Nem tudom az Akasztói pálya most milyen lehet.
A Stadler bíróságra jár mostanában, a vagyonkezelő pedig szerintem nem tud kaszálni.
A korábbiakban voltam ott többször is többekközt Fradimeccsen, akkor jó volt.
A stadionrekonstrukcióból nem kapott /minek is kapott volna/, úgyhogy előbb-utóbb úgy fog kinézni mint egy törökök által lerombolt végvár.
De szerintem most sem lehet olyan gazos, mint a BKV pálya.
A viccet tényleg félre téve odafent tudtommal a Pápa ügyét sem döntötték még el.
Nyugaton a helyzet változatlan és Keleti csoportban kérdések sora felmerülhet.
Hajrá Kecskemét!!!!
nincs mit.
a viccet félre téve, szerintem ez lenne az igazságos dolog, egy semleges pályán ki-ki meccsen el dönteni a dolgokat, mondjuk Akasztó jó helyszín lenne!
A blkhfc véleményhez csak annyit, hogy miért játszana ki-ki meccset a Fradi, ha nem a kiesés a célja.
Az eredmény pedig el van írva ha sor is kerülne rá:
FTC-BKV 10.000:18 nézőszámban persze, mert ki kíváncsi a BKV-re az NB I-ben. Ez is csak akkor ha a következő idény /Fradi/bajnokát avatják.
jatsszon a Fradi es a BKV ki-ki meccset az Ulloi uton, ugy, hogy a biro ugy szereti a BKV-t, mint eddig a Fradit szerettek...
Szep is lenne: FTC-BKV 0:18...
Undorító lenne 6 pesti csapat az NB I-ben.
Keddre (?) ígérték a választ, hogy akarnak-e indulni.
Gondolkodnak.
Szerda: Kiesett a Loki.
Gondolkodnak.(Mármint továbbra is a BKV, vagy a Loki, vagy az MLSZ /felkérhetnek valakit/ is?)
Jó volna már tudni valamit.
Hajrá Kecskemét!!!!
Ui.:A Gera nem azért esett el háromszor, hogy a Fradi visszalépjen.