Keresés

Részletes keresés

sneci Creative Commons License 2009.07.19 0 0 35
Köszönöm kérdésed, de nem szeretnék.
timy-nanda Creative Commons License 2007.06.10 0 0 34

Sziasztok!

Lenne 1 kérdésem! apum szertne VENNI VADÁSZAT CÉLJÁBÓL 1 FAJTISZTA TÖRZSKÖNYVETEZZ JÓ VÉRVONALBÓL ÉS SZÜLŐKTŐL SZÁRMAZÓ KUTYUST, DE NEM TUGJUK MELYIK KENNELBŐL VEGYÜK, ANNYI VAN M.ORSZÁGON!

SEGÍTSETEK FONTOS LENNE!

köszi: Timy

tapmancs !! Creative Commons License 2007.05.06 0 0 33

Halihó!

 

Magyar vizsla kölykök eladók Balassagyarmaton (Nógrád megye)! 10 en vannak, 5 lány, 5 fiú. Jelenleg 1 hónaposak így május végén-június elején lehet őket levinni. Sajnos törzskönyv nélküliek így az áruk 25 000 Ft. Anyjuk akítvan vadászó magyar vizsla! Még rengeteg kiskutya szerető gazdira vár!

A jelentekezők leveleit a kutyusge@freemail.hu címre várom!

Képek a www.tapmancsgold.mlap.hu oldalon. A képek hétvégente frissülnek!

 

sneci Creative Commons License 2005.07.18 0 0 32
Felhozom, hátha még fázik..
Előzmény: Spanci (-)
hopi Creative Commons License 2004.06.22 0 0 31
Hahó! Gazdát keresünk Vándornak, a kb 3 éves vizsla kannak. Méltó nevéhez, de sajnos szereti a szárnyasokat.Okos, kedves, gyerekkel jól kijön, (kicsikkel is!!!!)szeretetre éhes kutyus.



bagifruzsi Creative Commons License 2004.06.22 0 0 30
Szépszemű Sába gazdit keres
Gazdit keres Sába, egy meseszép, másfél év körüli vizsla keverék kutyus, akit gazdája altatásra adott le a gyepmesteri telepen. Új örökbefogadójánál sajnos levadászott néhány tyúkot, ezért a családfő agyonveréssel fenyegeti. Sába mérhetetlenül kedves, szelíd, nagyon csendes, nem ugatós kutya. Könnyen alkalmazkodik, jó természetű és intelligens. Oltott; parazitamentes.
Elérhetőség a www.zoldmagazin.com oldalon.

Dotyi Creative Commons License 2004.05.28 0 0 29
És még több vizsla, vizslakeverék:
http://www.illatosut.hu/index.php?pid=727
http://www.illatosut.hu/index.php?pid=896
http://www.illatosut.hu/index.php?pid=906
http://www.illatosut.hu/index.php?pid=910
Dotyi Creative Commons License 2004.05.28 0 0 28
Sziasztok!

Gazdira vár az Illatos úton egy német vizsla keverék

http://www.illatosut.hu/index.php?pid=882

sneci Creative Commons License 2004.04.20 0 0 27
Nem szeretnék..
Előzmény: Spanci (-)
A PROFI Creative Commons License 2001.06.22 0 0 26
Ez a kis vizsla szerintem nem a hidegtől reszket,hanem fél valamitől (esetleg attól, hogy ismét egyedül marad (utálnak egyedül lenni)).Van egy 5 éves rosszcsont vizslánk, ő is szokott reszketni;ilyenkor csak Gazdi szeretete tudja magához téríteni.Ha féltek attól,hogy lakótelepre nem való, nyugi.Apportírozással (labda, bot, stb.)tökéletesen meg lehet mozgatni,le lehet foglalni.A vizslák a legértelmesebb,leg-szeretetreméltóbb,leg...leg...leg... kutyák.Ne keressetek kifogásokat, hanem menjetek érte lendő leges-legjobb barátotokért.Ez komoly. (Ezt a levelet nem A PROFI írta,csak az ő nevéthasználtam.)
pitipatt Creative Commons License 2001.06.20 0 0 25
Kint fekszik a kennel udvarán, nem hajlandó bemenni a házba, pedig ott nem fázna ennyire! A kis buta, pedig betettem neki egy játék babát hátha! De inkább kihozta azt is és most didereg! De legalább nem sír!
Előzmény: Chino-San (24)
Chino-San Creative Commons License 2001.06.20 0 0 24
hogy van a kutty??
Spanci Creative Commons License 2001.06.20 0 0 23
Felhozom egy picit! Vaju-vaju!
pitipatt Creative Commons License 2001.06.19 0 0 22
Most elhallgatott szegénykém, bement a házába. Kapott enni, talán egy kicsit megnyugszik. Én is hazamegyek. Sziasztok, majd holnap meglátjuk!!!!
Chino-San Creative Commons License 2001.06.19 0 0 21
szerintem ijjen esetben nem lenne túl lyoo dolga neki. úgy + nem hiszem, hogy érdemes. elvenném az esélyt egy Igazi gazditól...

+ lehet, hogy nem is férne pillanatnyilag (akár évekig is eltarthat egy ijjen pillanat) az életembe. persze ez alakítható

Előzmény: Spanci (20)
Spanci Creative Commons License 2001.06.19 0 0 20
Hízelkedjél, nyomorgasd kedves szüleidet, utána meg hiszti és könyörgés.
Előzmény: Chino-San (19)
Chino-San Creative Commons License 2001.06.19 0 0 19
asszem együtt lennénk hajléktalanok. a szülői dikta turizmus...
Előzmény: Spanci (18)
Spanci Creative Commons License 2001.06.19 0 0 18
Vizsla lehet lakásba is! Tessék azonnal érte menni!
Előzmény: Chino-San (17)
Chino-San Creative Commons License 2001.06.19 0 0 17
jujjdejólenne...
(minyá' én is sírok. valaki aggyon nekem kertes házikót!!!)
Előzmény: pitipatt (16)
pitipatt Creative Commons License 2001.06.19 0 0 16
Na itten vagyok! Csak güzülök mint egy güzü! Szóval kb féléves kisfiú, magyar vizsla, megúnták és behozták ide a melóhelyemre, mert szerencsére itt olyan csapat dolgozik, hogy le a kalappal!
A biztonságiaknak vannak kutyáik, így kennelek is vannak, üresek is és ezt a környéken sokan tudják, úgyhogy ha találnak kutyát ide hozzák amíg meg nem oldódik a sorsuk. Hát ez a vizsla is így került ide, és azért sír, mert tök egyedül van egy kennelben, esik az eső és egyáltalán. Hozzászokott az "emberhez" és most nem érti mi történik vele?
Előzmény: Spanci (14)
__Carol__ Creative Commons License 2001.06.19 0 0 15
na csak csalogasd!
Spanci Creative Commons License 2001.06.19 0 0 14
Nem a vizsla párhetes! De már csalogatom Pitipattot, akinél van.
Előzmény: __Carol__ (13)
__Carol__ Creative Commons License 2001.06.19 0 0 13
:-))sorry :-)))))

láma vagyok, beismerem... fordítva néztem... ehh..
szal pár hetes. Az jó. Kicsit puhatolózok otthon, mit szólnának egy pár hetes, vizslababához..
nem tűnök el!

__Carol__ Creative Commons License 2001.06.19 0 0 12
ok, a kérdést újra felteszem:
mennyire fiatal a vizslafiú??? (értem: hány hónapos???)

mi a f..szért sír?? nem lehet egyedülhagyni, vagy mi?

Chino-San Creative Commons License 2001.06.19 0 0 11
akarommondani: "párhetes"
Előzmény: Chino-San (10)
Chino-San Creative Commons License 2001.06.19 0 0 10
szerintem bisztos mindenki most értekezi + a már otthon lévő 3161938 talált kutyuval (esetleg cicuval), hogy befogadnak-e még valakit. ezé' az időhúzás

Chino/pozitívgondolkodás (c:§

ps.: minyá' én is mekkérdezek valakit aki ijjen. náluk mindig úgy 4-5 kutya lakik eccerre. már asszem vagy háromszor történt ojjan, hogy a környéken valaki talált egy kutyut és kapásból betette hozzájuk (kertes ház). bisztos úgy gondolta, hogy ahol van már öt kuty, ott egy hatodik már fel se tűnik. vagy csak szimplán állatvédőknek nészte őket (és mijjen igaza volt!(c:§) asszem most is van egy pár hetes jövevényük. (c:§

Előzmény: Spanci (9)
Spanci Creative Commons License 2001.06.19 0 0 9
Csak az a baj, hogy nincs érdeklődő. Ez a Carol néni is eltünte magát.
Előzmény: Chino-San (8)
Chino-San Creative Commons License 2001.06.19 0 0 8
OK akkor addig szintentartjuk. később bisztos idetéved ő is és felvilágosít mindenkit a lényegről
Előzmény: Spanci (7)
Spanci Creative Commons License 2001.06.19 0 0 7
Sajni nem tudok válaszolni, mert én nem is láttam a kutymareket, csak a Pitipatt mondta, hogy ott van a munkahelyén és megszakad a szíve (neki már van találtkutyusa, nem tudja hazavinni), de Ő meg dolgozik mint a güzü és órák óta nincs róla életjel.
Gondoltam felcsapok addig is közvetítőnek.
Előzmény: Chino-San (6)
Chino-San Creative Commons License 2001.06.19 0 0 6
na lyoo. akkor most dógzok kicsit mások hejett és kérdezek ojjanokat amiket egy leendő gazdijelölt is +tenne, ha itt lenne.

pl.:
kb. mennyi idős lehet?
hol lelhető fel?
mennyire tűnik békés természetűnek? (igen. még egy vizslát is meg lehet vadítani rossz "neveléssel")
hol találták és bisztos nincs-e gazdija?
.
.
.

(és persze éjjenek a vizsla kutyuk!)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!