Keresés

Részletes keresés

Szeppent Creative Commons License 2001.07.10 0 0 66
Rég rossz, ha a nemzeti önérzet, öntudat,összetartás a focin, a vízilabdán, Koko K.O.-ján, akár egy sumo-birkózón áll, vagy bukik.
Kisnemzeti komplexusok...ajajaj(ÁJVÉ)!
Sz
Előzmény: Luby (59)
pétercár Creative Commons License 2001.07.10 0 0 65
Te -hogy is mondjam csak- egy kicsit lökött lehecc, asszem a fejedre eshetett a bronzturul..., jobbulást...
Előzmény: Turulmadár (55)
reallib Creative Commons License 2001.06.22 0 0 64

Valószínűleg az SZDSZ pont ezt a fórumot nem olvassa.
Legfeljebb a szimpatizánsok, vagy szavazók jöhetnének sorba, de mivel a kérdés abszurd, nem vártam sorban a "naná, hogy a magyarokra" hozzászólásokat.

A topik kérdése manipulatív, pl képzeld el a "Megszavazná-e a cigányok kitelepítését a Fidesz?" topikot (nem hozok konkrét példákat, sajnos ilyen topikok is vannak). Nem az történne, hogy jönnének a Fideszesek, és egy egyszerű nem-mel válaszolnának, hanem előkerülne a Holocaust-ipar, a Soros, és az anyázás.

- rl

Előzmény: ttaarrllee (63)
ttaarrllee Creative Commons License 2001.06.22 0 0 63
Én arra számítottam, hogy erre a címre majd megjelennek a szadeszesek és közlik velünk, hogy ők igenis a magyarokak szurkolnak.
Nos, idáig csak egy, erre utaló szdszes hozzászólás érkezett.
Furcsa. Vagy nem is?
reallib Creative Commons License 2001.06.22 0 0 62

Aszittem a topik címe az, hogy Kinek drukkol az SZDSZ? és nem az hogy Kinek drukkol Hitetlen Tamáska? pláne nem az, hogy Akar-e himnuszt HT a meccseken?

Érdekes következtetés:
HT szerint nem kellene himnuszt játszani a meccseken (nem tudom pontosan mit mondott, tegyük fel hogy ilyesmit) valamint HT nem szereti a kormányt, netán szimpatizál az SZDSZ-szel (tegyük fel, valószínű) -> SZDSZ sem akar himnuszt a meccseken -> SZDSZ biztos az oroszoknak drukkol

Mondd, van otthon akváriumod?

- rl

Előzmény: fenevad (61)
fenevad Creative Commons License 2001.06.22 0 0 61
Olvass Hiteltelen Tamáskát talán (minek a himnusz a meccseken, legyen fizetős és egyéni az olimpia, miért nem inkább németül beszélünk, ehelyett a hülye magyar helyett, stb)
Előzmény: tantris17 (58)
fenevad Creative Commons License 2001.06.22 0 0 60
oligofrén.
Előzmény: Constn (56)
Luby Creative Commons License 2001.06.22 0 0 59
Ez tényleg a legrosszabb topic.A kérdés felvetése tapasztalatokra épül ezért jogos.
-minden ellen megy a szadesz,ami a nemzeti összefogást,a nemzeti önérzetet,büszkeséget,vagy bármilyen magyar sikert jelent.Ebből logikusan következik,hogy egy hithű szadeszes nem drukkolhat magyar csapatnak.Csak fanyaloghat.
Gondoljatok arra,hogy a párt körül csoportosuló értelmiségi megmondó emberek miket írnak Magyarországról külföldön.(persze erre azt mondják,hogy a kormány ellen ,nem a nemzet ellen.)És ha a kormány ellen,amit a nemzet többsége juttatott hatalomba,akor nem a nemzet ellen mennek külföldön?itthon más!Egyébként már egyszer hívatkoztam arra,hogy az ellenzék nem az ellenség,hanem az ellenőrzés szóból eredeztethető.Jó lenne,ha a szadeszben ez tudatosulna.Még van pár hónapjuk...
tantris17 Creative Commons License 2001.06.22 0 0 58
Hát kedves jobboldali kartácsok: beon ez a legrosszabb topik, amit valaha olvastam, és ez a ti lelketeken szárad.
n0ri Creative Commons License 2001.06.22 0 0 57
Jóvanna..
igazad van, ne bántsuk a másik oldal politikusait gúnynevekkel, kicsit felbőszültem a topik címén, ilyenkor igazságtalan tudok lenni, mea culpa
Amit a topik témájáról írtam, azt viszont fenntartom, jogos részemről a durva hang :)))

Nem láttam tegnap Kunczét, ölég fáradt voltam, ha belement ebbe az utcába, sajnálom, nem kellett volna, dehát ő is kapott emiatt hideget, meleget, neki is elszállhat az agya (bár el kell ismerned, ez nála azért az átlagnál lényegesen ritkábban fordul elő)

Előzmény: Turulmadár (55)
Constn Creative Commons License 2001.06.22 0 0 56
Idióta.
Előzmény: fenevad (-)
Turulmadár Creative Commons License 2001.06.22 0 0 55
Kedves n0ri!

"a fenébe, nehezen jöttem rá, ki az a tróger anti, de leesett! nagggyon jó...."

Ez tetszik, mi? Vö. TéglaPatkány Árpi, Fodor Gabriella, Főmaó Gábor... Ezeket is olyan találónak érzi az a fene liberális lelkületed? :(

Ákos, a Turulmadár

u.i.: nem tudom láttad-e tegnap Kuncze késő éjszakai interjúját az ATV-n. Szerényen arra célozgatott, hogy a Fidesz- és Kigazdi-székháznál, valamint a Szájer- és Togyán-lakásoknál elkövetett robbantások a választási kampány idején csak egyvalakik érdekeit szolgálták. A műsorvezető visszakérdezett, hogy most ezzel azt akarja-e mondani, hogy... Erre Kuncze: ő nem akar mondani semmit, de gondoljunk bele. Meg a mostani robbantáson élvezkedett, hogy itt van még a szervezési bűnözés és Pintérnek semmit sem sikerült elérnie.
Tudom, nem kéne ilyen műsorokat néznem, de így jár az, aki későn ér haza a Margitszigetről. :o)

Ákos, a Turulmadár

Előzmény: n0ri (54)
n0ri Creative Commons License 2001.06.22 0 0 54
micsoda lovak vagyunk mi, szdsz-esek, minden barom seggfej provokációjára beugrunk...

a fenébe, nehezen jöttem rá, ki az a tróger anti, de leesett! nagggyon jó....

morbiczer Creative Commons License 2001.06.22 0 0 53
Szánalmas ez az egész topik.
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.22 0 0 52
Szerintem 1956 október vége óta nem vertük meg egy nap kétszer a ruszkikat. :-)
Mercurius Creative Commons License 2001.06.22 0 0 51
Várhatóan a Horvát-Jugó bazi nagy bunyó lesz. A balestei akár már melegithetne is :).
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.22 0 0 50
10:9 7:6

ttaarrllee Creative Commons License 2001.06.21 0 0 49
Persze ha vizilabdáról van szó, akkor más a helyzet. Ott a szadeszosok is a magyaroknak drukkolnak. (szurkolnak)
Előzmény: tantris17 (9)
homersimpson Creative Commons License 2001.06.21 0 0 48
"jah es az szdsznel meg arrol sem hallottam, hogy troger antal fele egyeneket lekuldve helyi csoportokhoz kizarjak a fel partszervezetet. arrol meg plane nem hogy megszuntetik a helyi csoportot mert a fobanyasznak nem tetszik "

Kis gyülisem, akkor te vagy süket vagy, vagy ma születtél.
sajna a fidesz nem az első párt, ahol ilyen előferdült, a szadi ugyanilyeneket csinált az Antall kormány idején. Persze, ma már régen meg van tisztítva a párt a jobboldali elhajlóktól, már csak a 100%-osan megbízható emberek maradtak, akik vetésforgóban követik egymást a párt élén, most ismét a harcsabajszú lassúbeszédű paraszt a soros (a Soros meg a György, ő csak a számlát segít fizetni, vagy legalábbis az "értelmiségi" holdudvar szennylapjaiét).

Előzmény: Ariel (11)
ttaarrllee Creative Commons License 2001.06.21 0 0 47
Nem is vagy te akkor igazi szadeszes!
Előzmény: tantris17 (9)
nemszadista Creative Commons License 2001.06.21 0 0 46
Nyertünk!!!
Hajrá magyarok!

Rosszul szurkoltak a szadisták? :-)))

Betyár Creative Commons License 2001.06.21 0 0 45

Biros Peti az Isten!

ipari tusko Creative Commons License 2001.06.21 0 0 44
Hollandiának. Csak azért mert a franciák nincsenek az eb-n:D
skorpio-m Creative Commons License 2001.06.21 0 0 43
Ha valakit erdekel, most kezdodik a merkozes!
trancsiloz Creative Commons License 2001.06.21 0 0 42
A Jenő fanoknak üzenem, hogy a eurosport is közvetíti a meccset.
wizes Creative Commons License 2001.06.21 0 0 41
Ha valaki szurkol a Magyar vizilabda-csapatnak, akkor az én vagyok.
De sajnos látom a rengeteg hibát!
Félnek!
Miért?
wizes. WG. w.
Előzmény: Betyár (39)
big-lesz Creative Commons License 2001.06.21 0 0 40
Kedves Fenevad!
Azt megtudtuk, hogy Tantris kinek drukkol. Én is a magyaroknak!
Te viszont még nem nyilatkoztál! :o)
big
Előzmény: fenevad (34)
Betyár Creative Commons License 2001.06.21 0 0 39
Szurkolj ne háborúzzzzzzzzzzz!!!
Előzmény: wizes (37)
bubis Creative Commons License 2001.06.21 0 0 38
Aaaaaaaaaaa .... a vilagegyetem nem bizos.
Előzmény: fenevad (-)
wizes Creative Commons License 2001.06.21 0 0 37
Nno eztetet vártam minden huriembrtűl. A pógártúl nem.
Van ám kultúra!
Hatalmasodick!

Előzmény: Betyár (35)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!