Keresés

Részletes keresés

Attilio Creative Commons License 2002.07.30 0 0 8
Nocsak mégis emlékezett valaki erre a topikra ? :)
lao-ce Creative Commons License 2002.07.25 0 0 7
icce
TiB_ Creative Commons License 2002.07.25 0 0 6
De még mennyire!:)
Előzmény: balage111 (5)
balage111 Creative Commons License 2002.07.25 0 0 5
ez aztán a nagy öröm:)))
Előzmény: petxa (4)
petxa Creative Commons License 2002.07.24 0 0 4
Már visszajött. Éljen!
Előzmény: Lecsó. (3)
Lecsó. Creative Commons License 2001.10.04 0 0 3
Tobe johet, de Kicsi nem biztos, hogy be fog ferni.
Előzmény: BaZx (1)
Attilio Creative Commons License 2001.10.03 0 0 2
igen 2001 júniusának végém júlisának elején :) (Ha csak a vezetőség el nem basz valamit!)
BaZx Creative Commons License 2001.06.17 0 0 1
Pénteken találkoztam Dombi Tibivel. Kérdeztem Tőle, hogy szerinte bennmaradunk-e. Azt felelte, hogy nem tudja, de az a fontos, hogy jövő nyáron NB1-ben induljon a csapat. Ha kiesik, akkor jusson fel, ha nem, akkor meg jövőre se essen ki. Miért visszajöttök Tamással?- kérdeztem, mire egy széles mosoly volt a válasz egy vállrándítás kíséretében.
Attilio Creative Commons License 2001.06.17 0 0 0
Mi újság van Veled mostanában? Jól érzed magad Izraelben?

Miután Izraelben vége lett az idénynek, a családommal hazajöttem, hogy ezt a rövid időt itthon tölthessük a barátokkal, régi csapattársakkal. Sajnos kint megsérült a lovaglóizmom, így most kezelésre járok, és sokat kell pihennem. Ez a sérülés elég régóta tart, fájó lábbal is sok meccset játszottam, majd miután kiestünk a kupából abbahagytam a játékot. Ha július 1-ig - mire az alapozás kezdődik - rendbe jövök, akkor visszatérek Izraelbe. Egyébként jól érezzük magunkat kint, sok barátunk van. A gyerekek 2 évig óvodába jártak, az idén már nem mennek, mert megunták.
Beszéled a nyelvet?

Héberül csak nagyon keveset tudok, inkább angolul kommunikálok a többiekkel.
Mi a helyzet a háborús veszélyekkel? Állítólag néhány külföldi játékos bepánikolt, és összepakolt.

Más csapatnál előfordult, hogy a háború miatt a légiósok hazamentek. Nem annyira szörnyű a helyzet, mint ahogyan a TV-ben lehet látni. Pl. az utcán egyáltalán nincsenek harcok, viszont egy-egy robbantás, öngyilkos merénylet sajnos előfordul.
Még egy évig él a szerződésed. Utána visszatérsz a Lokiba?

Nagyon szeretnék visszajönni, ehhez viszont a vezetőséggel is meg kell egyezni. Itt biztos nem tudnának annyi fizetést felajánlani, mint amennyit kint keresek, de úgy gondolom, ha a vezetőség szeretné, hogy itt játsszak, akkor meg tudunk állapodni. Jövőre a lányom kezdené az iskolát, azt szeretném, ha ide járna. Kint már egy kicsit unatkoznak, hiszen azok a magyar játékosok, akiknek a gyerekeivel játszhattak, már mind hazamentek.
Mennyi esélyt látsz arra, hogy a Loki az élvonalban marad?

Nagyon minimális esélyt látok rá, de a remény hal meg utoljára.
Akkor is visszatérsz, ha kiesik a csapat?

Nekem csak jövőre jár le a szerződésem Izraelben, így ha a Loki kiesik, akkor is van még egy éve, hogy felkerüljön, amire komoly esély van. Ha ez esetleg mégsem sikerül, akkor is visszajönnék, ha az alsóbb osztályban játszanának.
Mi van akkor, ha nem tudsz megegyezni a vezetőkkel?

Akkor vagy egy évig még kint játszok Izraelben, vagy pedig elmegyek Ausztriába focizni. Itt, Magyarországon nem fogok más csapathoz igazolni, csak a DVSC-hez.
A válogatottban nem sok lehetőséget kaptál. Mennyire zavart ez téged?

Az edző dönt, ő nem szereti a játékstílusomat, amit el kell fogadnom. Debrecenbe is csak azért játszhattam, mert az üzletet látták bennem, hiszen azt remélték, hogy így sokkal több ember látogat ki a mérkőzésre.
Sokan azt állítják, hogy az izraeli bajnokság gyenge. Te hogy érzed?

Az igaz, hogy az izraeli bajnokság nem olyan erős, mint pl. az olasz, vagy a portugál, de sokkal erősebb, és látványosabb, mint a magyar. Több pénzt áldoznak a focira, sokkal több a játékosok fizetése is.
Dombi Tibor az egyik legjobb barátod, és a lányod keresztapja. Tartod vele a kapcsolatot?

Igen, rendszeresen beszélünk egymással telefonon, és természetesen figyelemmel kísérem az ő sorsát is.
Elégedett vagy a pályafutásoddal?

Úgy érzem lehetett volna jobb is, de akár rosszabbra is fordulhattak volna a dolgok. Sajnálom, hogy Olaszországban nem úgy jöttek össze a dolgok, ahogy szerettem volna. Ők sokkal előrébb járnak, azt hiszem, nagyon hosszú időnek kell még ahhoz eltelnie, hogy egy magyar labdarugó megállja ott a helyét. Legnagyobb vágyam, hogy egyszer bajnokságot nyerjek a Loki színeiben. Ha ez sikerülne, akkor lennék igazán elégedett a pályafutásommal.
--------------------------------------------------------------------------------
2001. június 12. Nyitrai Daniella

Attilio Creative Commons License 2001.06.17 0 0 topiknyitó
jön e vajon vissza Sándor Tomi a DVSC hez 2002 nyarán (és Dombi 2003 nyarán ?)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!