Keresés

Részletes keresés

jobbhorog Creative Commons License 2001.06.18 0 0 13
Kokót sajnálom.
Az RTL - klub nagyszabású, mindent erre a mérkőzésre kihegyező, szokásosan undorító és időhúzó műsorán (Meg azokon, akik ezt kivárták) ezek után viszont csak röhögni tudok.
Ezt a koppanást!... (szó szerint)
Előzmény: SZ.I. (12)
SZ.I. Creative Commons License 2001.06.17 0 0 12
rtl hiradoban most volt nemreg, hogy Kokó tegnap a meccs előtt azt mondta, hogy ha kikap, akkor lehet, hogy visszavonul. nem tud vesziteni, vagy miiii? ez mar gyavasag.
Monique28 Creative Commons License 2001.06.17 0 0 11
Remélem Kokonak ez csak egy jó lecke lesz, nem pedig a boxpályafutása vége. Ha igazán sportember, még csak most kezdődik minden. Most kell megmutatnia, hogy mennyire jó, hogy képes felállni és visszaszerezni az övét. Remélem ezután is mellette áll majd, aki eddig ezt tette.
Legion Creative Commons License 2001.06.17 0 0 10
Én viszont kurvára lennék a helyében. Szivesen veszítenék el egy világbajnoki döntot bármilyen sportágban. :) Biztos nem itt laknék a nyóckerben. :)
Előzmény: DrabAAL (4)
Zettmann Creative Commons License 2001.06.17 0 0 9
SZIASZTOK!

Sajnálom KoKo-t, de a profi box üzlet is, ami azt jelenti, hogy a legfőbb szempont az érdeklődés, a nézettség, az eladhatóság.

Az utóbbi hetekben, hónapokban KoKo egyre unalmasabb lett, a sport ZÁMBÓ JIMMY-je lett: ő, a tipikus kis emberből lett sztár, a szegények barátja, a kommunikációs tréningek révén profi nyilatkozóvá lett sportman, akinek megszólaltatják a szomszédját, a volt osztályfőnökét, a fodrászát, stb.....és ehhez ő partner, hagyja/gerjeszti a felhajtást, mert mindez ÜZLET neki is.

Mivel ez az egész egyre uncsibb lett, hát az is meglehet (én nem értek a témához) hogy az egész vereségét levajazták: és most aztán megint izgulhatunk, hogy mi lesz legközelebb. Egyébként meg sem néznénk, mert KoKo "úgyis nyerni fog".

Üdv Néktek!
És drukkoljunk, hogy KoKo ezek után már a sportra figyel inkább! Hajrá!!!

Polly Pudlipötty Creative Commons License 2001.06.17 0 0 8
talán, ha nem vette volna annyira -közönségkiszolgálóan- játékosra a figurát, akkor nem veszít.
szegényke.
biztos talpraáll.
P.P.
kezemafegyveren Creative Commons License 2001.06.17 0 0 7
Egyszer meg kellett történnie... de inkább ne!!! És mégis megtörtént. Remélem lábra tud hamar állni, és visszaszerzi. Egyébként tényleg tragikus egy "kicsit".
attus Creative Commons License 2001.06.17 0 0 6
Van még néhány Kokó topic! Gyertek át oda, mert én nem akarom (és más sem akarja) 5-6× leírni ugyanazt...
Előzmény: DrabAAL (4)
DrabAAL Creative Commons License 2001.06.17 0 0 5
Ja, nem tudom feltűnt-e valakinek, de lefejezték a box világot: Kicsapták Lenoxot, aztán Hamedet, most Kokót...kíváncsi vagyok "Iron Mike" számára mit hoz a jövő...
DrabAAL Creative Commons License 2001.06.17 0 0 4
Én úgy vagyok vele, hogy ez a meccs jó volt arra, hogy KOKÓ végre visszatérjen a sporthoz. Mostanában már sokkal inkább "híres közéleti személyiség" volt, mint boxoló. Ennek a következménye valamilyen szinten a mai vereség. Nem fér kétség a tehetségéhez, és a kitartásához...kár, hogy elbohóckodta. Nem lennék a helyében a következő mondjuk1 hónapban...
Előzmény: nachson (3)
nachson Creative Commons License 2001.06.17 0 0 3
DrabAAL:

"Ezt nevezem ám sebességnek öcsém, Te aztán gyors vagy =)"

Köszike... Az a igazság, hogy monitoron keresztül nézem a TV-t, és éppen kapcsolgattam a csatornák közt, amikor megláttam a pillanatot, amikor lekerült. Kiakasztó volt.

Remélem, hogy vissza tudja szerezni majd a címet. Hosszú idő óta az első olyan magyar sportoló, aki a privát életben is szimpatikus volt. Talán a mostani vizilabda csapat tagjai közt találhotóak ilyen értelmes, és szerény emberek.

HAJRÁ KOKO !!!!!!!!!

Előzmény: DrabAAL (1)
waters Creative Commons License 2001.06.17 0 0 2
Én is pont ezt mondtam a meccs elött.hogy a Klicskót is otthon ütötték ki...
Sajnálom,de biztos,hogy visszavág!!!
W
DrabAAL Creative Commons License 2001.06.17 0 0 1
Ezt nevezem ám sebességnek öcsém, Te aztán gyors vagy =)

Sajnálom Kokót. De visszaszerzi majd a címet, ha akarja. Már ha komolyan veszi a meccset...
A legközelebbi meccsen hazaköltözik az öv.

Előzmény: nachson (-)
ControlDenied Creative Commons License 2001.06.17 0 0 0
Sajnálom. Nem néztem a meccset, lehet, hogy jobb így...
Előzmény: nachson (-)
nachson Creative Commons License 2001.06.17 0 0 topiknyitó
Mit szóltok hozzá? Kiakasztó. De már lehetett rá számítani. Szar ügy

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!