Ha a lakásvásárláshoz hitelkérelemről, állami támogatásokról szeretnél bővebb infót akkor tudok Neked segíteni, ha komolyan érdekel a téma akkor írj e-mail címemre: leonadriera@freemail.hu . üdv: E.A.
Mint már más topikban is tisztáztuk, én is hasonló cipőben :-)
Te milyen tapasztalatokra tettél szert eddig?
Nekem azt súgták, péntek-szombaton lesz - ha minden igaz - az Iparművészeti múzeumban egy kiállítás, és ott kiállítanak nagy építkezések is. A súgás lényege, hogy ha már amúgyis szerződöm, akkor ott tegyem, mert ott 1% engedményt adnak. Az is 160 ezer forint...Annyiért érdemes kimenni oda...
De biztos több kiállító is lesz, szóval talán rábukkansz valami jó ajánlatra Te is.