Keresés

Részletes keresés

óbester Creative Commons License 2001.06.17 0 0 25
Aggyisten!

"Én ugyan egyáltalán nem vagyok Miépes, azért kb 2 hetente elolvasok egy Magyar Nemzetet, mert a sok baromság mellett (Csurka cikkei pl.) nagyon értelmes, elgondolkodtató cikkeket lehet benne találni! "

Bocs... de mikor írt Csurka a Magyar Nemzetbe? Kérlek világosíts föl. Nem a Magyar Fórumra gondoltál?

óbester

Előzmény: Májsz (24)
Májsz Creative Commons License 2001.06.17 0 0 24
Én ugyan egyáltalán nem vagyok Miépes, azért kb 2 hetente elolvasok egy Magyar Nemzetet, mert a sok baromság mellett (Csurka cikkei pl.) nagyon értelmes, elgondolkodtató cikkeket lehet benne találni! Gyakran olyan témákról, amiről máshol nem olvashatunk, vagy legalábbis nem ilyen szemszögből.

Épp most olvastam egy NAGYON jót:

http://www.magyarnemzet.com/news/fullstory.php/aid/17090

Ajánlom mindenkinek!

Előzmény: Törölt nick (5)
Májsz Creative Commons License 2001.06.17 0 0 23
Ne hülyéskedj, az általános műveltséghez ma már hozzátartozik a társalgási szintű ónémet-nyelvtudás!
[suttyó]

:)))

Előzmény: Barbarossa Isegrim (19)
Barbarossa Isegrim Creative Commons License 2001.06.17 0 0 22
Off

Az Isegrim témára célszerű fellapozni egy jobb angol-magyar szótárt asszem.

Barbarossa Isegrim Creative Commons License 2001.06.17 0 0 21

Az MH színvonalának csökkenését (98-előtt nem volt rossz, na ja, akkor még teli volt a pártkassza) jól lehet mérni a politikai uszítórovatok mennyiségi növekedésén (A hír szent... szennyszekció, újabban megnégyszerezték) .

De jézus, azok is iszonyat erőltetett okoskodások.

Nácik, orbánkirály, állammonopolista fidesz, még nácik, még fasizmus, még holokauszt... nincs mondanivalójuk. A Népszabi sokkal színvonalasabban uszít.

Barbarossa Isegrim Creative Commons License 2001.06.17 0 0 20

Nem érted te ezeket a latin-germán összefonódásokat. :))

Ki a nyavalyát híttak Isengrimnek Tókiennél? A Gy. U-ban nem emléxem ilyen fickóra. :(

Előzmény: Guenhwyvar (13)
Barbarossa Isegrim Creative Commons License 2001.06.17 0 0 19

A germán nyelvterületecskék még okésak, javaslom az Isegrim eredete után való kutakodást a germán-kelta mese és mondavilágban.

Hunnét tucc te ónémetül? :)))

Előzmény: sicumaci (4)
asta Creative Commons License 2001.06.16 0 0 17
Igazán nem értelek! Hetente egyszer megveszem a Demokratát, Forumot sőt Kis ujságot. Végigolvasom első bötűtől az utólsóig és halálra röhögöm magam.
A Hócipő tőlem akár meg is szünhet mig ilyenek létznek.
Nagyon nehezményezném, ha kedvenc lapjaimat a megszűnés veszélye fenyegetné:))))
Előzmény: Barbarossa Isegrim (-)
Guenhwyvar Creative Commons License 2001.06.16 0 0 16
Sorry, én emlékeztem rosszul, igazad van. Köszönöm a javítást.
Előzmény: S. Pig Bodine (15)
S. Pig Bodine Creative Commons License 2001.06.16 0 0 15
Tolkiennél is Isengrim.
Előzmény: Guenhwyvar (13)
salez Creative Commons License 2001.06.16 0 0 14
te, figyu, szóljál már az illetékes e-kuruc főnökségnek, hogy kűggyék mán ímélbe a nyitandó topikok témáját, ne kelljen már égetni magad ilyen csúnya műveltségi, meg tájékozottsági baroságokkal... (vagy betűztesd le máskor az idegen szavakat :)
Előzmény: Barbarossa Isegrim (-)
Guenhwyvar Creative Commons License 2001.06.16 0 0 13
sicumaci

Az Isegrim név is létező (Tolkien) de a Barbarossát hozzácsapni anakronizmus.

Előzmény: sicumaci (4)
Brikett Creative Commons License 2001.06.16 0 0 12
Fogadjunk, hogy Te LovassaL lövöd be magad! :)
Előzmény: fanyűvő (9)
Brikett Creative Commons License 2001.06.16 0 0 11
Mondjuk nem hatalmaztam fel a Magyar Televíziót (meg kedves pártunkat és kormányunkat), hogy az én pénzemen (adóforintok!) reklámozza magát (tök mindegy melyik lapban).
Amúgy ez a tévémaci gyanús - már az ántivilágban is sokat kóricált a képernyőn (csak nem alkalmazza a Fidesz Aczél elvtársat?).
Előzmény: Törölt nick (5)
RadiX Creative Commons License 2001.06.16 0 0 10
Te nagyon okos, az ES azonos az Elet es Irodalommal, nem ket lap (topiccim).
Előzmény: Barbarossa Isegrim (-)
fanyűvő Creative Commons License 2001.06.16 0 0 9
Olcsóbb mint a pálinka ÉS gyorsabban is hülyít!
Előzmény: micacska (6)
armagnac Creative Commons License 2001.06.16 0 0 7
Akkor számold össze szépen, hogy hány %-át foglalják el hirdetések a MN-nek és a MH-nak. Majd szólj, ha sikerült!
Előzmény: Törölt nick (5)
micacska Creative Commons License 2001.06.16 0 0 6
Érdekes, hogy a péntek esti jobbos sajtóklub komoly reklámot csinál mind az És-nek mind a Mancsnak.
A jobboldaliak is kedvet kapnak hozzájuk, ha Lovas ily sűrűn emlegeti őket.
/Én meg az És-t amúgy is veszem..:-)/
Üdv. mic.
Előzmény: Törölt nick (5)
sicumaci Creative Commons License 2001.06.16 0 0 4
Mondd, kedves Rőtszakállú germánimádó és antianalfabéta olvtársam, nem az IseNgrim nevet akarod véletlenül használni? Mert annak van értelme (vasgyúró kb., ónémetül). Az Isegrimnek viszont nincs.
Amúgy lehet, hogy ezek a lapok megszűnnek, mint általában a legtöbb lap, lásd Széky János 5 cm-ről szóló írását a pénteki ÉS-ben.
Előzmény: Barbarossa Isegrim (-)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.16 0 0 3
mi van,
beindult az uborkaszezon?

:)))))

Inseminator Creative Commons License 2001.06.16 0 0 2
A szadesszal együtt fognak eltakarodni apránként ők is.

Jön a nyuszi, megy a szadi..... (a Gyuszi már elhúzott a vérba... akarom mondani a viszkibe.)

joy Creative Commons License 2001.06.16 0 0 1
Nem sikerül győzni egynek sem.
Még, ha összefognak, akkor sem éruk utól, még meg sem közelítik a magyar nácit egyetlen területen sem!
Az MN mindenki leköröz!
Előzmény: Barbarossa Isegrim (-)
joy Creative Commons License 2001.06.16 0 0 0
Yéééegy0ááás!
Barbarossa Isegrim Creative Commons License 2001.06.16 0 0 topiknyitó

Kíváncsi vagyok, hogy a szellemi analfabetizmus elérését célzó versenyben melyik libsi lap fogja beállítani a negatív rekordot? Jelenleg az ÉS komoly forra tett szert, de szvsz az MH utolsó rándulásával beerősíthet még, elvégre az olyan abal***ok mint R Székely, Ágh, Majláth komoly teljesítménytartalékokkal rendelkeznek.

Melyikük szűnik meg előbb? Én az MH-ra fogadnék.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!