Keresés

Részletes keresés

Patreides Creative Commons License 2013.05.10 0 0 13

Patreides Creative Commons License 2013.05.10 0 0 12

Agnetha Fältskog - When You Really Loved Someone (album: "A", 2013)

Patreides Creative Commons License 2013.05.10 0 0 11
2a2b Creative Commons License 2005.07.07 0 0 10

 

 

Sziasztok Agnetha rajongók!

 

Ez a fórum sajnos egyenlőre befuccsolt, viszont van egy másik, ami aktiv.

 

Szeretettel várunk minden Agnetha rajongót az ABBA fórumon, ha érdekel a cim irjatok.

 

Ha valakit még érdekel július 9-én 14.oo órakor ABBA találkozó lesz, ha érdekel valakit szivesen közzéteszem.

 

 

2a2b@vipmail.hu

 

barnabass Creative Commons License 2004.11.28 0 0 9

lesz ebből még valami?

(drukkolok)

Előzmény: nyji (8)
nyji Creative Commons License 2004.06.11 0 0 8
Sziasztok.

Én nagyon szeretem az ABBA-t és Agnethát különösen. Megvettem új albumát, a "My colouring book"-ot. Nagyon szuper lemez, tetszenek rajta a dalok. Az összes feldolgozás nagyon jó az albumon. Már áprilisban megjelent az első kislemez a lemezről, "If I thought you've ever change your mind" címmel. Láttam a videóklipjét, játszotta már többször is a VH1. Nagyon elönyös a klip Agnetháról. Nekem ez adott kedvet a lemezének megvételére.
Úgy tudom, hogy meg fog jelenni június 12-én a második kislemez is az albumról, "When you walk in the room" címmel. (Ez szerintem az új lemez egyik legjobb dala.)
Egyetlen sírámom, hogy nem lehet idehaza kapni a kislemezeket (legalább az elsőt nem láttam sehol). Pedig szívesen megvettem volna.
Örülök, hogy van ez a fórum itt. :-) Remélem feléled a topic. Rajtam ne múljon.

Előzmény: Hpg (6)
Hpg Creative Commons License 2003.07.19 0 0 7
Sziasztok!

Nem nagyon gyűlnek a hozzászólások, pedig Agnethának nem csak a hangja szép...

Hpg Creative Commons License 2002.10.18 0 0 6
Szevasz!

Kicsit lefulladt ez a topic, pedig nem kellett volna.

Cordell1 Creative Commons License 2001.06.27 0 0 5
A szőke.
Előzmény: Espé (2)
Espé Creative Commons License 2001.06.27 0 0 4
Na, megjött az ízlésrendőrség... :)

Szégyelld magad, hogy egész nap a hozzáaszólásaimat figyeled, hogy mikor lépek félre. Akkor már az "Ossian, az Acélszív újra dobog" topicot csekkoljad inkább, az a legjobb akkoris.

Előzmény: Thors Hammer (3)
Thors Hammer Creative Commons License 2001.06.27 0 0 3
Hah, lebuktál, Espé!! Ezt elmondom a black/death/doom topicban!! Mit fognak szólni a Burzum fanok! :-))

A szőke, asszem.

Előzmény: Espé (2)
Espé Creative Commons License 2001.06.27 0 0 2
Azt azért elmondhatnád, hogy ő most a szőke vagy a barna?
Előzmény: Cordell1 (-)
zeuszka Creative Commons License 2001.06.27 0 0 1
gyönyörű, ami nem véletlen, hiszen svéd
Volvo Cowgirl Creative Commons License 2001.06.27 0 0 0
Tanita Tikaram is nagy0n szereti Agnethat...:-)
Előzmény: Cordell1 (-)
Cordell1 Creative Commons License 2001.06.27 0 0 topiknyitó
Szasztok,ABBA rajongók!Én is hasonlóan gondolkodoma csapatról,több,mint 10 éve hallgatom őket...épp itt volt az ideje,hogy Agnetha külön fórumot kapjon.Az egész úgy kezdődött,hogy a spórolt pénzemen megvettem Frida&Agnetha After ABBa válogatáskaziját...és nagyon tetszett...ez olyan 6 éve lehetett,azóta megvan egy válogatásom:The voice of ABBA egy Frida album és Agnethától a Wrap your arms..és a That's me-The greatest hits.
Mindkettőjüket nagyon szeretem,de Agnetha mindig emberközelibb volt számomra,így gyakran hallgatom.Gitározom és van néhány dal,amit tőle akkordoztam le....Írjatok!!!!!!!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!