Keresés

Részletes keresés

hiper fizikus Creative Commons License 2019.03.25 0 0 117

Önmegfigyeléssel lehet észrevenni . A titkosrendőrség nem egy galambocska .

Előzmény: sineas (116)
sineas Creative Commons License 2019.03.25 0 1 116

:) persze és ha sokat meditálsz elvisznek a rézfaszú baglyok is :)

Előzmény: hiper fizikus (115)
hiper fizikus Creative Commons License 2019.03.25 0 0 115

Az agykontrolnak két oldala van: az elszenvedője és az elkövetője . Az elkövetője az állami titkosrendőrség, az elszenvedője a mutáns emberek . Az agykontrolt chip beültetéssel végzik . 

SullaFelix75 Creative Commons License 2019.03.24 0 0 114

Pedig Drábikra ráférne egy kis ,,agy erőszak " :)

Ma voltam az első két napon,szenzációs volt.

Előzmény: drEK1G (113)
drEK1G Creative Commons License 2019.01.08 0 0 113

Drábik János: Tudatmódosítás, az agy megerőszakolása

 

pk1 Creative Commons License 2018.11.19 0 0 112

Az én macskám nyomozókutya segítségével került elő két héttel eltűnése után - 100 méterre lakásunktól. Azóta is jól van - csak eszerint ő nem az a "x ezer kilométerről is hazatalált" típus. No persze viszonylag friss macskafekhely-szag kellett a kutatáshoz.

Előzmény: Bogica11 (108)
kangel74 Creative Commons License 2018.11.19 0 0 111

Én éppen most végzem a tanfolyamot Salgótarjánban, Domján Áronnál. A tanfolyam felénél tartunk. :)

Katalin Kovács Creative Commons License 2018.11.19 0 0 110

Balassagyarmaton ismertem meg Domján Áron agykontrolloktatót. Előtte már hallottam az agykontrollról, de évek óta halogattam, hogy résztvegyek rajta. Megláttam a facebookon, hogy Gyarmaton is lesz előadás, gondoltam, ez akkor nekem szól. Ráadásul végzős főiskolásként sikerült még diákkedvezménnyel jegyet venni. Életem egyik legjobb döntése volt! Azóta az életem teljesen megváltozott, sikerült egy  álommunkahelyet találnom, és nyáron találkoztam életem szerelmével! Úgy érzem, ez mind nem véletlen, hiszen azóta történt mindez, hogy változtattam az élethez való hozzáállásomon. Ráadásul a cigiről is leszoktam! Köszi, Áron!!!!

 

szabiku Creative Commons License 2018.09.07 -2 0 109

A sintértelepeken érdeklődtél már?

Szerintem az a macska halott.

Nemrég nálunk is a családban volt egy ilyen macska eltűnés. (nyáron) Mikor már négy napja nem jött haza, el lett kezdve a nyomozás utána. Jó egy héttel később másodszori megnézésre sikerült beazonosítani a sintértelepen. Küldjek róla képeket?

Haza lett hozva, és el lett temetve a kertben.

Előzmény: Bogica11 (108)
Bogica11 Creative Commons License 2018.09.02 0 0 108

Igen,aktuális. Igaz,majdnem egy hónapja be sem néztem ide,letettem a keresésről.

De ha véletlenül előkerülne,vagy legalábbis tudnám,hogy él,és jó helye van,annak nagyon örülnék. Köszönöm,hogy válaszoltál. Tudnál segíteni ?

Előzmény: marcsi365 (107)
marcsi365 Creative Commons License 2018.08.09 0 0 107

Aktuális még a macska keresés?

Előzmény: Bogica11 (106)
Bogica11 Creative Commons License 2018.08.06 0 1 106

Kac kac. Csak az oldalra kilengést nem értettem,ezért nem gondoltam rá. Egyébként láttam ismerőst varázsvesszővel vizet kutatni,de szerintem azt inkább ő mozgatta. Igen,vannak a közelemben férfiak,ne aggódj. De most a macskámat keresem. Ne térjünk el a tárgyról.

Előzmény: pirinyócsipa (104)
szabiku Creative Commons License 2018.08.06 0 0 105

:DD

Előzmény: pirinyócsipa (104)
pirinyócsipa Creative Commons License 2018.08.05 0 1 104

Szerintem a közeledben lévő férfiaknál ingyen találsz olyan energiabotot, ami a kolléga említett.

Előzmény: Bogica11 (103)
Bogica11 Creative Commons License 2018.08.05 0 0 103

És mennyibe kerül egy ilyen energiabot ? Sajnos ebben nem nagyon hiszek. Még az agykontrollal voltak kisebb eredményeim,azért hiszek benne. Az esettanulmány mással kapcsolatban működött, de itt az elfogultság bezavar. De azért köszi.

Előzmény: szabiku (100)
Bogica11 Creative Commons License 2018.08.05 0 0 102

Köszönöm,de már a faluban az összes "híradós" hölgynek mutattam a cica képét, az interneten állatkeresőkben is hirdettem,a Facebook-ra is feltettem. Talán az első héten még érdemes lett volna képeket kirakni. Már több hete. De azért köszönöm a tanácsot. Lehet,hogy megpróbálom.

Előzmény: mmormota (101)
mmormota Creative Commons License 2018.08.05 0 2 101

Többre mész, ha fényképes cetliket teszel ki a környéken alkalmas helyekre.

Előzmény: Bogica11 (99)
szabiku Creative Commons License 2018.08.04 0 1 100

Nekem van egy energiabotom, golyóval a végén. Pozitív energiáknál fel-le szokott lengeni, negatív energiáknál pedig csak jobbra-balra. Nem tudom az ilyen talán tud-e segíteni ezen a macska problémán.

Előzmény: Bogica11 (99)
Bogica11 Creative Commons License 2018.08.04 0 0 99

Sziasztok ! Agykontrollos segítséget szeretnék kérni ! Én már végeztem tanfolyamot, voltak is kisebb sikereim. Még gyakorolnom kell. Abban a - mások által talán lényegtelen - dologban szeretném a segítségeteket kérni,hogy szeretném megtalálni a macskámat. Tudom,hogy vannak ettől komolyabb problémák is (nekem is), de én nagyon szerettem,és ez egy különleges,szép macska volt, hetekig magam alatt voltam, amikor eltűnt. Próbáltam mindenhogy keresni, interneten is, agykontrollal is. Az a baj,hogy nekem különböző,egymásnak ellentmondó eredmények jöttek ki. Álom-kontrollal is próbáltam,az sem volt egyértelmű. Talán egy kívülálló, aki nem érintett a dologban,és nem befolyásolja olyan sok információ,tisztább képet nyerhetne. Szóval az lenne a kérésem,ha valaki  hajlandó lenne időt szakítani rá,kérem szépen,hogy ossza meg velem,ő mit látott alfában. Ha van vállalkozó,többet is írok a cicáról és a körülményekről. Előre is nagyon köszönöm !

Szép estét mindenkinek !

 

Bogica11

rhemaáb Creative Commons License 2018.07.30 0 1 98

Tisztelni kell a másik ember szabadságát !

Előzmény: Kolika88 (95)
pk1 Creative Commons License 2018.07.30 -1 0 97

"találkoztam. Most nem részletezném a történetet,"

 

Találkozz megint. Nem részletezném a módját.

Előzmény: Kolika88 (95)
szabiku Creative Commons License 2018.07.29 0 0 96

Nos, hát ez attól függ, hogy fiú vagy-é, vagy leány.

 

Ha lány, akkor sokkal könnyebb helyzetben vagy. Egyszerűen valahogyan újabb találkozás kialakításával a közelébe férkőzöl, és helyzetteremtéssel végül szétteszed a lábad neki. :D

 

Ha fiú vagy, akkor más módszerekkel lehet próbálkozni. Pl. fontos, hogy a fészbukodon olyan fényképek sorozata legyen, amin látszik a jó kis autód, és hogy az a te lovad, valamint, hogy rendszeresen jársz tengerparti nyaralásokra, szóval ott van a háttérben az elbűvölően szép kék tenger, gyönyörű szép idegen városok, ilyenek. Akkor rendszeresen tegyél fel olyan képeket, hogy sok barátod, ismerősőd van, akikkel rendszeresen jársz kikapcsolódni, bulizgatni, és ott nagyon jó a hangulat, sok a mosoly, jól néznek ki ők is, jó arcok. Valamint, ha van lakásod, házad, kerted, akkor az is legyen háttérként néhány képen, lehetőleg úgy, hogy könnyen következtethető legyen, hogy az a tiéd, a te fészked. Egy-két előző barátnős kép is kell, hogy lássa a kiszemelt, nem vagy romantikai analfabéta, tehát hogy van hozzá kellő érzéked, tapasztalatod, szóval kellesz a nőknek. :D Ha ezek megvannak, akkor csak rá kell írni, ilyen egyszerű, a többi megy magától, szinte el sem tudod kerülni. xD

Előzmény: Kolika88 (95)
Kolika88 Creative Commons License 2018.07.29 0 0 95

Sziasztok!

 

Segítséget szeretnék kérni, habár lehet, hogy agykontroll technikával nem működik. Van valaki, akivel tavaly, év végén találkoztam. Most nem részletezném a történetet, a lényeg, hogy azóta nem tudom kiverni a fejemből. Nagyon sok mindent próbáltam, de nem megy. Valakinek van ötlete, hogy egy, vagy felejtsem el, és ne gondoljak rá, vagy kettő, ha eddig nem sikerült kiverni a fejemből, akkor valahogy bevonzzam. Habár utóbbi, ha jól tudom, agykontrollnál adott személlyel nem működik. Előre is köszönöm!

Párizs73 Creative Commons License 2018.06.22 0 0 94

Valamelyest kapcsolódik ide is. Motivációs képzések topik: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9238138

jogértelmező Creative Commons License 2018.06.07 0 0 93

" ... egy órát nem bírok nyugton egy helyben megülni. :) "

 

Problémádra megoldás egy olyan szobabicikli, amelyen állva is lehet tekerni.

Előzmény: fszaboildiko80 (91)
szabiku Creative Commons License 2018.06.07 0 0 92

Az agyad kontrollálásával biztosan ki fogod bírni. xD

Visszanéztem, pár hozzászólást, és a fejlécekben mind női nevek voltak.

Jellemző...

Akkor most gondoljuk el a férfit is a nőhöz, mint plusz testrészt (beleértve a férfi agyát is). :D

Szóval a nőknek nagyon fontos ez az egész kontrollosdi? Tipikus...

Még az orgazmust is jól helyettesíti?? xDDD

Előzmény: fszaboildiko80 (91)
fszaboildiko80 Creative Commons License 2018.04.06 0 0 91

Sziasztok!

 

Véleményt, tanácsot szeretnék kérni, azoktól, akik már elvégezték az agykontroll tanfolyamot. Holnap kezdek bele Miskolcon, és nagy félelmem, hogy hogyan fogom kibírni reggeltől este fél 7-ig egy helyben. Elég örökmozgó típus vagyok, egy órát nem bírok nyugton egy helyben megülni. :) Járt már valaki hasonló cipőben?

pk1 Creative Commons License 2018.02.28 0 0 90

Szia!

Használd a három ujj technikát!

Előzmény: hegyiaraszló (89)
hegyiaraszló Creative Commons License 2018.02.28 0 0 89

Sziasztok!

A most hétvégén induló agykontroll tanfolyamra (2018. március 3-4., 10-11.) ha van valakinek feleslegessé vált jegye, megvenném.

azxx (kukac) freemail.hu

Linda211 Creative Commons License 2017.05.09 0 0 88

Budapesten most lesz Agykontroll tanfolyam május 18-19 és 25-26án. Én ott leszek! Voltam már és nagyon imádom, ahogy feltölteni a testemet, lelkemet energiával. Mindig megújulok!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!