Keresés

Részletes keresés

zoorka Creative Commons License 2001.06.29 0 0 23
ld. 7-es hozzászólás.

Nyilvnvalóan nem vártam túl sokat tőle. De azért a műanyagkaják között is vannak különbségek, és a fenti termék abszolút díjnyertes - a borzalmasság tekintetében.

De ha elolvastad vona a topikindítót, akkor talán nem szólnál hozzá ilyeneket.

Előzmény: leha (21)
cyber.greg Creative Commons License 2001.06.28 0 0 22
Én megkóstoltam mindegyik poharas Smacket, nekem nem volt velük semmi bajom, talán mert erre (is) ráállt a gyomrom...

(Nyugi, azért nem ezen élek!)

Előzmény: zoorka (-)
leha Creative Commons License 2001.06.28 0 0 21
most őszintén ... nem értem. mi a túrót vártál egy olyan ételtől, ami tele van állományjavítóval, emulgeáló szerekkel, mesterséges ízfokozókkal, természetazonos aromákkal, ilyesmikkel?
ha szar, hát szar. most nyissunk topikot a tökfőzelékről (különösen kaporral), hogy az milyen oltári szar kaja?
ízlések és fülesek ugyebár ...
zoorka Creative Commons License 2001.06.28 0 0 20
nna akkor én biztos azért eszem, mert főiskolás vagyok még :)
Előzmény: Mulan (19)
Mulan Creative Commons License 2001.06.28 0 0 19
Azért ennél tapintatosabban is emlékeztethetnél a korunkra:-) Egyébként egyemista gyerekem se eszi, pedig ő igazán fijatalnák számít még:-)))

(Ja, meg van egy olyan érzésem, hogy ebből a szempontból mától te is öreg leszel:-)

Előzmény: zoorka (18)
zoorka Creative Commons License 2001.06.28 0 0 18
nna igen, de a poharas szmekket a fiatal okos értelmiségi juppik életmódjának találták ki :)

nem csodálom, ha Te nem eszel ilyesmit :)

Előzmény: rice (17)
rice Creative Commons License 2001.06.28 0 0 17
na velem ez nem fordulhat elő, mert én piacon szerzm be az alapanyagot és minden nap főzők:)

rizsa

zoorka Creative Commons License 2001.06.28 0 0 16
"Kérlek ird le: mi nem tetszik az izében :))))))))))))"

ezt majd a pszichológusomnak :)))))

Előzmény: xclusiv (13)
zoorka Creative Commons License 2001.06.28 0 0 15
velem nestlé zacskós kapucsínót kóstoltattak eccer.

megmondtam, hogy mi nem teccik, de ugyanolyan maradt.. :)

Előzmény: xclusiv (13)
zoorka Creative Commons License 2001.06.28 0 0 14
:)
tudom már, kinek küldjem vissza a doboz tartalmát :)))
Előzmény: xclusiv (13)
xclusiv Creative Commons License 2001.06.28 0 0 13
Hali!

Köbö fél éve hagytam magam berángatni a Körútról, ilyeneket kóstoltattak velünk.
És az volt a poén, hogy miután megettem (ettem belőle), meg kellett mondani, hogy mi tetszik és mi nem (iz, külalak, stb.).
Enni még csak-csak megettem (menzakaja: olyan gyorsan kell enni, hogy mire megérzed az izét, az összes kaja a hasadban legyen), de amikor boncolgatni kellett, hogy ez meg az az iz szerintem nem illik bele, meg kicsit lágy az egész, ilyesmi...

Kérlek ird le: mi nem tetszik az izében :))))))))))))

Előzmény: zoorka (-)
zoorka Creative Commons License 2001.06.28 0 0 12
nna, az is egy nagy horror lehetett.. :))
Előzmény: leha (10)
originalqszi Creative Commons License 2001.06.28 0 0 11
Igen!!!!:)))) Néha kell változtani egy kicsit:DDDDD
Előzmény: leha (8)
leha Creative Commons License 2001.06.28 0 0 10
gulyásos? vagy valami ilyesmi ...
zoorka Creative Commons License 2001.06.28 0 0 9
Köszi a menüt. Teljesen ontopik volt.

milyet próbáltál? Állítólag a gombás még undorítóbb.

Előzmény: leha (8)
leha Creative Commons License 2001.06.28 0 0 8
igen, próbáltam (igaz, nem a csirkéset ...)

kuszi: nem!
reggeli
kolbászos kenyér paradicsommal (sok paradicsommal)
(na jó, a rántotta is bejön)
utána hideg forrásvíz
ebéd
halászlé (csípősen)
vagy csirkeaprólék leves (csípősen)
aztán vörösboros marha bergelt galuskával (tejfölösen)
a túróscsusza OK
meg a vörösbor is
estére
kis szallonasütés tábortűznél (csurdítás)
jó sok kisfröccsel súlyosbítva

zoorka Creative Commons License 2001.06.28 0 0 7
De! igenis rosszabb! én fél évig éltem ilyen zacskós vízleforrázós meg konzevrkajákon, és azok - ehhez képest - finomak!

Ja, amúgy próbáltad már?

Előzmény: leha (4)
zoorka Creative Commons License 2001.06.28 0 0 6
reggelire inkább szalonnás müzlit kérek, eh-eh :)
Előzmény: originalqszi (5)
originalqszi Creative Commons License 2001.06.28 0 0 5
MAGYAROK!!!! Ne hagyjátok magatokat etetni!!:((((
Reggelire:
- szalonnás, hagymás rántotta
- fél liter tej
- barna kenyér
Ebédre:
- lebbencs leves, jó zsíros
- kelkáposzta főzelék 2 nagy fasirttal
- túróscsusza, jó sok tejföllel, tepertővel
- 2dcl vörös bor, száraz!!
Vacsorára
- Paraszt sonka, szalonna
- paradicsom, paprika, hagyma
- fehér kenyér
- 3dl vörös bor, száraz!!:)))))))
leha Creative Commons License 2001.06.28 0 0 4
semmivel sem rosszabb, mint bármelyik (akár smack, akár egyéb márka) zacskós, kínatésztás, forrázdlemelegvízzel marhaság
zoorka Creative Commons License 2001.06.28 0 0 3
nem, ez Smack-féle Smack.
gyártó: Hanwha Élelmiszer Kft.

antireklám rulez :))

Előzmény: eMM (2)
eMM Creative Commons License 2001.06.28 0 0 2
Pontosítsunk, a Maggi féle poharas csodára gondolsz?
Én abból a Sonkás krumplipürét kostóltam.
Ízre még elment, de aztán a gyomromban érdekes érzetek keletkeztek kb 2 óra múlva.
Úgyhogy ez szerintem is 1 nagy nulla.
Előzmény: zoorka (-)
zoorka Creative Commons License 2001.06.28 0 0 1
..és még van pofájuk ráírni a dobozra, hogy "étel"..

De biztos vannak még ilyen balekok, mint én, ha évek óta nem volnták ki a forgalomból.. :)

originalqszi Creative Commons License 2001.06.28 0 0 0
aszondod 0 az íze????????????
zoorka Creative Commons License 2001.06.28 0 0 topiknyitó

Mint jó reklámcélcsoport-egyén, gondoltam, teszek egy próbát ezzel az új poharas szmekkel. Beszereztem egy csirkés ízű példányt. Felöntöd vízzel, 3 perc és fogyasztható.

Elvileg.

Mert bár nem számítottam frenetikus ízhatásra, de a tapasztalt íz annyira borzalmas, hogy lazán befér a Ki vele a kukába! kategóriába...

Van még olyan szerencsétlen rajtam kívül, aki megkóstolta ezt a hányást??

zoorka

Ja, és üdv a nullázónak! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!