Keresés

Részletes keresés

Bogárkamagan Creative Commons License 2 órája 0 0 44401

Én is Szanka doktornőhöz mentem végül, mert Esztóhoz sajnos lehetetlen lett volna emberi időben bejutni.

Előzmény: Bianca2 (44397)
klarix Creative Commons License 2 órája 0 0 44400

Örvendek, hogy hű maradsz önmagadhoz és segitesz elhinni az új betegeknek, hogy meggyógyulhatnak és kihez ne menjenek még véletlenül sem - kár lenne rontani az esélyüket a gyógyulásra. Egyébként jól vagy? One-ról tudsz még valamit? Vajon hogy vana kezelések után?

Előzmény: boxerkutya (44396)
klarix Creative Commons License 2 órája 0 0 44399

Figyelj csak - nem TE vagy az akinek neurológushoz vagy pszihológushoz kell mennie. Neked egy komoly gondod van - lymeos vagy még akkor is ha az analizisek mást mutatnak... ennyi, még akkor is ha nem hiszik el a tüneteidet, nem hiszik el azt amin átmész nap mint nap. Azt sem hiszik el ha szenvedsz, azt sem ha fáj - gonduk nekik kéne legyen, hogy képtelenek segiteni annak ellenére, hogy erre esküdtek fel valamikor . Túl kell lőpned ezen, gyógyulnod kell és majd mosolyogni fogsz mikor csodálkoznak, hogy jól vagy.

Előzmény: Bianca2 (44397)
Bianca2 Creative Commons License 3 órája 0 0 44398

Szuper akkor beszerzem!!Koszonom!

Előzmény: klarix (44395)
Bianca2 Creative Commons License 3 órája 0 0 44397

Szia.Koszonom a tanacsokat.Szanka Judithoz megyek.Az Istenhegyin is hozza kuldtek volna...a masikhoz vagy 6 honapot kell varni...es addig?Remelem fog segiteni,mert nar nem.birom sokaig.Azt hiszik meghulyultem...ahogy neznek ram az orvosok...menjek pszihologushoz...az meg a neurologushoz,az meg a reumatologushoz...olyan furcsan latom a vilagot..szellemkepesen,meg olyan mintha mergezesem.lenne..olyan erzes...ahh sokszor kifejezni is nehez..ugysem hiszik es ertik meg...

Előzmény: boxerkutya (44396)
boxerkutya Creative Commons License 12 órája 0 0 44396

Biztos hogy lyme-od van ,függetlenül attól hogy mit mutat a véreredményed, ami csak az ellenanyagot méri . Az ellenanyagszint változik állandóan, ezért nem is érdemes csak erre hagyatkozni, mert sokaknak nincs elég belőle,de ettől még tele lehet a szervezetük borreliával. A Lászlóba és Lakoshoz nem menjél  ! Az Istenhegyit ajánlom . 

Előzmény: Bianca2 (44389)
klarix Creative Commons License 18 órája 0 0 44395

A MacuShield nem tartalmaz C vitamint - ez biztos, hanem Luteint és mezo-zeataxint - ez a titka. De mint látom Mo. nincs forgalomba. Kb.1 éve szedem. Jelenleg épp szünetet tartok, de folytatom, mert a nyár elég nehéz volt pár évig. Amit tapasztaltam még, hogy nem 1 hónap alatt fejtette ki a hatását hanem kb. 6 hét után éreztem a javulást. 1 hibája van, hogy drága. De utólag nem tűnik annak, mert nagyon  rendbe tett.

Előzmény: Bianca2 (44393)
Bogárkamagan Creative Commons License 27 órája 0 0 44394
Szia! Köszönöm szépen a választ, feltétlenül írni fogok. Ez mindenesetre nagyon reménykeltő. Be fogom szerezni , a pontos típussal kapcsolatban keresni foglak!
Előzmény: klarix (44391)
Bianca2 Creative Commons License 28 órája 0 0 44393

Koszonom a valaszodat!!Kiprobalom oket.A szemre is jo lehet,csak abban van C vitamin?Mert azt nem szedhetek.

Előzmény: klarix (44392)
klarix Creative Commons License 1 napja 0 0 44392

Fülzúgás teljesen megszünt, tartófájdalom dettó, térd és izületi fájdalmak is megszüntek, de viszont szedtem macskakarmot - cat s claw - napi 2x1 tablettát. A látásprobléma - vagyis fényérzékenység több mint valószinű ennek köszönhető, orvosi ajánlatra Macu Shield-et szedek napi 1x és tökéletesen helyre jövv a látásom.

Előzmény: Bianca2 (44389)
klarix Creative Commons License 1 napja 0 0 44391

Szia - van, 5 éves. Csak nagyon jót mondhatók,- mármint a zapper kezelésről -az hozott rendbe. Mini FG-t használok, amin állithatóak a Hz értékek és  több program - az ára is elfogadható , kb. 2oo euró Laboreredményeim boreliát, garinit, afzellit mutattak ki - jelenleg majdnem normalálisak az eredmények, arról nem is beszélve, hogy tüneteim csak elvétve vannak. Azt nem tekintem a gép, ill. kezelés hibájának vagy kudarcának ha nem használtam. Jelenleg heti 3x használom, de éveken keresztűl naponta használtam.Ha akarod, priviben többet irok. klarix@citromail.hu.

Előzmény: Bogárkamagan (44388)
Bianca2 Creative Commons License 1 napja 0 0 44390

Jah es meg annyi hogy eros fulzugas..egesz nap

Bianca2 Creative Commons License 1 napja 0 0 44389

Sziasztok!Segitsegeteket szeretnem kerni.2 eve a Western Blot tesztem igm+,igg ketes.20nap doxiciklin korzeti irta fol.Tarkofajas elmult,szellemkepes latas elmult.4 honapja egy megfazas utan ujra elojott.Tarkofajas egesz nap,semm8 sem csillapitja,szellemkepes latas,fenyerzekenyseg,faradsag stb....a testem mas reszen sosem volt izuleti gyulladas,csak mindig ez a nyak fej...ujra csinaltattam tesztet es igm,igg negativ,p41 ketes...Szent Lsszloba megyek majusba,mert igy mar nem birok elni..lehetseges hogy pozitiv vagyok,de a teszt negativ???letezik hogy csak a fejemben vannak borreliak,a testemben nem???sosem vizesedtem,fajt a terdem stb...ejszakankent omlik a konny a szemembol.Koponya Mri,negativ,csak par T2 jelzesu goc a feherjeallomanyban...total tanacstalan vagyok...Verkepem jo,nincs gyulladas a szervezetemben..koszonom elore is a valaszotokat!!!!

Bogárkamagan Creative Commons License 1 napja 0 0 44388

Zapper géppel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Otthoni használatra szeretnénk venni egyet, de fogalmam sincs, hol, milyet érdemes nézni? Egyáltalán valóban jó? Kösz, ha válaszoltok.

Prewi Creative Commons License 3 napja 0 0 44387

Probiotikumot szedek mellé, mást nem használok. (Elnézést a késői válaszért.)

Előzmény: klarix (44380)
Bogárkamagan Creative Commons License 5 napja 0 0 44386
Valaki el tudná küldeni privátban Esztó doktornő telefonos elérhetőségét? Az Istenhegyi klinikán minimum fél év a várakozás, de sürgős dologban szeretném felkeresni.
boxerkutya Creative Commons License 2019.04.16 0 1 44385

A tünetekből is lehet következtetni az aktiválódott borrelia altörzsre.  Az ízületi, izmokat érintő tünetek és a remegés inkább afzelii-re utalnak,a pánik alvászavar, feszültségérzés ,idegesség,fejfájás, szív problémák, pszichés zavarok a garinii-re jellemzőek . Egyénenként lehet kisebb eltérés. A két különböző altörzsön van a hangsúly, amik másképp reagálnak az antibiotikumokra. Hogy minek nevezzük őket, talán lényegtelen is, mivel sok altörzse van a borreliának.

Előzmény: boxerkutya (44384)
boxerkutya Creative Commons License 2019.04.16 0 1 44384

Ez nem elmélet ,ez gyakorlatban működik is !

Előzmény: boxerkutya (44383)
boxerkutya Creative Commons License 2019.04.16 0 1 44383

Együttműködő orvos ismerős ,háziorvos kell.! A próba a legbiztosabb megoldás ,de jelezheti a WB eredmény is. Nálam (+) -ból (+/-)  -ra gyengült a OspC Afzelii fehérje értéke . Ebből  a Garinii erősödésére lehet következtetni. Egy hét után javulás jelentkezik ,ha a megfelelő AB-ot használjuk, ha a rosszat, akkor elviselhetetlen fokozódó herx.

Előzmény: pozo (44382)
pozo Creative Commons License 2019.04.15 0 0 44382

Így van, az egyes altörzsekre más-más AB kell.  De honnan tudod, hogy mutatják ki melyik altörzs aktuális? Az AB-t ilyenkor ki írja ki?

Előzmény: boxerkutya (44381)
boxerkutya Creative Commons License 2019.04.15 0 2 44381

Ezt én teljesen másképp tapasztalom.Csak akkor használ az antibiotikum, ha az éppen aktivitást mutató borrelia  altörzs érzékeny rá és kihangsúlyozva ,csak akkor. Ne vegyük egy kalap alá az antibiotikumokat. Van amikor csak a tetraciklinek és van amikor csak a béta-laktámok használnak. 

Előzmény: klarix (44380)
klarix Creative Commons License 2019.04.14 -1 0 44380

Tapasztalatból  nulla esély, hogy használjon a nagy adagban, hosszú ideig adagolt AB - esetleg több féle - egyszerre. De van - sajnos - eselyed arra, hogy a bélflóra tönkremegy, és az sokféle egyéb komplikációhoz vezet. Egyebet mit szedsz? - az AB mellett - probiótikum, macskakaeom, vagy használsz-e alternativ gyógymódot - pl. zapper

Előzmény: Prewi (44379)
Prewi Creative Commons License 2019.04.14 0 0 44379

10-15 év körüli a csípés és igen, van eredmény. Igazából már a 2. kúránál tartok, csak kíváncsi vagyok, hogy van-e valami negatív hatása hosszútávon (ha netán később megint ajánlana kúrát a kezelőorvos).

Előzmény: klarix (44377)
Bogárkamagan Creative Commons License 2019.04.14 0 0 44378

Kedves lyme-os sorstársaim! Ti is kifekszetek egy-egy MR vizsgálat után? Mert én olyankor szédülök, este alig tudok járni és remegnek (reszketnek) a lábaim. Ti hogy viselitek?

klarix Creative Commons License 2019.04.14 0 0 44377

Vagyis milyen alapon elkezdeni - van eredményed? Lymeos vagy? Ajánlott valaki valamilyen AB-t? Mennyit? Mikori a csipés? Régi vagy uj? Plusz még 1oo1 kérdés - de csak úugy nekimenni -nem érdemes.

Előzmény: Prewi (44376)
Prewi Creative Commons License 2019.04.14 0 0 44376

Érdemes elkezdeni az AB kúrát? Van valami negatív hatása?

Bogárkamagan Creative Commons License 2019.04.10 0 0 44375

Sziasztok! Üdv mindenkinek, egy extra fontos és S.O.S kérdésem lenne hozzátok: egy MR diagnózist kéne újraleleteztetni egy kifejezetten normális, emberséges (magán)radiológussal. Tenném ezt úgy, hogy csak a CD-t adnám át véleményezésre meg hát beszélgetnénk előtte. Tud valaki ilyet? Segítsetek, help!!! Minden ötletre, kapcsolatra szükségem van. Előre is köszi!

GyLyne Creative Commons License 2019.04.06 0 0 44374

Sziasztok! Még mindig van pár db 60 ml-es Samentom és Banderolom, amit eladnék. Lejáratuk: Samento: 2020 decembere, Banderol: 2020 szeptembere. Amennyiben érdekel valakit, írjon a mail címemre: evelyne_gy@hotmail.com

One of the millions Creative Commons License 2019.04.01 0 0 44373

Hello,

Nem siman szedheted.

Nem mergezo, mint az antibogyo.

Előzmény: onix111 (44372)
onix111 Creative Commons License 2019.04.01 0 0 44372

Szia.Érdekel hogy csak doktor javaslatára lehet ez a Samento, Banderol kúrát végezni?

Előzmény: GyLyne (44355)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!