Keresés

Részletes keresés

Nagykedv Creative Commons License 2024.06.02 0 1 15

Nagykedv Creative Commons License 2024.06.02 0 0 14

Sziasztok.  A héten valaki a Nyíregyházi élmenyfürdőben egy közös zuhanyra? Vagy aki szeretné látni ahogy keverem?

Törölt nick Creative Commons License 2023.10.28 0 0 13

Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2023.10.28 0 0 12

Itt éppen Bükfürdőn voltunk wellness hétvégén. Jó erős sugárba jött a víz, nagyon élveztem. Ezért volt hogy naponta négyszer is zuhanyoztam.

Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick Creative Commons License 2023.10.13 0 1 11

Nagyon szeretek zuhanyozni.

klau1 Creative Commons License 2003.12.01 0 0 10
Ó igen, én is szoktam zuhanyozni. Én este szoktam csak, meg suliban az izzasztó tesióra után. Ti?
Előzmény: ddani (9)
ddani Creative Commons License 2001.06.27 0 0 9
épp 1 türcsiben ülök, csatakos hajjal. nyáron zuhé, télen forrófürdő a jó. az legjobban bejön, ha spontán száradhat az embőr minden külső hatás nélkül.
Traubi Creative Commons License 2001.06.27 0 0 8
Éppen ma került szóba, hogy én havonta szoktam. Na nem mintha megérdemelném, hanem mert nagyon adok a tisztaságra :))))

(és bocs ha off:))

helion Creative Commons License 2001.06.27 0 0 7
Kádpárti vagyok.
És este.Reggel 5-kor(amikor én indulok)kinek van erre érkezése??
Persze az urak-hölgyek,akik 10-re másznak be,azok ráérnek pancsikolni reggel is.
Liquid_FX Creative Commons License 2001.06.27 0 0 6
Reggel az igazi (de este se árt). Az eljén joo forrón, aztán a végén fokozatossan hűsítve a majdnem-hidegig. Én határozottan zuhanyozás-párti vagyok, nincs jobb a tarkód/hátad felső része felé irányított forró vízsugárnál...
Jópár éve Koppenhágában volt szerencsém 10 napot eltölteni egy olyan házikóban, ahol a fürdő "részeként" be volt építve egy kis 2 személyes szauna is. Reggel: zuhany, 20 perc gőz, aztán megint zuhany. Valami eszméletlenül felfrissített, egy hegyet odébb tudtam volna rakni utánna... :-)
Előzmény: CarMan (5)
CarMan Creative Commons License 2001.06.27 0 0 5
Bocs' zuhanyozást akartam írni!
CarMan Creative Commons License 2001.06.27 0 0 4
Lehet, hogy tájékozatlan vagyok, de a "flamozás" zuhantozást jelent?
Köt-Köt-Kötöde Creative Commons License 2001.06.27 0 0 3
Mija melohejlyen szokkunk flamozni.

(Impulzus, 1999)

Előzmény: CarMan (-)
Pavarottis infarction Creative Commons License 2001.06.27 0 0 2
Hali!

Én karácsonykor és húsvétkor szoktam:-)))

Komolyan. Nincs kádam, ezért tusolni szoktam, reggel vagy este, vagy reggel és este. Mikor mennyire sietek, illetve milyen állapotban érek haza:-) A zuhanyozás amúgy egészségesebb. Ha néha - néha kád közelébe jutok, akkor addig lubickolok benne, amíg ráncos nem lesz a tenyerem. Egy jó nagy kádban meg...de az már HUSZ.

PI

Előzmény: CarMan (-)
originalqszi Creative Commons License 2001.06.27 0 0 1
Én szeretek reggel, délben, este, de tulképp bármikor, ha alkalom van rá:DDDDDDD, de nem zuhanyozni!!!!:)))))
Szóval azért építtettük át a kádat zuhanyzóra, mert
ad 1. kevesebb helyet igényel
ad 2. a 84 éves anyósom nem tudott kikelni belőle és várni kellett, amíg valaki rányitotta az ajtót:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ki anyósát nem szereti,
Fürdőkádat vegyen neki:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Előzmény: CarMan (-)
hc Creative Commons License 2001.06.27 0 0 0
Részemről 0. Inkább becsobbanok a kádba. Csak azért is, mert ha egy jóízűt zuhanyoznék, akkor lentebb legalább háromszor lehúzzák a klotyót és én háromszor forrázom-fagyasztom le magamat.

hc

CarMan Creative Commons License 2001.06.27 0 0 topiknyitó
Helló mindenkinek! Kerestem zuhanyozással kapcsolatos topic-ot, de nem találtam. Hát most van.
Az érdekelne, hogy ki hogyan áll hozzá a zuhanyozáshoz, reggel vagy este szereti/szokta csinálni?. Én személyesen reggel szeretek. Várom a hozászólásokat.
Ha netán valaki orvosi szempontból hozzá tud szólni mégjobb.

Üdv. CarMan

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!