Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.01.20 0 0 14

Ez lemaradt:

A kép a Budapest. X. Sibrik Miklós úti általános iskola 1966-os elsőseiről készült. Osztályfőnök:Wéber Tiborné.

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.20 0 0 13

Valaki felismeri itt magát, rokonát, ismerősét ?  Ha igen, kérem jelentkezzen !

A kép 1966 körül készült Budapesten a X. kerületi Maglódi út végén lévő óvodában.

 

dengelegi Creative Commons License 2009.06.26 0 0 12
45-ös amazonok 50 éves találkozója!
A rákosszentmihályi, Hősök terei általános iskolában, 1959-ben végzett nyolcadik céseket (osztályfőnök Fischl Gáborné) keresi találkozás céljából Markó Magdi és Fecske Zsuzsi. Jelentkezés Fecske Zsuzsinál a blaho_zsuzsanna@freemail.hu címen.
Éjjeli-lepke Creative Commons License 2009.06.21 0 0 11
KERESEM OSZTÁLYTÁRSAIMAT!!!!!!!!! 1982-1985 a Vámos Ilona Ipari Szakközép és Szakiskola Sapka és Kalap készítő szakára jártunk osztályfőnökünk Diamantné Kovács Zsófia volt kérlek benneteket keressetek meg engem Az iwiwen megtaláltok. Puszi mindenkinek Konczné Ofella Éva.
GarneTT Creative Commons License 2001.08.26 0 0 10
Ez a két oldal semmi! Most indult új oldalunk, az osztalytars.hu valamint partneroldalaink, az egyovodabajartunk.hu es a bolcsis-tarskereso.hu az igaziak, nem a TI koholmányaitok ;)

Egyébként a "K" végüt már ismertem (itt az indexen is jelent meg róla cikk), az "M" végűnek pedig úgy néz ki rosszabb a marketingje :( De mindjárt azt is megtekintem.

localhost Creative Commons License 2001.08.23 0 0 9
A korrekt tájékoztatás kedvéért ...

Kedves robi1!

Szeretném, ha elárulnád, hogy azonos vagy-e azzal a "robi"-val, (robi@osztalytarsam.hu) aki az osztalytarsaM.hu-n főszereplő.

Csak a korrekt tájékoztatás kedvéért ... :-)

Előzmény: robi1 (8)
robi1 Creative Commons License 2001.08.17 0 0 8
A korrekt tájékoztatás kedvéért ...
Elöljáróban: egyéves előkészítés után jött létre Magyarország legátfogóbb kapcsolattartó és nosztalgia fóruma jelenlegi és volt iskolatársak számára, az osztálytársam.hu. Itt nemcsak volt osztálytársaidat kutathatod fel vagy építheted velük kapcsolataidat, hanem exkluzív sztorikat olvashatsz magyar hírességek iskolai csínytevéseiről, böngészheted (vagy fejlesztheted) a nosztalgia lexikont, de akár emlékezhetsz a régi koncertekre is slágerfórumban. A virtuális osztálytalálkozó mellett tehát megismerheted vagy felelevenítheted pld. a legendás BAMBI sztorit, a "Farmerbiznisz a Szovjetunióban" történetét vagy Bajor esetét a satuval. Csak az osztálytársam.hu-n! Ne felejts el szavazni a közelmúlt legnyomasztóbb ételére sem!
www.osztálytársam.hu

Előzmény: Comio (5)
robi1 Creative Commons License 2001.08.17 0 0 7
Ha megkérdezted válaszolok bár válasz helyett fikázhatnám a "K"-t de nem látom értelmét. A "Te osztályod"-ra kattintva rögtön meglátod, hogy melyik iskoládba kik regisztráltak eddig. Az "ötlet" kérdés meg szót sem érdemel, mindig az kiabál akinek a háza ég. Ha bármi kérdésed van szívesen válaszolok, de hamarabb eljut hozzám, ha a segítség gombra kattintasz az osztálytársam.hu-n
Előzmény: zoorka (2)
localhost Creative Commons License 2001.08.14 0 0 6
Comio
Te félreolvastál valamit...
Amiről én írtam az a www.osztalytarsak.hu (K-betűvel a végén)

Létezik egy másik site - lopott ötlettel - osztalytarsam.hu (M-mel a végén)
Ott van mailtárs és egyebek.

Javaslom a K-val végződőt! :-)

Előzmény: Comio (5)
Comio Creative Commons License 2001.08.13 0 0 5
Hali!!
Köszi a segítséget.
De: nekem nincs felső menüsorban Keresés, pláne iskolaválasztás.
Nekem van egy "Te honlapod" c link, ami nekem még nem jön be, van egy "Ingyenes tárhely", egy "Mailtárs", és egy "Segítség".
Hol keressek??
De szerintem a baj, hogy még engem nem regiztek, bár én már regisztráltam, de nem voltam a te általad felsoroltak között :))
Még1szer azért köszi, szerintem még ők a hibásak :))
Hali
localhost Creative Commons License 2001.08.13 0 0 4
Lépések:
1. bejelentkezel és belépsz
2. Felső menüsorban "Keresés"
3. Alul "keresés az iskolák között" - itt beállítod az iskola típusát > középiskola
4. Iskola neve helyre beírod pl. "hajóz"
5. "mehet" gomb.
6. Ezt kapod: 1. Magyar Hajózási Szakközépiskola (1131 , Budapest, Jász u. 155)> ez egy link ide kattintasz.
7. Azt látod, hogy a regisztrált felhasználók száma : 8. Mellette egy link a "regisztrált felhasználók listája" > na ott van az a lista amit keresel.
1. Vass József (1972, a)
2. Tóth Imre (1984, Levelező IV.)
3. Rózsa Tamás (1993, 4/a)
4. Rózsa Tamás (1993, 4/A)
5. Rózsa Tamás (1993, 4/A)
6. Juhász Zoltán (1996, IV/c)
7. Babay Gyorgy Krisztian (1998, 4/C)
8. Remzső László (1999)


Ennyi! remélem segítettem.

Előzmény: Comio (3)
Comio Creative Commons License 2001.08.12 0 0 3
Hi!!
Te figy: hogy tudok keresni a www.osztalytarsam.hu-n, ha nem konkrét embert keresek, hanem egy bizonyos suliba járt emberkét, tehát azt akarom megtudni, hogy a sulinkból kik regisztráltatták magukat??
Egyébként a suli: Magyar Hajózási Szakközépiskola
Köszike
Comio
zoorka Creative Commons License 2001.08.09 0 0 2
..és másik két topik :))
Előzmény: localhost (1)
localhost Creative Commons License 2001.08.09 0 0 1
Hát elég szép a gyarapodás! :-)
Előzmény: hc (0)
hc Creative Commons License 2001.06.13 0 0 0
Nem 0, hanem négy osztálytársamról nem tudok, úgyhogy megnézem.

hc

localhost Creative Commons License 2001.06.13 0 0 topiknyitó
Javaslom keressétek fel ezt a webcímet.
Minden iskolatárs előbb-utóbb egymásra találhat.
(Gratulálok a weblap ötletének kitalálójának!)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!