Keresés

Részletes keresés

E.A. Creative Commons License 2008.09.21 0 0 4
Szia Musi!

Ha a lakásvásárláshoz hitelkérelemről, állami támogatásokról szeretnél bővebb infót akkor tudok Neked segíteni, ha komolyan érdekel a téma akkor írj e-mail címemre: leonadriera@freemail.hu . üdv: E.A.
Előzmény: MUZSI (-)
lipcsikgabor Creative Commons License 2007.12.05 0 0 3
hkr Creative Commons License 2001.06.13 0 0 1
Mint már más topikban is tisztáztuk, én is hasonló cipőben :-)

Te milyen tapasztalatokra tettél szert eddig?

Nekem azt súgták, péntek-szombaton lesz - ha minden igaz - az Iparművészeti múzeumban egy kiállítás, és ott kiállítanak nagy építkezések is. A súgás lényege, hogy ha már amúgyis szerződöm, akkor ott tegyem, mert ott 1% engedményt adnak. Az is 160 ezer forint...Annyiért érdemes kimenni oda...
De biztos több kiállító is lesz, szóval talán rábukkansz valami jó ajánlatra Te is.

Előzmény: MUZSI (-)
rice Creative Commons License 2001.06.10 0 0 0
mielőtt kérdezel nem kéne olvasni?

rizsa

Előzmény: MUZSI (-)
MUZSI Creative Commons License 2001.06.10 0 0 topiknyitó
hát, mint mondtam, a párommal vennénk egy új lakást. szívesen fogadunk bármi ötletet, tapasztalatot, odafigyelendő dolgot.

hogyan mennek a hitelek? mikor és menniyt kell fizetni?
melyik a jó cég?
meyliktől óvakodjunk?

biztos lesz még kérdés...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!