nincs mit.
a viccet félre téve, szerintem ez lenne az igazságos dolog, egy semleges pályán ki-ki meccsen el dönteni a dolgokat, mondjuk Akasztó jó helyszín lenne!
A blkhfc véleményhez csak annyit, hogy miért játszana ki-ki meccset a Fradi, ha nem a kiesés a célja.
Az eredmény pedig el van írva ha sor is kerülne rá:
FTC-BKV 10.000:18 nézőszámban persze, mert ki kíváncsi a BKV-re az NB I-ben. Ez is csak akkor ha a következő idény /Fradi/bajnokát avatják.
jatsszon a Fradi es a BKV ki-ki meccset az Ulloi uton, ugy, hogy a biro ugy szereti a BKV-t, mint eddig a Fradit szerettek...
Szep is lenne: FTC-BKV 0:18...
Undorító lenne 6 pesti csapat az NB I-ben.
Keddre (?) ígérték a választ, hogy akarnak-e indulni.
Gondolkodnak.
Szerda: Kiesett a Loki.
Gondolkodnak.(Mármint továbbra is a BKV, vagy a Loki, vagy az MLSZ /felkérhetnek valakit/ is?)
Jó volna már tudni valamit.
Hajrá Kecskemét!!!!
Ui.:A Gera nem azért esett el háromszor, hogy a Fradi visszalépjen.