Keresés

Részletes keresés

NORBEE Creative Commons License 2001.06.22 0 0 topiknyitó
Hali all!

Csináltam linux szervert. Jó. Király. Csakhogy az a qrva sendmail a local leveleket rendben kézbesíti, és kintre szólókat is elküldi, csak az a baj, hogy nem a címzetteknek, hanem a nagy büdös világűrbe!!! Beállítottam az /etc/mail/relay-mail ben a tartományom, úgyhogy a relaying denied problémát elhárítottam, de azért ez még nem egészen frankó. Volt valakinek hasonló tapasztalata?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!