Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2001.06.28 0 0 6
altavista-val "+EEG +kollodium" kereséssel el lehet jutni egy Elefix nevű termékhez, ide.

(Ha nem lenne jó a link!:http://www.rochestermed.com/adhesive.htm#Elefix® Conductive)

Legegyszerűbb, ha felhívod a legközelebbi kórház EEG laborját és megkérded mit használnak esetleg hol szerzik be.

Előzmény: PirosÁsz (5)
PirosÁsz Creative Commons License 2001.06.28 0 0 5
A kotyvasztással az a gond, hogy nem sok kedvem fűlik a megfelelő állag és vezetőképesség kikísérletezéséhez, és nincs is nagyom időm egy ilyen részfeladathoz. A gyors megoldás érdekében nyitottam ezt a topikot, hátha létezik már ilyen. A másik lehetőség, hogy vásárolok néhány tubus hajzselét vagy fogkrémet, és kipróbálom, melyik a jó, de ehhez is kell futni néhány felesleges kört.
LamaXX Creative Commons License 2001.06.28 0 0 4
Primitív megoldás, de lehet, hogy pont ezért célravezető... közönséges víz+nagyon sok só+szappan? Bár annyi gond lehet vele, hogy ha áramot vezetsz át rajta, akkor elektrolizálódni kezd majd, ami nem biztos, hogy jó lesz.
HoMano Creative Commons License 2001.06.27 0 0 3
Igy elsore azt gondolnam, hogy barmilyen vizes alapu gel vezetokepes... Inkabb az lenne erdekes, ha szigetelo gelt keresnel. :)

Persze a benne levo anyagoktol is fugg, ha van benne so, akkor jobban vezet.

Előzmény: PirosÁsz (-)
PirosÁsz Creative Commons License 2001.06.27 0 0 2
Szerintem az orvosok is használhatnak vmi hasonlót amikor a testre helyeznek elektromos érzékelőket (pl. EEG), és szeretnék javítani a csatolást. De ezt csak gondolom, nem vagyok biztos benne. Nekem is csatolási problémák megoldásához kéne, csak fizikai méréshez.
Előzmény: CADves (0)
Sárkány Creative Commons License 2001.06.27 0 0 1
Drót borotvahabban....
Előzmény: PirosÁsz (-)
PirosÁsz Creative Commons License 2001.06.27 0 0 topiknyitó
Olyan gélt vagy habot keresek, ami jó elektromos vezetőképességgel rendelkezik. Hol lehet ilyenhez hozzájutni, vagy van-e valaki, aki ilyet gyártana akár egyedi megrendelésre.

Pasz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!