Keresés

Részletes keresés

sniffí Creative Commons License 5 napja -2 0 40475

...

nem értésed, a teremtőiséged nem tudatosulásból ered.

Lévén gondolataink teremtenek magunkat- külvilágot. Vagyis roppant 1xű volna, ha történelem során nem helyezték volna ki az ideológiák a teremtőiséget, egy nem valós lénybe.. ill. ezáltal a vallások képviselőbe, akik megálmodták ezt a valóságot..civilizációt.. ezt az embernek lenit. Amit beleszületettség okán .. nem is lehet észre venni .. ha az egyed nem TÚÚÚÚl kiváncsi....éber

sniffí Creative Commons License 2019.10.11 -2 0 40474

.. ítélkezni könnyű. okafogyottá tenni a problémát...tart a vallás háború.. lévén nincsen értelem .. csak hit ...."az anyaméhben való fogantatás az Isteni teremtés folyamatossága." A világot teremtjük, a szaporodás az valami furi pótcselekvés.. szerintem a magány képzetével van összefüggésben.... nem több mint a személyes felelősség áthárítása .. a másikra*/*gyerek/ ! de ugyanakkor a fanatizmus okán, erőt ad, az apák ne szólhassanak bele.... s mivel a jó apák nem szeretnék gyermekeiket anya-nélkül tudni .. törpölnek a megoldáson . a magány élményének leküzdéséhez kevés az élmény tagadása-elfogadása.. tudatosság kell..-ez volna az értelem ..felnőtté válás... abban az összefüggésben persze, nem lesz értelem.. amíg a szeplőtlenen fogantatás az ..úr. Lévén ez a matriarchátus.. diktatúrája, hiszen senki nem gondolkodik világban - életben -fenntarthatóságban csak szaporodásban...hierarchiában..birtoklásban /ami azért lássuk-be messze van az életvédelmétől./háborúval eddig sem ezután sem oldódott meg semmi !!

sniffí Creative Commons License 2019.10.10 -2 0 40473

a hit által lett az emberből .. kihelyezve az értelmessé válás lehetősége .. is.

Azóta diktatúra van ..tetszik.. hiszed vagy sem....ha nem lenne vallás, a technológiát fejlesztenénk. az életet teremtenénk. Nem egymást gyilkolnánk nem a bolygón élősködnénk... teremtőként gondolkodnánk* /*tudatosság/....

/ ezért agymosás, a vallás, teremtményei -politika-bankrendszer..foglalkoztatáspolitika.. az értelmesség látszatát keltve a kiszolgáltatottságodat teremti a rendszer felé. Ők alkalmazzák a valóság üresség természetét, igaz ugyan hogy nem értelemmel a létfolyamot védve/

sniffí Creative Commons License 2019.10.09 -2 0 40472

vajon mire mondják hogy megélhetési politikus-tanár-hívő.rendőr-katona-papp ?/üresség-tudatlanság-megvezetettség biztos ismérve, ha nem a fizikán .. kémián keresztül akarod megismerni a világot -valóságot. hanem a másik-ot akarod, a másiktól akarod tudni. Az önállótlanságod bizonyítéka, a párkapcsolati-vezetői függőséged.Tudatlanságod alapja pedig nem más mint a vallás diktálta világ megismerhetetlensége, bekorlátozva ezzel letéteményed az ösztönöd kiélésére szaporodással fenntartható fajelmélettel megtámogatva. Így persze valóban nem jelenik meg az igény a világ megismerésére...fenntartásának egyedszinten való felelősség tudatos-tudás megélésére,--- lesz-van--- viszont szentháromság (Vallás, Politika, Bankrendszer)=maffia. s az ezek generálta társadalom.-foglalkoztatás-létideológia mizéria.../

Jahno Creative Commons License 2019.10.08 0 0 40471

Ezt így mondják? Majd meglesem, de akadnak azért célcuccok, úgyis a szonda része a lényeg.

Előzmény: exhighand (40470)
exhighand Creative Commons License 2019.10.08 0 0 40470

"Hitelesített" mobiltelefonnal mérik a rendőrök a kipufogó zajszintjét.

https://youtu.be/AY7fzVu5C78

sniffí Creative Commons License 2019.10.03 -1 0 40469

" igazi rendőrségi ügyektől"

nyilván van sejtésed hiszen 56- ot emlegetsz. a katonaság egy eléggé erőszakos műfaj. S ha katonai rendészként rádöbbensz hogy a katona a mindenkori s leendő hatalom bábja csupán.. nem kell sokáig nyomoznod, hogy megértsd az egész-rendszer amit *emberi-civilizációnak* ismerünk valójában. Nem az egyed fejlődést-ember-emberiség szolgálja, csupán egy több ezeréves hatalmi rendszer tart fen.. amibe értelmetlensége okán .. mindenki belehel. No nem büntetésből az élet megoldatlansága okán, amit a státusz, a fizetés.. a szaporodás..a  mennyiség sem kompenzál---

Előzmény: Varga István 1 (40466)
sniffí Creative Commons License 2019.10.03 -2 0 40468

// egykébbként rendőrségi ügy is lehetne , amennyiben megáll *a jog , jogszerűtlen alkalmazása, ami valójában a hatalommal-státusszal való vissza élés*- De amíg a vallás,- politika,- oktatás, jegyében szabadon garázdálkodhatnak.. addig tudom hogy a foglalkoztatás politika az úr az értelem felett //

Előzmény: sniffí (40467)
sniffí Creative Commons License 2019.10.03 -2 0 40467

látom szereted fűzni a szót .. saját értésed szerint. olvas el néhányszor hátha megérted .. mit írtam..

//mi a *rend* azon a szokásrendszeren túl, amit annak vélsz , amit a történelem diktál....//

nem kéne háborúkat szítani.. nem kéne katonának lenn ...amikor meg születsz, kapsz egy országot, a vallás ad hitet, az oktatás tanít. Ezért nem kell mást tenned mint hogy ne gondolkodj. Rabszolga leszel..s Bele is halsz. // ez van ha az értelem nem az életről, csak a birtoklásról -hatalomról-szól, köszönjétek a vallásoknak//

Előzmény: Varga István 1 (40466)
Varga István 1 Creative Commons License 2019.10.02 -1 1 40466

Szeretsz szerepelni. Nincs szükségem gyógyszerre. Nem füzök sok reményt a tárgyalástól, de ha valaki anno nem próbált volna lejönni a fáról még most is ott lennénk. Különben 56-ot is meg úsztam börtön nélkül, igaz az Állambiztonsági Hivatal listázott amit a levéltári adatokból tudtam meg. Különben mért veszed el a helyet az igazi rendőrségi ügyektől. Ha valakit a BKV-tól rúgnak ki az nem rendőrségi ügy.

Előzmény: sniffí (40462)
sniffí Creative Commons License 2019.09.30 -4 0 40465

A tudás addig hatalom, míg nem- értelmesség van.

Értelmetlenségben a vélt-tudás csupán az erőszak térnyerése, az értelemhez képest, ezért csupán *igazság*.. Amíg vallás lesz ! Értelem nem lehet!//az egyházak,-vallás sosem függött az államtól- a vallási ideológiára készült az állam... ember. S ezt Te nem hiszed mert az kényelmetlen gondolatot szül. neked meg fontosabb a lelki-békéd , hogy helyes döntések alapján.. vagy.// a világot lásd, ne a bolygót.. országot.. ezek csak szellemi ketrecek, amik a gondolataidat határolják.// ezekből csak jussod nagyságát méred, de nem a jövőnket teremted. rabszolgát kell felszabadítani a vélt szabadság élményéből....amit a vallás.. foglalkoztatáspolitika .. ország.. nyújt-neki. Mert valójában ez a rivalizálás lehetőségén a koncon*/*lét/marakodáson -nál nem nyújt többet. Ami nem bizonyít mást mint hogy teremtőerejét, nem tudatosan a használva, nem a létet teremti csupán paranoiájában-teremtményiségét vélve, a léthez való jogot a táplálkozásban, levegővételben, szaporodásban éli.mondhatni a vallás,a *beleszületett*/*gyerek/* lehetőségét bekorlátozza vallási ideológia világának szolgálatába. lévén a pappság jó ideje felismerte az elme manipulálhatóságát, amit másra nem csak hatalmuk fenntartásra képes használni , értelmesség-tudatosság híján.

sniffí Creative Commons License 2019.09.26 -4 0 40464

mi a hívő? ha nem szellemi rabszolga.
valójában vallási alapon, politikai maffia van a bolygón ... megy az osztozkodás.. egymásra mutogatás.
azt nem tudom mi miért zajlik ../ ha módomban állna hamarabb utána járnék/ de hogy befolyásolnak az egyértelmű. s nem az értelmes tudatos lénnyé-válás-felé..csak a halandónak levésféle.--- a gáz hogy így ennek persze semmi értelme. Ha csak nem *szellemi erőszak tevéssel* állunk szemben/ami persze nem tudatos, hiszen értelmes lények nem kívánják egymás mulandóságát*,/ *ami nem az életről .. csak valami igazság kényszerképzetét akarja a fajra kényszeríteni.
Az biztos hogy a szaporodás mizéria és a foglalkoztatás politika kombó, nem az értelemlehetőségét sugalja-tartja fenn a beleszületettnek*/*gyerek/. kb mint amikor nem értelmes lények tartják fenn,. formálják a világot. hanem gép ami nincsen tisztába az egyed változásának hogyan-jával, .. - ez helyett van a mulandóság a rendszerben...ami ugyan a nem halál illúziót sugallja.
Az átalakulás tudatos folyamat ami a tudatosságra ébredéstől tart, az egyed létfeltételeinek biztosítására amit az *én* tudat motivál, a nem ártás szándékával párosulva.
De itt nem élet zajlik csak a foglalkoztatáspolitika kiszolgálása, ami valójában bőven ártással terhes, az egymásból élés okán.
A technológia fejlődése vitathatatlanul a közösségi élet megélésének támpilléré, a tudatossá válás útján - megoldásaként, ami túlmutat a* szaporodás* az életértelme kényszerképzetén, ami jól láthatón nem az egyedfejlődése csak az információ hordozása, átörökítését valósítja meg a történelmet figyelve.
Így elmondhatjuk az*embernek lenni* jelen ideológiája nem éri el a tudatosság- értelmesség küszöbét

sniffí Creative Commons License 2019.09.26 -3 0 40463
sniffí Creative Commons License 2019.09.26 -3 0 40462

környéken.. boltokban ...lakó házakon térfigyelő .. autós kamera...írj a facéra...hátha felvette-látta  valami-valaki. szavakkal szavakat nem überelsz, keres tanút. a rendszert nem hatod meg ... :( .. van aki fel gyújtja magát az sem értelmes.... csak magadat bünteted./ persze ha új környezetre .. társaságra vágysz .. ne hagyd ki a lehetőséget./
a foglalkoztatás politika néhányunkban kioltja az értelmet, TE kicsíptél egyet.

/engem a bkv tól rúgtak ki .. hamisan .. én is bíróságra járok. gyógyszer mindég legyen nálad.. :)/

Előzmény: Varga István 1 (40460)
Veszpremi Creative Commons License 2019.09.25 0 0 40461

Neked drukkolunk, állj bele az ügybe. Tulajdonképpen rágalmaznak csak úgy simán, azaz nem elkövetett dolgokat próbálnak rád húzni. Lehet, hogy nem ez a jogállás, de ilyesmi. Nem ártana egy ügyvéd, aki elmondaná a lehetőségeidet.

Előzmény: Varga István 1 (40460)
Varga István 1 Creative Commons License 2019.09.25 -1 1 40460

77 évesen bíróságra de lehet, hogy börtönbe fogok menni egy hazug rendőr miatt. Igazoltatáskor tényleg egy nappal lejárt a jogosítványom az én hibámból. Ez nem volt elég a rendőrnek még azt is kitalálta, hogy a gyalogátkelőn nem adtam elsőbbséget. Ez már hazugság volt amiből ugyan a társa elött is visszakozott és 15eFt ra akart csak bírságolni a jogosítvány lejárta miatt. Sajnos nekem elgurult a gyógyszerem a hazugság miatt és azt mondtam, hogy jelentsen fel. Feljelentésben már belevette az elsőbbség elmulasztását, én nem ismertem el az elsőbbség elmulasztása szabálysértést. A feljelentésben rossz címet adott meg elkövetési helyként. A Gödöllői Szabálysértési Hatóság 30eFt-ra büntetett. Kifogással éltem, meghallgatták a rendőrt /a társát nem/ aki már azt mondta, hogy majdnem elütöttem a gyalogost aki azt alig tudta kivédeni. A jóváhagyott 30e Ft-os büntetést ellen ismételten kifogással éltem és Bírósági tárgyalás megtartását kértem. Na itt tart az ügy. Ha a Bíróság is megbüntet akkor sem fizetek nem azért mert nincs miből hanem inkább börtönbe vonulók. Tudom lesznek akik önfejűnek, makacsnak netán bolondnak fognak nézni, de ha mindenki belenyugszik abba, hogy ha igazságtalanság éri és nem próbál ellene tenni  még ha tudja is, hogy kilátástalan. Pedig kiállni és küzdeni kell az igazért mert néha azért sikerül. Ha nekem sikerülne az igazamat bizonyítanom ez a rendőr többet biztos nem tenne ilyet mással.

sniffí Creative Commons License 2019.09.24 -1 0 40459

tudatosság .. hiánya, ami rend helyett csak rendszer védelmet enged.

a vallások általi szellemi terror.. mára az *értelem-szabadság *képzetét engedi.." vélelmeztetni", bár mindenki belehal, lévén a saját s faja .. múlandóságát teremti..

//hogy ez hogyan jön az étkezési szokásokhoz politikához..kapitalizmushoz..rendhez.. stb.., pont mint a vallás egyesek okot formálnak mások irányítására, kényelmük kedvéért...megalomániájuk megvalósításár. Az a gond hogy így az értelem, a birtoklás- pénzhez -jutásértelmét hozza.. de nem a világ megismerésének igényét, .. közösség - valóság fenntartásának igényét, Csak az egymáshoz való hierarchiális viszonyt..marakodást.. akár az állat világban, ami legfeljebb a szaporodás pávatáncához.. de nem az értelemhez elég. Az egyedből istenbe kihelyezett értelmesség teóriának köszönve, az idő-történelem-szokás, mára értelmessé tette, az elfogadhatatlant-értelmetlent..... győzött az erőszak.. az értelemnélküliség.. amibe ugyan mindenki belepusztul.. de persze mivel az ideológia szerint halál nincsen.. így valójában senki sem vesztes ... csak aki értelmes, s élni szeretne.//

sniffí Creative Commons License 2019.09.19 -1 0 40448

ez van ha értelem nincsen csak érzelem: gyűlölet -szeretet -irigység-kizsákmányolhatóság-élősködés

//amit nem értek az isten-izmusban , vallásba. Nem értem hogyan gondolja bárki, hogy az 1 képes 2-nek sőt többnek lenni....az álmán kívül. //persze az idomításba-*oktatásba* sok minden belefér, a gondolkodás elfojtására. ..vallás, politika, fogyasztói társadalom, foglalkoztatáspolitika . A hatalom -létének, értelmességének vélelmezése. A hatalom létében- mellett .. demokráciát vélni-élni , nekem ellentmondás.//

jogod van buddhává evolúciómérnökké válni ... vagy belehalni a nem tudásba.

s hogy megérthesd >>>>amíg istent hit van addig az illetékesek tanítják .. mondják meg miért : vagy, értelmes... stb, így megtanulod a jutalom falatokért*/*fizetés/ az illedelmességet. ez nem értelem .. ez nem tanítás.. ez nem nevelés,,, ez nem civilizáltság sem nem értelem. /ez még csak egy falka/ így valójában azt mondom a bolygón nincsen annyi értelmes lény, hogy rá érnénk találkozni. amíg istenben hiszel * saját otthonod .. léted sincsen* hiába a létélmény még kevés az értelemhez, hiszen ezt használják ki arra hogy ne értelmes csak teremtmény maradj. Az értelem amikor a létélmény lehetősége motiválja gondolataidat. ebben az esetben már azt is tudod hatalomra vágyni azt szolgálni,- jussra vágyni miért értelmetlen dolog.

ne azért élj hogy legyen valamid élj azért hogy mindenkinek mindene meglehessen

/**/

sniffí Creative Commons License 2019.09.13 -2 0 40457

...: A jelen civilizáció gondolkodása nem az *élet * szempontjából tudatos-értelmes. A jelen emberi gondolkodás *halandói ideológia* szerint normális.
Ennek bizonyítéka volna a : vallás, politika, szaporodás, és az ezt fenntartó-összetartó foglalkoztatás politika .
De mivel ezek a rendszer alapjai, így szükségük a rendszeren belül nem vitathatók. Ahogy a vallás politika sem szervezet bűnözés, az emberiség kizsákmányolására elnyomására, pénzen való rabláncon tartása a szellemiségnek.
Vagyis az eltelt 2500 év alatt sem haladta meg a Gautama felismerte üresség természetét. :(

sniffí Creative Commons License 2019.09.11 -2 0 40456

hát amíg az orvostudomány - rendőrség nem lép ellenük addig a társadalom tehetetlen .... az oksági rendszer Őket védi, a pappokat. politikusokat, foglalkoztatáspolitikából élést.

..tudatosság nélküli folyamatokban, nincsen példa a tudatosság nélküliség megoldására.

// eddig Gautama írja le a tudatosodás útját, de a létfolyamba a társadalom gondolkodás módjába.- oktatásrendszerbe nem került bele . Gondolom az információ akadálytalan áramlása oka fogyottá tenné a hierarchia vezetőrétegének-értelmiségnek nevezett valakibbségi énképét. S mindezt teszik tehetik jóérzéssel, hiszen az énképük embersége-értelmessége-tudatossága nem haladja meg a foglalkoztatáspolitika kínálta kényelmi státuszt .. amit évezredek óta csupán gyerekeikre hagytak-hagynak. így az* egyed nem több*, az oksági rendszert látva, *mint hardver amin teremtményiség szoftvere fut*. Ha tudatos volna élni szeretne, de így csak az ideológia igazsága engedten tudatos-értelmes, így valójában nem része a létfolyamnak, csupán gátja.////.. a buddhizmus ugyan használja Gautama szavait .. de más értelmezésben. ezért került a történetbe az *inkarnáció* lehetősége. Ami ugyan ellent mond az *itt és mostnak*.. de hát abban a tudatosságba-értelmességbe .. ez persze belefér... :(

Jahno Creative Commons License 2019.09.02 0 0 40455
Túl kicsi volt a mintavételed, csak annál alapján nem illik következtetést levonni, ha látsz 100 méter utat és biztos olyan van mindenhol is.
Előzmény: Veszpremi (40454)
Veszpremi Creative Commons License 2019.09.02 0 0 40454

Sorry, én erről nem vagyok hajlandó egy betűvel többet sem vitatkozni, lehet neked ez a véleményed, nekem meg teljesen más, és változatlanul meglep, de nem gond.

Előzmény: Jahno (40453)
Jahno Creative Commons License 2019.09.02 0 0 40453

Éppen nyitott szemmel voltunk, de vittem magammal 2. pár szemet is:

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=152239350&t=9137577

Előzmény: Veszpremi (40452)
Veszpremi Creative Commons License 2019.09.02 0 0 40452

Meglep a válaszod, valsz. nem jársz arra. Pedig csak nyitott szemmel kell járni.

Előzmény: Jahno (40451)
Jahno Creative Commons License 2019.09.02 0 0 40451

" az utak a másik, eszméletlen jó minőségűek, tartósak, ott tudnak foltozni simára, ott tudnak lerakni csatornafödeleket simán beleillesztve az aszfaltba tartósan,"

Röviden és általánosságban: a faszt.

Amúgy az a töredékébe került engem érdekelne, merrefelé van infó, hogy mit/menyniért/hogyan?

Előzmény: Veszpremi (40450)
Veszpremi Creative Commons License 2019.09.02 0 0 40450

Érdemes összehasonlítani hatékonyságban az osztrák VÉDA példát a magyarral, ég és föld! Kint pici kis dobozok az út mentén, falvakban, városokban, ha nem vagy ottani v. gyakorlott odaajáró, észre sem veszed, annyira nem feltűnő, picike alacsony oszlopon lévő doboz, a környezetét sem csúfítja és nyilván a töredékébe kerül mint a mi védánk. Nem kell neki őriási nagy vas traverz sem az út fölött. Annyi jó példa van odaát, csak el kéne lesni tőlük.

Pl. az utak a másik, eszméletlen jó minőségűek, tartósak, ott tudnak foltozni simára, ott tudnak lerakni csatornafödeleket simán beleillesztve az aszfaltba tartósan, a nyomvályú (Spurinnen) kint igen ritka, ahol van, kiírják, de szinte észrevehetetlenül kicsi. Nálunk meg az utak 90%-a nyomvályús, néhol annyira, hogy fölüti az alacsonyabb járgányokat. Ne jöjjön senki avval, hogy a mi éghajlatunkon nem lehet tartós jó minőségű aszfaltot letenni, mert csak annyit mondok neki, menjen el Szombathely környékére és a másik oldalon Oberwart-ba, az azonos éghajlat, de nem azonos útminőség! Gáz. Sajnos!

Előzmény: alibabusic (40445)
sniffí Creative Commons License 2019.09.02 -1 0 40449

bagoly mondja verébnek hogy , ragadozó....

a tudatosodás-fejlődés akkor kezdődött amikor a szülő-k úgy döntött-ek, hogy gyermekeik sorsát megalapozzák a falkán belüli hierarchiában. 

mára azért illenék tudni az állat attól ösztönlény, mert a világot csak, mint élő helyet „ismeri”, így abból csak az ösztöne kielégítését” nyeri”. Táplálék, azt sem tudja, hogy lélegzik. vagy egyéb módon is "függ" a környezetétől.
Így valójában a külvilágot, mint táplál -ék forrást tekinthetné.

Sajnos mára sem tudatosodott a vezetői rétegben, teremtőiségünk, hogy a külvilág nem csak táplálék forrásunk, élőhelyünk*/*világegyetem-valóság/, hanem valójában munkánk-elménk gyümölcse.Így tudatosság-értelem híján a faj megosztásán, ural -hatóság fenntartásán, kívül úgy tűnik más célja nincsen irányultságuknak.

S ezt tehetik békében hiszen olyan még sosem volt hogy a falkának ne lettek volna vezetői.

De mi van az evolúcióval az egyedfejlődéssel, amikor a civilizációt tapasztaló Egyedeket nem irodalmi-nyelvtani fordulatok szerint tekintjük egyenlőnek, hanem tudásuk szerintin egyenlők. S már nem csoportok érdekközösségek szellemi rabszolgái, hanem az életüket „szolgálják” napi 24 órában, az *örökkévalóság-itt és most* lehetőségei szerint. Nem pedig a foglalkoztatás kínálta halandóság szükségét teremtenétek, vallással.. politikával.. háborúval... viszályokkal...a hierarchia fenntartása érdekében.. akarva akaratlan.. tudva -tudatlan..

sniffí Creative Commons License 2019.09.01 -2 0 40448

nem is értem az apaság miért van elnyomva a társadalomban, bár állítólag hatalmon van. Az adataim közt csak az anyám nevére kíváncsiak.// na most akkor szellemi terror, vagy spontán butaság uralja az embernek lenit..? // /!/   a szaporodással fenntartható fajelmélettel az a gond, hogy nem haladja meg, az állati ösztön szaporodási késztetését, s a létálmenyt tapasztalása az egyedben a tudatosság jelenlétére utal. Így akár azt is gondolhatná .. értelmes.Ám ha az lennél tovább gondolnád, a faj léte még nem az egyed értelmessége, ha az egyed olyan ideológiát szolgál ami mulandóságát okozza az a faj valójában csak élősködő. Az értelem szempontjából viszont nincsen min élősködni hiszen a léttér gondolataink gyümölcse, ezt azóta lehet tudni mióta min. 2500 éve felismerték s bevezették *tudat teremtette világ *fogalmat az emberi nyelvrendszerbe.Mulandóság ideológiája-ösztön diktálja a fajon-belüli hierarchia értékét-értelmét. amit a vallás. -politika s bürokrata hadserege tart fenn, még ha nem is tudatosan. Ők az illetékesek -megmondók a tömeg meg értelem híján követi az ideológiát amit "értelmességként hirdetnek, bár csupán hit az alapja a halál utáni létnek, amiért a létet van miért feláldozni---..". S az ideológiára bizony "tudomány" is épült alá támasztva a rendszer megkerülhetetlenségét. // el gondolkodtál már azon kedves olvasó hogy miért azok számítanak értékesnek akik a "vezetők-értelmiségiek"? Az értelem szerint a tudás megosztása az értelmes*kényszer* s nincsen ki megfizesse ezért, hiszen a tudás megosztottsága a környezet-világ fejlődése....//Vagyis kedves olvasóm, ami több ezeréves rendszer az még nem jelenti azt, hogy az* itt és most *az *örökkévalóság *szempontjából-oksági rendszere szerint, fenn is képes maradni. Hiszen az egyed csupán az-egy ideológiai-szoftver rabszolgája, az emberi társadalom rendszerében// még ha király, papp, vagy politikus.. is// jól mutatja ezt az hogy elfogadja mulandósága szükségét .. ami bizony mégsem a tudatosság jele. Szolgálva ezzel csupán a valamiséigi komplexus lehetőségét, ami embernek vallhatja magát, nem értve az *én-mint identitás* fogalmát.// na most akkor szellemi terror, vagy spontán butaság uralja az *embernek* lenit..? //

sniffí Creative Commons License 2019.08.23 -3 0 40447

Amiből egészen biztosan tudhatod hogy szellemi rabszolga vagy...!a létet a *miért*ek viszik tovább, de amíg a miérted csak a saját-helyzetedhez képesti alá-fölé rendelési viszonyát alakítják a saját-fajodon belül, addig csak az ösztöneid irányítanak. S a világ léte ahol ezt űzheted kívül esik a felelősségvállalásod-értelmességed-tudatosságod jelenlegi határain. ám ne aggódj ha már ezt észrevetted .. akár változtathatsz is hozzá állásodon, ezt hívjuk evolúciós lehetőségnek, hiszen a tudatod-értékrended ami a helyes-miértedett engedi.

sniffí Creative Commons License 2019.08.20 -3 0 40446

jog? mihez!....

//egy biztos jel ami azt mutatja nem vagy tudatos-értelmes, csak ön és közveszélyes.

Elfogadtad mulandóságod.

Elfogadtad mulandóságodat, azóta ideológiát gyártasz-fogadsz hogyan nem halsz meg ha elveszíted tested, de mivel a beleszületettséged okán ezt fogadtad el értelemnek, s idődet leköti az ennek való megfelelés,, megértem hogy létélményed értékrendjének kritizálása inkább sértés .. sem mint jó tanács jut el az agyadig.. Mivel elfogadod tested elvesztése nem a végzeted, így olyan oksági rendszert*/*ideológia-szoftver / szerint gondolod hogy vagy-vagyunk, ami nem foglalkozik a világegyetem-ben való manifesztálódásod lehetőségével. Csak az "emberi" kapcsolataid létével, foglalkoztatás politika létével. ahol van értelme pl.: bábának pappnak, bürokratának, bankárnak, katonának, szerelmesnek lenni. Az hogy gondolnod kellene a *térre-valóság* ahol az *itt és most* történik, az már kívül esik gondolkodási perifériádon. Hát ez múlandóságod oka, ezért nem ismered az evolúciót, ahol az igény szüli a fejlődést a tökéletesebbé válás felé. Ha az eszközök fejlesztése nem a lét-túlélés kényelmét csak gazdasági érdekeket képviselnek ....bizony át- kell fejlődni olyan lénnyé aminek létfeltételei nem függnek az "emberi" lét-ideológiától./.. haláltalanság kapuja... csak tudatos lénynek nyílik...s hogy az efféle lény miként, s meddig marad ember az a toleranciádon múlik/// ...hiszed vagy sem ...teremtő vagy! hát ... ne légy bábu- pusztán hardver-információ hordozó.

Előzmény: puckandúr (40442)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!