Keresés

Részletes keresés

bubis Creative Commons License 2001.06.13 0 0 19
Csak azert kerdeztem, mert emlekeim szerint nehany napja eppen az en egyik hozzaszolasomra emlegettel igy politikusokat (emlexel, nem vagyok Gyulis fun ...), szoval ugy erzem, amit itt csinalsz, az mero kepmutatas, vagy ha ugy jobban erted: kettos mercet alkalmazol. :)

Udv.
Andras

Előzmény: AHA (14)
hozzászóló_ Creative Commons License 2001.06.13 0 0 18
Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten. A magyar ember tudja ezt, te nem.
Előzmény: AHA (17)
AHA Creative Commons License 2001.06.13 0 0 17
Tudod ez az hulye O, de O meg hulyeb, nem mert O a hulyebb, stb... elege infantilis dolog.
Olyan vagy mint egy ovodas, tudod mit jo homkvar epites.

Előzmény: hozzászóló_ (16)
hozzászóló_ Creative Commons License 2001.06.13 0 0 16
1. A közszereplőt plusz védelem nemhogy nem illeti, hanem többet kell elviselnie az átlagembernél. Nem is erről folyik itt a vita.

2. Csurkát olyan dolgokért illetik jelzőkkel, amit a topicnyitóban leírtam. Göncz ugyanerre nem adott okot. Csurka alpáribb ember, mint Göncz, ezért alpáribb jelzőket kap. A dolog FAIR!

Előzmény: AHA (14)
AHA Creative Commons License 2001.06.13 0 0 15
Bocs irhatam volna spajzot is. :-)
Előzmény: Latour (9)
AHA Creative Commons License 2001.06.13 0 0 14
Special nem igazan, am bar van egy nyitot "Horn alkoholista?" topicom, de ezt csak a mentalisan stabil -e Orban topira valazul nyitotam. Mindne kozszereplot SZVSZ megilet bizonyos foku vedelem, vagy nincs igazam. Mindegy, hogy az ileto Goncz, Csurka, stb...

Masreszt Tenyleg nem tul szep Arpi bat le ragcsalozni, de nem hiszem, hogy megfelelo valasz lenne erre Csurka jelzokkel illetese, mivel tudtommal, nem Csurka ragcsalozta le Arpi bat.

Előzmény: bubis (7)
hozzászóló_ Creative Commons License 2001.06.13 0 0 13
Úgy értette: alámerült - a föld alá. Ennyit erről.
Előzmény: armagnac (12)
armagnac Creative Commons License 2001.06.13 0 0 12
Ha az alámerülésnek allegórikus jelentést tulajdonított (=vesztett), akkor érthető. Ha nem, akkor visszataszító.
Előzmény: hozzászóló_ (-)
armagnac Creative Commons License 2001.06.13 0 0 11
"Mivel alkotmányellenes a Lex Répássy"
Nem kéne kivárni azt a pár napot, míg kiderül?

"Nagyon megdöbbentett Beke Kata Antallról mondott kritikája"
A "Jézusmária Győztünk!" c. könyvében azt hiszem sok mindent elmondott. Azt akkor írta, mikor észrevette magán, hogy alkalmatlan mindenféle államvezetési funkcióra.

Előzmény: micacska (8)
northman Creative Commons License 2001.06.12 0 0 10
Hi Hozzászóló!
"Így kommentálta Csurka István annak idején Antall Józsefnek, a Magyar Köztársaság első szabadon választott miniszterelnökének a halálát, arra az elhíresült kijelentésére utalva, hogy "alámerülök és kibekkelem őket". Pedig akkor még nem hívták zsírtáltosnak.

Vajon mi indította erre?"

A válasz roppant egyszerű. Ma már. Ugyanis időközben kiderült, hogy csuri felesküdött a szocikra, és mint tudjuk, mert őkelme azt is kijelentette, hogy nem áruló!
By

Előzmény: hozzászóló_ (-)
micacska Creative Commons License 2001.06.12 0 0 8
Előttem van az MDF egyik kongresszusa, ahol Csurka hívei őt így aposztrofálták: Csurka István a mi apánk./"Rettentes tagság."/
Nem csodálkozom azon sem, hogy Csurka enyhén szólva ellenszenvvel viseltetik Antall-lal szemben, hiszen ki akarta szorítani a pártból.
Már életében- illetve amikor haldoklott- is sokat támadta.
/SZVSZ Antall szakrális tiszteletét sem tudta elviselni. Szívós munkája meghozta az eredményt: ma őt a miépesek ugyanígy tisztelik/
Mivel alkotmányellenes a Lex Répássy, egyelőre megértem, hogy a vehemens hozzászólók e fórumon egymás stílusát átvéve társalognak.
A válaszadás és tiltakozás joga azonban adott most is.
Üdv: mic.
P.S.: Nagyon megdöbbentett Beke Kata Antallról mondott kritikája/ Beszólás?/ a minap.Kiderült utólag, hogy nem nagyon szerette, de életében nem támadta.
Előzmény: hozzászóló_ (4)
bubis Creative Commons License 2001.06.12 0 0 7
Egy kerdes: te szoktal olyat irni, hogy reszeges Horn, kormos Bauer,...?
Előzmény: AHA (5)
hozzászóló_ Creative Commons License 2001.06.12 0 0 6
Tudod te, hogy mire gondoltam. A "zsírtáltosra" a "rágcsáló Göncz" nem jó visszavágás, mert Göncz országos nyilvánosság előtti megnyilatkozásaival egyszerűen nem adott erre okot, viszont Csurka a hidegvérű hullagyalázása után nem számíthat finom úriembernek kijáró elbánásra.
Előzmény: AHA (5)
AHA Creative Commons License 2001.06.12 0 0 5
Nem aztan egyremegy, hogy hivod, de tudod masok kikerik maguknak ha reszeges Hornt, Kormos Bauert, emlegetnek akkor ezek a jelzok is jogosak nem?

Tudod viszont a koszereploknek azert megis szukseges nemi vedelem, ne buzizhasa le mindenki oket es stb...

Előzmény: hozzászóló_ (4)
hozzászóló_ Creative Commons License 2001.06.12 0 0 4
Az hogy valaki illuminált állapotban mutatkozik, az remek érv ellene egy választási kampányban és ki is fogják használni. De vajon kinek a lelkébe gázolt vele? Ez nem esik azonos elbírálás alá a hullagyalázással.

Itt arról van szó, hogy a Pártelnök Úr hullagyalázó, és hívei mégis kikerekedett szemmel csodálkoznak, ha valaki zsírtáltosnak nevezi (ami pedig ehhez képest kedélyeskedőnek nevezhető).

Előzmény: AHA (3)
AHA Creative Commons License 2001.06.12 0 0 3
Na na Gyulus sem csak a sufniban mutatkozot enyhen szolva is iluminalt alapotban.
Előzmény: hozzászóló_ (2)
hozzászóló_ Creative Commons License 2001.06.12 0 0 2
1. Más a magánélet és más a közélet. Az ország nyilvánossága előtt kimondott szavaknak összehasonlíthatatlanul nagyobb a súlya.

2. Bauer megkapja itt a magáét.

További kérdések?

Előzmény: AHA (0)
AHA Creative Commons License 2001.06.12 0 0 1
Ja bocs kihagytam. 0000000000000000000000000000000
Előzmény: AHA (0)
AHA Creative Commons License 2001.06.12 0 0 0
Aha a verekedo Demszkyt akkor meg orrba kene vagnunk.

Mar csak ha kovetkezetesek vagyunk. Szepen nezne ki torot orral. Nem?

A reszeges pezsgovedelo Horn Gyuszival meg mit kene tennunk asztal ala inni aztan rokazni, vagy mi?

Vagy Bauer apucinak fel kellene szednunk a kormeit:?

Előzmény: hozzászóló_ (-)
hozzászóló_ Creative Commons License 2001.06.12 0 0 topiknyitó
Így kommentálta Csurka István annak idején Antall Józsefnek, a Magyar Köztársaság első szabadon választott miniszterelnökének a halálát, arra az elhíresült kijelentésére utalva, hogy "alámerülök és kibekkelem őket". Pedig akkor még nem hívták zsírtáltosnak.

Vajon mi indította erre?

Sajnos azt kell mondani, hogy Csurka István pontosan olyan tiszteletben részesül, mint amit ő szokott tanúsítani mások iránt, ezért szimpatizánsainak tiltakozása nem megalapozott.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!