commons License 2004.07.30 0 0 48

non.

 

és az Anthrax?

 

akkora biztos nem lesz, mint tavaly a Slayer, de én azért bizakodok.

(továbbra is ők vzetnek nálam a 2003 Legjobb lemeze versenyen...)

Előzmény: NagyAnd (46)
pilotilka Creative Commons License 2004.07.27 0 0 47
Eladó egy hetijegy a szigetre 18 ezerért. Ajándékba kaptam, de nem megyek a szigetre. Nóra 20/372-2404
NagyAnd Creative Commons License 2004.07.23 0 0 46
Az idei nagyszinpad is olyan fonnyadt lesz, mint a tök. Már ami a metalt illeti...
agitator Creative Commons License 2002.08.20 0 0 44
Mint állat!:)
Előzmény: Justis_4_US (43)
Justis_4_US Creative Commons License 2002.08.12 0 0 43
Atyám, mekkora koncert volt a Destruction. Hú vagger...
Előzmény: agitator (42)
agitator Creative Commons License 2002.08.11 0 0 42
Destruction
Előzmény: agitator (41)
agitator Creative Commons License 2002.08.11 0 0 41
A Sziget egyre kommerszebb lett, de...
Nagyon halvány javulást látni véltem.Ezt úgy hívják, hogy Dectruction és Kreator. Mintha ismét 1985 körül lennénk. Ugyanaz a lendület, ugyanaz a hangulat. Talán megint a minőségi zene lesz az uralkodó...
Justis_4_US Creative Commons License 2002.08.06 0 0 40
A buzisátor télleg király. Sok faszt kívántam már oda.
Előzmény: Uplink (39)
Uplink Creative Commons License 2002.08.05 0 0 39
Haat, fiatalabb mar nem leszek az biztos.

Ezen felul tovabbra is fenntartom a velemenyem, hogy az elmult evekben bekovetkezett valtozasok igen negativan befolyasoljak a sziget hangulatat.
Ezalatt a hangulat alatt a diakszigetes evek hangulatat ertem.

Elertek azt a kort, meretet, nevezzuk, ahogy akarjuk, amikor az elsodleges celpont a minel nagyobb tomegek becsalogatasa es nem pedig az igenyes kivitelezes a cel.(diszko,buzi sator, stb)

Előzmény: Justis_4_US (36)
NagyAnd Creative Commons License 2002.08.05 0 0 38
A Nightwish-t en se osmerem, de mar annyi jot hallottam roluk, hogy ma csak miattuk megyek ki, aztan alvas. Hulla vagyok. Hetfon dolgozni sux, sziget utan meg egyenesen nightmare. :-(
Előzmény: Justis_4_US (37)
Justis_4_US Creative Commons License 2002.08.05 0 0 37
vagy csak megöregedtél...

A Nightwish nagy király

Előzmény: Uplink (33)
Justis_4_US Creative Commons License 2002.08.05 0 0 36
Edguy is elment szvsz
Előzmény: NagyAnd (35)
NagyAnd Creative Commons License 2002.08.05 0 0 35
Irtak mar mashol szakertobbek, hogy a Hammer szinpad keverese milyen szar. Hat, eleg gaz neha, bar tegnap Doro allat zuzda volt es jol is szolt. Nagyszinpadra valo az ilyen muzsika. Profik!

Na meg a Deak Bill-t mi a f@sze' nem lehet a nagyszinpadra rakni??? Nem fertem mar be abba a qva satorba, ahol nyomott.

bocs Creative Commons License 2002.08.03 0 0 34
bocs hogy igy beleoffolok, de sok helyen probaltam mar, hatha ti tudjatok...
szoval ugy kb 1985 tajan ment egy kaposvari? banda, a neve Triton volt, jo kis kemeny muzsikat nyomtak, zsenialis szovegekkel. Nem tudjatok, a zenejuket hogyan lehetne mexerezni?
koszi
Uplink Creative Commons License 2002.08.01 0 0 33
Evrol evre szarabb a sziget, en a legjobban az elsot elveztem, akkor meg nem arrol szolt, hogy kaszaljanak, hanem, hogy normalis zenekarok legyenek.
A tavalyi is mar verlazitoan alacsony szinvonalu volt, az ideirol meg ne is beszlejunk.
Van mindenfele baromsag, csak eppen normalis zenekarok nincsenek. A legtobb nyalas, vendegcsalogato szar. Miert nem tudtak legalabb egy normalis kemeny bandat szerzodtetni a nagyszinpadra. TCS ugyan lesz, de oket is inkabb turnen szeretem, mert a koncert utan a bufeben dumalhatunk veluk, itt viszont az 5m-es szinpad tetejen latom oket.

Volt anno egy webes kivansaglista, na abbol sem lett semmi, hoznak mindenfele szemetet, meg masod-, harmadvonalbeli, leszalloagban levo zenekart/enekest.

sziget sucks

NagyAnd Creative Commons License 2002.07.31 0 0 32
Vagy legalabb még egy sörsatrat mellé. Nehéz testi munkaval elviszi magat oda az ember, oszt még fél orakat alljon is sorba. Brrrrr!
Előzmény: KLeoPA (31)
KLeoPA Creative Commons License 2002.07.30 0 0 31
Remélem dobtak néhány gyeptéglát a MH sátor köré! Ez a műfaj nem kedves a szervezőknek, hogy a leglepukkantabb környékre vetették??? Porallergiásoknak kész exitus!
heyjoe Creative Commons License 2002.07.30 0 0 30
Na, én idén ki sem mentem.
Bár, most fáj még a szívem, ennyi idő után...
Előzmény: NagyAnd (29)
NagyAnd Creative Commons License 2002.07.26 0 0 29
Azert megtalalom a szorakozasomat, nem kell felteni. :) Van egy csomo jo magyar banda, akiket erdemes megnezni, igaz nem a nagyszinpadon nyomulnak, hanem mashol. Ha majd azon kapom magam, hogy csak unatkozva tenfergek a Szigeten, attol kezdve majd nem megyek ki. Remelem, azert az iden meg nem ez lesz a helyzet, bar egyre oregszem :( (egyeni szoc. problema)
Előzmény: junkie177 (28)
junkie177 Creative Commons License 2002.04.12 0 0 28
Igaz már nem aktuális, DE
ha ilyen szemlélettel vagy hogy már mind1 ki van te ugyis mész addig továbbra is ez lesz, mert a nagyszinpados divatzenékre pluszba behoznak egy csomo embert. És egy olyan vállalkozásban ahol a profit a lényeg és a bevétel csak egyre nő, addig mégis ki a f@szt érdekel h nincs az igényed kielégitve ha ugyis megveszed a belépőt most is meg jovore is meg azutan is...?
Előzmény: NagyAnd (4)
Bolondokháza Creative Commons License 2002.01.07 0 0 27
Hello.

Nem vagyok benne melyen a metalzeneben, mert alapvetoen a kommersz iranybol jovok, de erdekel es igyekszem boviteni az ismereteimet.

A Szigeten elmentem parszor a Krisna-sator mellett es majdnem mindig nagyon kemeny zene ment, tehat ebben igazatok van.

A hangositas szerintem nemcsak a metal-satorban volt szar.

Your DEvil Creative Commons License 2002.01.06 0 0 26
ANYÁD TE KÖCSÖG!
Előzmény: zetorarcú (25)
zetorarcú Creative Commons License 2001.12.08 0 0 25
heavy metal sux
Előzmény: dudo (16)
Bendegoose Creative Commons License 2001.11.09 0 0 24
Szia MÁK!

Üdvözlöm a Danit!
:)

Bende

Előzmény: M.Á.K (23)
M.Á.K Creative Commons License 2001.09.09 0 0 23
Off.

A M.Á.K együttes komoly szándékú és tudású, cuccal és elég idővel rendelkező színpadképes független szólógitárost keres hosszútávra. Részletekért hívd a 06-30/2777-453-as telefonszámot vagy írj a mak@mentha.hu címre.

Köszi.

purplerain11 Creative Commons License 2001.08.16 0 0 22
Elölről a tizedik sorban álltam a szinpad bal oldalához közel. A P Boxon nem voltam.
Előzmény: kovacs zoli (21)
kovacs zoli Creative Commons License 2001.08.15 0 0 21
Szerintem nem szólt rosszul a Lord (Vándor, nem?), de nem is szólt olyan jól, mint pl. a P.Box. Hol álltál? Én egészen elöl, középen.
Ez egy sokzenekaros fesztivál volt, kötött műsoridővel, nem önálló buli. Lordot mindig is nagyon szerettem, de profi arcok, tudhatnák, hogy ilyen helyen nem kell 20 percen át molyolni a beállással. P.Boxnak sem volt több ideje beállni, de úgy szóltak, mint a bomba. Őket nem láttad véletlenül?
Összességében Lordot is nagyon tudtam élvezni
Előzmény: purplerain11 (19)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.14 0 0 20
:-(
purplerain11 Creative Commons License 2001.08.14 0 0 19
Szeretnék néhány gondolatot felvetni a Metal Hammer sátorban rendezett Lord koncerttel kapcsolatban, kinek mi a véleménye.

A Lord egy legendás veterán együttes, amelyik éppen a dallamos kemény rock zenéjéről híres. Sosem tudtak igazán befutni, mert szombathelyiek, de a maguk müfajában alkottak annyira maradandót, mint például a dáridós Edda.
Namost a 21 órára meghirdetett Lord koncert 21,20-kor kezdődött és pontosan 22 órakor befejezték.

A hangosság megfelelő volt, a hangosítás kevésbé. Olyan érzésem volt, mintha a zenekar a hangszereit elhozta volna, de a hangosítás és a hangmérnök más céghez tartozott volna. Kezdetben 20 percet hangoltak, de valahogy nem tünt a gárda összeszokottnak. Mert az mégiscsak furcsa, hogy az énekes a mikrofonon keresztül a második szám után kiszólt a hangmérnöknek, hogy a basszusgitáros kihelyezett hangszóróján nem hallja jól a pergőt, és adjanak neki rá. Ez valószínüleg nem sikerülhetett, mert Vida a koncert teljes idejét a billentyüs és a dobos közé beékelődve játszotta végig, szemmel láthatóan óvatos odafigyeléssel, semmint önfeledt játékkal. A közönség felé az énekes hangja elveszett a hangszerek között, csak nagyjából lehetett érzékelni, hogy a szövegben hol tartunk, de az énekéről híres együttes szólóéneke egyszerüen nem jött át. Mindez akkor, amikor a Lord már évek óta alig koncertezik és alig vártam az alkalmat élőben történő találkozásra.
A fiúk összességében még most is jól játszanak, és még mély érzelmek kifejezésére is képesek például a záró Csavargó címő számmal.
Valamit ők is érezhettek, mert azt mondták, hogy ne haragudjatok, de nincs ráadás és befejezték potom 40 perc játék után, ami azért a közönség erős lekezelése.

Az pedig a kitóduló közönség szintjére jellemző, hogy a koncert után több százan simán leállnak hugyozni a sátor Duna felöli oldalán, olyan, mint egy Jancsó filmben, pedig van Wc a közelben rengeteg. Ha rájuk néznek a Lord zenészei, jogosan gondolhatják, hogy ezeknek még ez is elég... de valahogy bennem maradt egy fájó érzés a Lord koncerttel kapcsolatban.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!