Keresés

Részletes keresés

Bianca2 Creative Commons License 2019.05.23 0 0 44514

Hat szerintem evek mulva nem jon elo a folt..lehet friss inkabb...most csipett meg vmi..Anugy meg ezek a tunetek hypozisre is utalhatnak...nekem is kene mennem Sella Mri-re..szemtunetek,furcsa kozerzet,faradsag akar utalhat arra is hogy microadenoma van.Noknel gyakori..

Előzmény: Rita0218 (44513)
Rita0218 Creative Commons License 2019.05.23 0 0 44513

én szedtem egy darabig L-thyroxint és kiütéses lett tőle a fejem.  Amúgy euthyroxot szedek. Az orvosom szerint vmelyik vivőanyagra voltam allergiás. Nekem a szemészeten nem mondtak semmi ilyesmit hogy leszakadt volna az ideghártya, az mindig normális volt a papír szerint.A fáradtságra egy ideje sörélesztőt szedek, attól minimálisan mintha jobb lenne de nélküle teljesen K.O. vagyok. nekem sincs semmilyen ízületi problémám, inkább az agyamban nem stimmel nálam is vmi. Nekem az a furcsa most hogy kijött ez a piros folt az alkaromon. Ennyi év után is kijöhet?

Előzmény: Bianca2 (44512)
Bianca2 Creative Commons License 2019.05.23 0 0 44512

Szedek L thyroxant alulmukidesre..mar azon is gondolkodtam hogy a gyogyszertol...vmi allergia..a vervetelen a basofil magas...

Előzmény: Rita0218 (44510)
Bianca2 Creative Commons License 2019.05.23 0 0 44511

Szia,lehet myastenia gravis...eros faradsag,egyik szemhej logasa...antibiotikumra reagal mert sz immunrendszert beinditotta...szteroidot vagy mas kezelest adnak ra...de amugy persze lehet lyme fertozes is...nekem a szemhej csungesen kivul megegyezik a tunetem a tieddel.Voltam szemeszeten ultrahangon es azt mondtak hogy vmitol leszakadt az ideghatya felig...ezert latok uszo fekete palcakat,honalyt,fuggonyt...ok???nem tudni..szerintem a birrelia...az agyamban van...10oarakat alszom es hulla vagyok...az utcan a feny zavar,az emberek.arca torz...a tesztem negativ...myastenia gravis negativ...senki sem tud segiteni:((((2 eve elek igy

Előzmény: Rita0218 (44507)
Rita0218 Creative Commons License 2019.05.23 0 0 44510

Köszönöm! már többször voltam a háziorvosomnál de mindig elküldött hogy biztos nem is vagyok fáradt csak beképzelem. Mondtam neki a lyme kórt is de szerintem hülyének nézett hogy én akarom neki megmondani hogy ez és az a bajom. A szemészeten azt mondták ne foglalkozzak az úszkáló foltokkal mert ez normális minden embernek van. Ehhez képest bárkit megkérdeztem a környezetemben senki sem lát ilyeneket. Endokrinológushoz járok mert pajzsmirigy alulműködésem (és IR-em) van, szedek is rá gyógyszert. Esélytelen hogy felírjon antibiotikumot, de nagyon szeretném ha kiderülne végre mi bajom van. De ha a teszt negatív akkor egyik orvos sem fog komolyan venni. Sajnos annyira nem állok jól anyagilag hogy 100 ezreket költsek mindenféle tesztekre. 

klarix Creative Commons License 2019.05.23 0 0 44509

Szia - hát amit elolvastam - tisztára lyme tünetek mind. Nem tudom mitől - biztos van oka - de fellángolt a lyme. Az állandó fáradtságérzet oka lehet a mellékvese probléma vagy pajzsmirigy alúlműködés - ez megint csak a fránya lyme. Ennek köszönheted a hajhullást is. Annak ellenére, hogy negativ a teszt - WB - a lyme még ott van, csak elbújva alaposan a szervezetben Onnan támad Tekintve, hogy ilyen későifázis többnyire nem ismerik el és egyébbre diagnosztizálnak. Talán meg lehet próbálni egy kúra antibiotikumot - ha hajlandó az orvos felirni pl. Ospamoz 2x1 az ezresből kb. 4o napig.persze mellé vastagon probiotikum -. ha egyáltalán birod-t. Mint alternativ kezelés szóba jöhet a macskakarom tabletta - gyógynövény kivonat - napi 3x1. A szemészeti problémán nagyon segit a Macu Shield - ami drága, de használ napi 1 kapszulla és szinte teljesen eltünnek a zavaró pontocskák. Egy kúra kb. 3 hó. A fűlzúgásomnak a Zapper kezelés használt, ami remek ellenszere a lymenak - öli a bacikat rendesen. Ehhez is tűrelem kell - az érezhető eredmények kb. 1 hónapot vesznek igénybe.

Előzmény: Rita0218 (44507)
One of the millions Creative Commons License 2019.05.23 0 1 44508

Szia!

 

Lehet, hogy mas Borellia altorzsed van es a teszt nem jo!

Ha foltod lett az mar nagyon gyanus!

 

Ide menj el: https://balaicza.hu/ es csinaltass https://www.arminlabs.com/en/tests/elispot tesztet:

Előzmény: Rita0218 (44507)
Rita0218 Creative Commons License 2019.05.23 0 0 44507

Sziasztok! Most találtam rá erre a fórumra. Az én történetem kb 15 éve kezdődött. A tüneteim akkor nyakmerevség, térdízületi fájdalom, amikor a fejemet lehajtottam és hirtelen felemeltem forgott körülöttem a világ ez kb anno 2 hétig tartott és elmúlt viszont azóta is egyensúlyzavarom van akkor 14 éves voltam., Azóta is iszonyú fáradtságérzet, eleget alszom mégis fáradt és álmos vagyok, memória problémák, koncentrációzavar, fülzúgás, a látásom hangyás és sok úszkáló folt a szememben amiből egyre több van. Azt vettem észre hogy az arcom jobb fele gyengébb, mintha a szemhéjam lógna, szabad szemmel nem látni csak ha jobban megfigyelem. Tavaly csináltattam egy western blot vizsgálatot, de negatív lett Borrelia IgGU/ml1.675 / negatív / /- , most egy hónapja észrevettem a bal alkaromon egy piros foltot. Most újra felvetődött bennem hogy nem lehet hogy mégiscsak lyme van a dologban? Kb 2 éve húgyúti fertőzésre kaptam antibiotikumot ciprofloxacint ha jól emlékszem és kb 5 napi szedés után azt vettem észre hogy nem vagyok fáradt a hajhullásom is megállt, de miután abbahagytam ugyanúgy visszajött minden. Szerintetek újból kellene csináltatnom egy tesztet? Köszönöm előre is! Az igazság az hogy ez az állandó fáradtság érzet kikészít... 

Törölt nick Creative Commons License 2019.05.23 0 0 44506
Naivan abban reménykedtem, hogy az elért eredmények már megmaradnak, csak a további javulást befolyásolhatja a bennünk rejtőzködő állomány. Sajnos nagyon is logikus, amit mondasz. :(
Előzmény: boxerkutya (44505)
boxerkutya Creative Commons License 2019.05.22 0 1 44505

Visszaesés sajnos lehetséges, mivel a borreliát csak gyengíteni lehet, nem pusztul ki soha.

Előzmény: Törölt nick (44504)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.22 0 0 44504
Mindenkinek köszi a válaszokat! Csak kapkodom a fejem. Gombasodas a vérben? És ez ellen mit lehet tenni?

És a "normális" jelenség válasza mire vonatkozott? A visszaesés a normális vagy a 6 hét szünet a kurak alatt? Netán mindkettő oké? Ezek szerint nem kell megijednem az átmeneti visszaesésektol?
Bianca2 Creative Commons License 2019.05.22 0 0 44503

Szia,lehet hogy a vered elgombasodott a sok antibiotol...nalam ez volt..es olyan mintha ujbol jezdodne minden,de kozben meg a gomba toxinja okozza.

Előzmény: Törölt nick (44501)
One of the millions Creative Commons License 2019.05.21 0 1 44502

Normalis.

A kiirtott jo bacikakat a beleidben potold!

Előzmény: Törölt nick (44501)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.21 0 0 44501

Lenne néhány fontos kérdésem azok felé, akik már megjárták a hadak útját.

 

1) Normális-e, ha az 1. és 2. kúra között ismét elkezd visszaesni az állapotom? Idáig minden annyira bíztató volt, de így 3 hét szünet után megint kezdődik valami...

2) Normális és megszokott-e, hogy két kúra között HAT HÉT SZÜNETet tartanak? Olyan soknak tűnik.

3) A napokban borzasztóan benáthásodtam meg fáj a torkom, így bevettem egy Aspirin C-t, ezután jött a rosszabbodásom. Ez a gyógyszer másoknak is okozott már problémát?

boxerkutya Creative Commons License 2019.05.20 0 0 44500

A borrliát nem ,mert befúrja magát olyan helyre is, ahol még a gyógyszer sem éri utol.

Előzmény: Fun2018 (44499)
boxerkutya Creative Commons License 2019.05.18 0 0 44498

Nem zavar be .

Előzmény: Törölt nick (44495)
boxerkutya Creative Commons License 2019.05.18 0 0 44497

A szteroid tünetcsökkentő szer, de az okot nem szünteti meg. Antibiotikumot kellene kapnia ,mert a lyme ,nem tűnik el soha ,időszakosan  kezelni kell.

Előzmény: Fun2018 (44496)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.17 0 0 44495

Az előző kérdésem storno, nem megyek lumbálásra! Azzal kapcsolatban viszont érdekelne a véleményetek, hogy a kontroll labor eredményébe vajon mennyire zavar be a Zapper? Bezavar egyáltalán?

Előzmény: Törölt nick (44494)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.16 0 0 44494

Tud valaki olyan MAGÁNintézményt, ahol gerincvíz csapolást csinálnak? Nem akarok SM centrumba menni, mert ott első szóra bedarálnak. Segítsetek, please!!!

boxerkutya Creative Commons License 2019.05.16 0 0 44493

Nagyon kártékony ember közvetve tízezrek szenvedéséért felelős. Magas doktori fokozati ellenére buta és tudatlan. Logikusan nem gondolkodik, fellengzős viselkedésű ,régi elavult protokolljából nem enged , országos szinten félrevezeti orvostársait is, akik vakul hisznek neki.

Előzmény: klarix (44492)
klarix Creative Commons License 2019.05.15 0 0 44492

Látom hű maradtál önmagadhoz és figyelmezteted az emberkéket a Lakos féle veszélyre.

Előzmény: boxerkutya (44491)
boxerkutya Creative Commons License 2019.05.13 0 0 44491

Nehogy Lakos András vizsgálja a lyme-ot  ! 

Előzmény: zotozso (44490)
zotozso Creative Commons License 2019.05.13 0 0 44490

sziasztok!

 

Szeretnék érdeklődni hogy volt e valakinek TIBOLA fertőzése kullancscsípést követően és ha igen, mire számíthatunk, hogyan kezelik? Kislányomnak vannak Tibolára jellemző tünetei, a lyme-t még csak most fogják vizsgálni.

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2019.05.12 0 0 44489

Hát, azt hiszem ez tényleg Lyme-ra hajaz, de nem akarok okoskodni. De a novemberi időpont Balaiczához elég kétségbeejtő. A "már felkelni és élni sincs kedvem" érzést pontosan ismerem. 1 éve játszom, hogy megpróbálom magamnak beszuggerálni a "ma biztosan jobb lesz, új és reménykeltő napra ébredtünk" érzést, de mára belefáradtam. Már kiegyezek abban is, ha nem esek össze a munkahelyemen és úgymond megúszom a napot. Borzalom!

Előzmény: Bianca2 (44487)
pozo Creative Commons License 2019.05.11 0 0 44488

Magyarországban Thiogamma a neve, cukorbetegségre írják fel.

Ha a háziorvos írja fel, akkor 5 ezer Ft, ha diabetológus orvos írja fel, akkor csak 500 Ft.

 

Előzmény: Bianca2 (44484)
Bianca2 Creative Commons License 2019.05.11 0 0 44487

Ez a terdrogyadozas nekem.us volt meg anno mikor a csipest talaltam magamon.Szedultem.es ugyereztem megfogok halni..de soha nem volt izomfajdalmam..csak a tarkom a nyakam fajt.En doxiciklint szedtem.napi 2db,30 napig. A rossz kozerzet elmult de a bizonytalansag a szemproblema maradt...most is utcan voltam szedulok enyhen es ugy latom a vilagot mintha nem.aludtam volna hetek.ota..borzalom...utalok mar neha folkelni is...

Előzmény: Törölt nick (44486)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.11 0 0 44486

Hát, nálam ez olyan módon jön ki, hogy bizonyos időszakokban az eddigi tüneteim kb. ötszörösét kell elképzelni (izomfájdalom, égő érzés, térdrogyadozás, gyengeség a jobb lábamban, néha fejfájás, a testhőmérsékletem 36,1-36,2 körülire esik és a kezeim-lábaim jéggé akarnak fagyni a legnagyobb meleg ellenére is. Ja, és éjszakai izzadás az arc verejtékezésével kiegészülve.). Az első ilyen volt, akkor azt hittem, meghalok és lebénulok, aztán mindig ici-picit  enyhült, de alapvetően konkrétan érzem, mikor van az ún. hanyatlás. Szerintem ez a Herx. Még csak az első kúrámnál tartok, de korántsem jött az a felemelő érzés, amit az ember egy átlagos "fáj a hasam vagy köhögök" betegség AB szedése során érez. Vannak persze apró javulások, de még nincs áttörés. 5 hét Duomox kúra után ez a mérlegem.

Előzmény: Bianca2 (44485)
Bianca2 Creative Commons License 2019.05.11 0 0 44485

A zappertol eljezd zugni a fulem es erosebben latok homalyosan...kicsit..nem veszes..nekem ilyen Amerikaban vasarolt generatorom van amit lyme olesere adtak...De sztem ugyanaz mint a zapper.Mit erzel,milyen az a Herx??

Előzmény: Törölt nick (44477)
Bianca2 Creative Commons License 2019.05.11 0 0 44484

Nagyon koszonom hogy ilyen alaposan felvilagositottal.Lehet kiprobalom ezt az Ala nevu dolgot!!!koszonom

Előzmény: klarix (44478)
Bianca2 Creative Commons License 2019.05.11 0 0 44483

Szia,mit jelent nalad hogy hanyatlas?mit kezdesz erezni mikor nem vagy jol?Fejfajas izulet...???

Előzmény: Törölt nick (44479)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!