Keresés

Részletes keresés

muzsikás Creative Commons License 2002.08.17 0 0 8
Miért nem rugta tökön Várhegyi Attist?
Váradi Március Creative Commons License 2002.08.03 0 0 7
Zoltán Erikától eltekintve nekem tetszett a ma reggeli.
Nene Vess Creative Commons License 2002.08.03 0 0 6
Ő pedig éppen ellenkezőleg, hülyének szokta tettetni magát. Súlyos dolgokra is a legtermészetesebben rákérdez. De mostanában sokat komolyodott, ami biztos szükségszerű volt, de a régi Fridit én jobban kedveltem.
Előzmény: 1-gy bosszorgánny........ (4)
Nene Vess Creative Commons License 2002.08.03 0 0 5
Nem lehet, hogy azért, mert mindig megmondja a véleményét? Más kérdés, hogy egy riporternek nem biztos, hogy ez lenne a dolga. A beszédstílusa pedig olyan, amilyen. Inkább a rohanó világunkat kellene hibáztatni! ;-)
Előzmény: lepjan (-)
1-gy bosszorgánny........ Creative Commons License 2002.08.03 0 0 4
Fridi viszont - bár nem szeretem - bevált.
Előzmény: Törölt nick (2)
dzsek Creative Commons License 2002.08.03 0 0 3
Észrevettétek hogy milyen kevesekkel tegeződik? Télleg egy utcasarki nő volt az egyik felesége ?
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.03 0 0 2
Na, letött a szabi. Ott szuszog már megint...
sneci_ Creative Commons License 2001.06.23 0 0 1
ezen már én is g0nd0lk0dtam, de nem tud0m a választ
Laslow Creative Commons License 2001.06.23 0 0 0
0
Előzmény: lepjan (-)
lepjan Creative Commons License 2001.06.23 0 0 topiknyitó
Szeretem a Napkeltét. Hétköznap nem tudom nézni, csak este a Napnyugtát. Hétvégén viszont sokkal unalmasabb, gyakran bárgyú, engem legalábbis nem érdeklő témákat tárgyalnak.
Szeretem Verebest. Színésznek, rendezőnek, közéleti embernek, a Heti Hetesben kíváló, de a szombati Napkeltében szerintem borzalmas. Unalmas, lassan nyögi ki a szavakat, a riportalanyai alig várják, hogy kiderüljön, mit akar mondani, vagy kérdezni. A riportra szánt műsoridő gyakran azért telik le érdemi beszélgatés nélkül, mert Verebes mondanivalójának elővezetésével telik el. Így a hétvégi számomra nagyrészt érdektelen témák, Verebessel kombinálva nem javítják a nézettségi statisztikát. Így van ez? És ha igen miért ilyen Verebes műsorvezetőként?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!