Keresés

Részletes keresés

juno3 Creative Commons License 2001.06.21 0 0 14
Egy ilyen meccsen nagyobb lenne a "hátszél",mint a tegnapi Fradi meccsen.Most az a másik érdek,hogy a kupában induló Loki NB1-es maradjon.Mindenáron.
mash Creative Commons License 2001.06.21 0 0 13
nincs mit.
a viccet félre téve, szerintem ez lenne az igazságos dolog, egy semleges pályán ki-ki meccsen el dönteni a dolgokat, mondjuk Akasztó jó helyszín lenne!
Előzmény: GalambÁsz (12)
GalambÁsz Creative Commons License 2001.06.21 0 0 12
Kössz a biztatást mash.

A blkhfc véleményhez csak annyit, hogy miért játszana ki-ki meccset a Fradi, ha nem a kiesés a célja.
Az eredmény pedig el van írva ha sor is kerülne rá:
FTC-BKV 10.000:18 nézőszámban persze, mert ki kíváncsi a BKV-re az NB I-ben. Ez is csak akkor ha a következő idény /Fradi/bajnokát avatják.

Hajrá Kecskemét!!!!

blkhfc Creative Commons License 2001.06.21 0 0 11
jatsszon a Fradi es a BKV ki-ki meccset az Ulloi uton, ugy, hogy a biro ugy szereti a BKV-t, mint eddig a Fradit szerettek...
Szep is lenne: FTC-BKV 0:18...
Előzmény: mash (9)
nikU Creative Commons License 2001.06.21 0 0 10
Nincs mese. Vissza KELL lépnie.
mash Creative Commons License 2001.06.21 0 0 9
Szerintem meg induljon inkább a Kecskemét, mint 2. legjobb a másodosztályba!

vagy legigazságosabb az lenne, ha lenne egy ki-ki meccs egy semleges pályán, mondjuk az Üllőin!
:)

na milyen ötleteim vannak?

GalambÁsz Creative Commons License 2001.06.21 0 0 8
Undorító lenne 6 pesti csapat az NB I-ben.
Keddre (?) ígérték a választ, hogy akarnak-e indulni.
Gondolkodnak.
Szerda: Kiesett a Loki.
Gondolkodnak.(Mármint továbbra is a BKV, vagy a Loki, vagy az MLSZ /felkérhetnek valakit/ is?)
Jó volna már tudni valamit.
Hajrá Kecskemét!!!!

Ui.:A Gera nem azért esett el háromszor, hogy a Fradi visszalépjen.

blkhfc Creative Commons License 2001.06.20 0 0 7
Remelem, hogy NEM!
Hajra Kispest!
Lepjen vissza a Fradi, ugyis mennek hetvegen Debrecenbe, haza se jojjenek, koltozzenek oda..
Kola Creative Commons License 2001.06.20 0 0 6
100%, hogy visszalépnek, vagy költöznek Szegedre ;)
kokoo Creative Commons License 2001.06.20 0 0 5
Biztos hogy visszalép, senkinek nincs szüksége a BKV előrére, az a 100 szurkolojuk meg majd átpártol a szomszédba, az MTK-hoz...
Attilio Creative Commons License 2001.06.20 0 0 4
6 pesti csapat lenne a 12 csapatos nb1 ben elég nagy szégyen lenne !!!
Előzmény: Attilio (2)
__Tibi Creative Commons License 2001.06.20 0 0 3
Ez nem lehet kérdés. Tuti, hogy visszalép.
Attilio Creative Commons License 2001.06.20 0 0 2
pest a 12vcsapatos nb1 ben ...elég szégyen lenne !!!
Előzmény: Gábor3 (1)
Gábor3 Creative Commons License 2001.06.20 0 0 1
márminthogy visszalép
Előzmény: Gábor3 (0)
Gábor3 Creative Commons License 2001.06.20 0 0 0
Remélem IGEN!!!
Előzmény: Attilio (-)
Attilio Creative Commons License 2001.06.20 0 0 topiknyitó
a kérdés adott ! Visszalép e a BKV előre ??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!