Nyilvnvalóan nem vártam túl sokat tőle. De azért a műanyagkaják között is vannak különbségek, és a fenti termék abszolút díjnyertes - a borzalmasság tekintetében.
De ha elolvastad vona a topikindítót, akkor talán nem szólnál hozzá ilyeneket.
most őszintén ... nem értem. mi a túrót vártál egy olyan ételtől, ami tele van állományjavítóval, emulgeáló szerekkel, mesterséges ízfokozókkal, természetazonos aromákkal, ilyesmikkel?
ha szar, hát szar. most nyissunk topikot a tökfőzelékről (különösen kaporral), hogy az milyen oltári szar kaja?
ízlések és fülesek ugyebár ...
Köbö fél éve hagytam magam berángatni a Körútról, ilyeneket kóstoltattak velünk.
És az volt a poén, hogy miután megettem (ettem belőle), meg kellett mondani, hogy mi tetszik és mi nem (iz, külalak, stb.).
Enni még csak-csak megettem (menzakaja: olyan gyorsan kell enni, hogy mire megérzed az izét, az összes kaja a hasadban legyen), de amikor boncolgatni kellett, hogy ez meg az az iz szerintem nem illik bele, meg kicsit lágy az egész, ilyesmi...
Kérlek ird le: mi nem tetszik az izében :))))))))))))
kuszi: nem!
reggeli
kolbászos kenyér paradicsommal (sok paradicsommal)
(na jó, a rántotta is bejön)
utána hideg forrásvíz
ebéd
halászlé (csípősen)
vagy csirkeaprólék leves (csípősen)
aztán vörösboros marha bergelt galuskával (tejfölösen)
a túróscsusza OK
meg a vörösbor is
estére
kis szallonasütés tábortűznél (csurdítás)
jó sok kisfröccsel súlyosbítva
MAGYAROK!!!! Ne hagyjátok magatokat etetni!!:((((
Reggelire:
- szalonnás, hagymás rántotta
- fél liter tej
- barna kenyér
Ebédre:
- lebbencs leves, jó zsíros
- kelkáposzta főzelék 2 nagy fasirttal
- túróscsusza, jó sok tejföllel, tepertővel
- 2dcl vörös bor, száraz!!
Vacsorára
- Paraszt sonka, szalonna
- paradicsom, paprika, hagyma
- fehér kenyér
- 3dl vörös bor, száraz!!:)))))))
Pontosítsunk, a Maggi féle poharas csodára gondolsz?
Én abból a Sonkás krumplipürét kostóltam.
Ízre még elment, de aztán a gyomromban érdekes érzetek keletkeztek kb 2 óra múlva.
Úgyhogy ez szerintem is 1 nagy nulla.
Mint jó reklámcélcsoport-egyén, gondoltam, teszek egy próbát ezzel az új poharas szmekkel. Beszereztem egy csirkés ízű példányt. Felöntöd vízzel, 3 perc és fogyasztható.
Elvileg.
Mert bár nem számítottam frenetikus ízhatásra, de a tapasztalt íz annyira borzalmas, hogy lazán befér a Ki vele a kukába! kategóriába...
Van még olyan szerencsétlen rajtam kívül, aki megkóstolta ezt a hányást??