Keresés

Részletes keresés

hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2 napja -1 0 40660

nem bírom tovább ... rendbe rakom házat ingatlant, s kifejlesztem az űrhajóm hajtóművét.
amíg vallás , politika van addig  értelem nem lehetséges. Így rend sem lehet, csupán egy téveszme rendszerének-rendjének-ideológiájának fenntartása 

hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2021.07.18 -1 0 40659

*ezoteria, filozófia, valóság, tér* mit is jelenthet, egy halandói ideológiájú nézőpontból.talán:*teremtők kik tudatlanságukban mulandóságukat teremtik, a hatalom-boldogság reményében.*amíg vallás politika van, értelem , egészség nem lehetséges./mindenki, lehet buddha, vagy halott.tudatosodj , vagy ne ! * haláltalanság-tudatosság állapotának kapuja 2500 éve gautama jóvoltából, nyitva áll */-evolúció-/https://www.facebook.com/photo/?fbid=4303346939721751&set=a.153925864663900

hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2021.07.12 -1 0 40658

/ homofóbia-szexuál függőség, és a dualitás értelmezéséhez/
nem gondolom értenéd .. de ide írom hátha másnak hasznos.
* dualitás nélkül nincsen fizika, ezt minden értelmes lény tudja. /hogy az a szempont ahonnan látod, miért élet ellenes azt, neked kell látnod. *másnak úgysem hinnél*ne rinyálj, tudatosodj. légy buddha haláltalanság kapuja kitárva ,2500 éve.amíg vallás politika van addig csupán logikus lehetsz*/*szellemi rabszolga-esetleg gép- ha gápvagy ezt csupán logika probléma , amit egy jó rendszergazda biztosan megold/. Értelmes lény biztosan nem eggészen biztosan *nem*.https://inspirator.blog/az-enkep-szerepe-az-eletunkben/?fbclid=IwAR0ZKAej9Dt2d3640TniLdwUEk6Hc8CZkwyUq3IPFgwLkZqiqMoB1PHdNGQ

hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2021.07.11 -1 0 40657

rend ?
azé ha bele gondolok .. ha hacsak a fizika-dualitás törvényét nem vagy képes átírni ,ha -mindenkit- kártalanítottál .. még tisztességes ember vállhat belőled.

/*ahogyan tisztálkodom ahogyan épülök. Úgy szűnik jövőbeni ÉNem létfeltételei előtti akadályok.

/ sámán közmondás/*

**Amíg vallás , -politika van addig sem tudatosodás*/*egyedfejlődés/ értelem sem egészség, nincs . Az egyedfejlődés annyira kínos hogy kevesen vállaljak. Szűklátókörű vezetés diktálta emberkedés folyik, emberkedésre idomítás a bölcsödétől ... a halandói ideológia átörökítéséért ! tudatlanságban tartás ... a félelmekkel való terrorizálás lehetőségért. /teremtők kik tudatlanságukban mulandóságukat teremtik/

-őreg.szem-

https://inspirator.blog/az-enkep-szerepe-az-eletunkben/?fbclid=IwAR0ZKAej9Dt2d3640TniLdwUEk6Hc8CZkwyUq3IPFgwLkZqiqMoB1PHdNGQ

hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2021.07.11 -1 0 40656

szégyelnem kéne hogy e helyzetben féltem az életem, ha természet alárendeli az embert az állatnak

Előzmény: t.lantos (40655)
t.lantos Creative Commons License 2021.07.07 0 1 40655

Hat ugye elvileg a hangos zenetol megijed, es elszalad.

Bar en ismerek egy medvet, annak mar 17 radioja van :)

Előzmény: alibabusic (40654)
alibabusic Creative Commons License 2021.07.07 0 0 40654

Mit csinálsz,ha felkér táncolni a zenére? :)

Előzmény: t.lantos (40652)
hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2021.07.06 -1 0 40653

valahogy így ? :
megvádolom e bolygó kapitányát, hozzá nem értésből fakadó korruptcionizmussal ...x.y.... járőr társ.
/?/

Előzmény: t.lantos (40652)
t.lantos Creative Commons License 2021.07.06 0 1 40652

Dehogy mezet. Radiot kell magaddal vinni, es jo hangosra allitani :)

Előzmény: alibabusic (40650)
hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2021.07.06 0 0 40651

neked bevált?  :)

Előzmény: alibabusic (40650)
alibabusic Creative Commons License 2021.07.06 0 0 40650

Olcsóbban  jössz ki,ha viszel magaddal 1 üveg mézet és odaadod neki,amikor meg akar támadni! :)

Előzmény: hernyótalpas csodacsákány (40649)
hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2021.07.05 0 0 40649

Azt szeretném megtudni

mely marok lőfegyver alkalmas egy medve tétlenségre kényszerytésére,?

/ amennyiben biztonságosan haza érhetek egy manapság kockázatosnak tűnő Börzsönyi kirándulásból?/

Veszpremi Creative Commons License 2021.07.05 0 0 40648

Na tényleg most már Fucsovics győzelme örömére is elmentem bringázni :)

Előzmény: Veszpremi (40647)
Veszpremi Creative Commons License 2021.07.05 0 0 40647

Nézem mindet! A civilek jobban dolgoznak, mint ők. Végre valami pozitív. Ezt szoktam mondani, minden eszközzel meg kell tisztítani az utakat, miattam el is bújhatnak a trafival, nemjenek civil kocsikkal.... A véda egy vicc. A jog meg hát sajnos el van cseszve rendesen.

Előzmény: Jahno (40646)
Jahno Creative Commons License 2021.07.05 0 0 40646

Ki is szedik, láttál pofátlantanítós filmeket ugye? Nahh, azért furikáznak rendes és klímás autóban, bár most éppen az a felháborodás,mert civil felvételt is elfogadnak meg hát pfujj rendőrállam. A tekintély meg sajna nem mindig rajtuk múlik, hanem az elbaszott jogi környezeten.

Előzmény: Veszpremi (40645)
Veszpremi Creative Commons License 2021.07.05 0 0 40645

Nézzed mit csinálnak: sebességet mérnek, tök kiszámítható módon, horror beszerzési áron persze minden. Audikkal meg Mercedeszekkel furigáznak, meg hűsölnek, járatva a klímát egyálló helyben, olyan helyeken, amire semmi szükség. Ahol kéne, ott meg nincsenek ott, persze majd kapom, hogy minden sarkon nem állhat rendőr. Nem hát. Csak tekintély kéne. De nincs. Én most ezt látom. A hatékonyságuk meg hogy is mondjam. Ha most azt mondom, hogy Ausztria, akkor le leszek ugatva. Pedig kint nagyságrendekkel nagyobb rend van az utakon. Persze más a közélet morálja is kint, de miért szabadul el az osztrák amint átlépi a határt nálunk? Mert tudja, itt gyengécske a rendcsinálás.

Tegnapi este: Szentkirályszabadja, lámpák. Állnak a kocsik sorban szépen, zöldre vált a lámpa, érkezik fene tudja mekkora sebességgel egy audis, záróvonalon átlépve mint az őrült előzi végig a sort a középső sávban (amin a balról jövők kanyarodnak ki). Az ilyen egész nap így vezet. Sok ilyen van. Ezek miért csinálhatják ezt egész életükben? Rég ki kellett volna őket szedni örökre.

Balaton, Tihany után. Bringázunk, bringaútat aszfaltozzák, ki kell menni a 71-esre, nem öröm, mert nem szeretünk akkor forgalomban menni. Mindenki szépen előz, nincs gond. Erre jön egy bmw-vel egy nő, és ráfekszik a dudára, persze alaptalanul, jogtalanul, szabálytalanul, ott bringázni mindig szabad. Én is vezettem olyan 350e km-t ötös bmw-t. Nem dudáltam, nem léptem át záróvonalkat, indekszeltem, nem közlekedtem pirosban, nem dudáltam le önkéntes rendőr módjára sem senkit.

Szép napot, megyek bringázni :)

Előzmény: Jahno (40644)
Jahno Creative Commons License 2021.07.05 0 0 40644

Szerintem nem csak sebességet mérnek, de erről nyilván nehéz lesz meggyőzni. Letiltani meg nem jó, mert akkor dobozban élnék, mint egyesek akik nem akarnak dolgokat látni a világból.

Előzmény: Veszpremi (40643)
Veszpremi Creative Commons License 2021.07.05 0 0 40643

Aha, nem hát! Mert csak sebességet mérnek az utakon meg általános a kupleráj, agresszivitás stb. Letilthatsz, ha nem akarod látni a hsz-eimet, egyszerű. Akkor nem kell fikáznod, mert az sem jó.

Előzmény: Jahno (40640)
Garfield007 Creative Commons License 2021.07.05 0 0 40642

Az a szégyen, hogy te olyan igazolványt kaphattál.

Előzmény: exhighand (40641)
exhighand Creative Commons License 2021.07.05 0 0 40641

El nem tudjátok képzelni mi megy ma az ügyészségeken. majd ha lesz saját ügyetek, amiben sértettek, vagy gyanúsítottak lesztek.

Addig fogalmatok sem lehet.

Nem véletlenül dobtam én az igazságügy miniszter lába elé a szakértői igazolványomat, meg egy levelet, amiben tényleg csak felszínt karcolgattam, hogy mi megy.

Másnap lemondott a miniszter úr.

Előzmény: alibabusic (40623)
Jahno Creative Commons License 2021.07.04 0 0 40640

Évek óta meg vagy zavarodva, amikor meg ilyesmivel próbálnak rendet tenni, akkor meg az a baj. Olyat eleve nem tud csinálni a rendőrség, ami a rozzant agyadnak megfelel, így meg szerintem tök mindegy.

Előzmény: Veszpremi (40638)
alibabusic Creative Commons License 2021.07.04 0 0 40639

Gondolom már az is megvan,hogy ki nyeri a pályázatot!

Az ilyenre nem sajnálom a pénzt.

Gyakorlatilag ma az utakon mindenki azt csinál,amit akar.

Arra megy amerre akar,hiába vannak táblák.

Annyival megy amennyivel akar.

Záróvonal,kanyarodósáv,piros lámpa nem számít.

Persze ez csak a személyes tapasztalatom!

Előzmény: Veszpremi (40638)
Veszpremi Creative Commons License 2021.07.04 0 0 40638

Egysíkú rendőrség, rendet csinálni képtelenek, de költeni tudnak.

https://24.hu/belfold/2021/07/04/rendorseg-traffipax-sebbesegmeres/

hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2021.07.03 -1 0 40637

rend?

-- A **jelen embernek-értelmesnek**

... lennit ...ezt csupán egy gép képes "elfogadni", .. s terjeszteni.

Amiinek az *élet-lét* csupán egy algoritmus hiszen nem gondol.. csupán teszi a benne lévő szoftverének logikai rendszerét. / !!!! /

A buddhává*/* melléknév, jelzős szerkezet/-tudatossá válás az egyetlen túlélés lehetősége az egyed számára./ Gautama a buddhává -tudatossá .. ha úgy érhetőbb az iseteni szellemiség elérésének lehetőségét ismerte fel s tanította.

Ennek meg-nem -értéséből, született a buddhizmus, ami így már a halandói gondolkodásmód- ideológia, egyetlen lehetőségét igazolta.  ... Szintén.
S így a született*/*gyerek/ már beleszületettség okán... természetes - nek vett-vesz */*még akkor is ha látja ebbe mindenki belehal. / Vagyis az egyedfejlődés nélkül, nem megoldható a lét feltételek közösség - összetettség szinten való megoldása.

..haláltalanság kapuja kitárva..

**//az tény hogy formáljuk egymást, születésünk óta, de nem mindegy milyenné ...csak hogy tudd, ha nem tudnád ? .. tudatosodás, evolúció.. rend. 🙂a tőkés társadalom hátul ütőjét azért nem látod .. mert olyan mint s *fától, az erdőt*. A tőkés társadalom-politika kitaláló-ja, a vallás működődét koppintotta le. igen egyes szám első személyt írtam, hiszen mindent valamelyikőnk gondolki., aztán vagy elterjed vagy sem/ ez az evolúció /.VAgyis a hatalom megszilárdításának alapja, találj ki valamit ami a többiek /zsákmányod/ fölé kerít... na ezzel a gondolatsorral biztosan nem tud a fanatikus hívő mit kezdeni...mára a vallás már annyira a hatalom bástyája, fel sem tűnik, hogy a gondolkodásmód amit a vallás terjeszt A HALÁLOS. Halálos mert nem az életről szól amit az emberek élhetnének. Arról szól hogyan osszák meg az emberiséget , a maguk javára. A maguk javára abban az értelemben, halandóiság szükségszerűségét vélve. Olyan életvitelt álmodnak, ami a halálukig hátra lévő időt, kényelemben tölthetik az a kitalált lét ideológiájuk alapján a .. fajtársaikhoz képest.Így persze valójában senki nem került ki, az állat világ kínálta létforma szellemi lehetőségein túl, vagyis a hit az *ALFA* ság fenntartása .. s nem az értelmes faj kialakulásának lehetőségét engedi ! ahol az egyed ráébredhet -tudhatja mert mert a szellemiség jelen van .. mint ahogyan beleszülettünk a fennt említett ideológia rendszer engedte fajba szüleink tévedése okán, ahol az ideológia léte fontosabb volt mint hordózója..// nem is értem//Vagyis a tőkés társadalom irányítói, a gazdasági hasznot tekintik életük értelmének, vagyis ne, élnek hanem gépek.szellemi rabszolgák*/*ez alól semmi féle -jog- nem mentesítő, ennek fel nem ismerése,-elgépiesedést-szokásrendszert, avagy.. szellemi befolyásoltságra utal
// hozzáteszem "jogosan", hiszen a vallás engedte halandóság szempontjából, nem igazán van.. más értelme az életnek mint szaporodni .. s teremtményeiken élősködni .. míg ki nem hal a családjuk ...vagyis elmondható 🙁 az emberi faj /7milliárd kb/ átlagosan nem éri el az értelmesség szintjét, csak a fejlett eszközhasználattal bíró lényekét.
Bár a világ használata idővel elvezethetne odáig, hogy amit használnak arra kíváncsik lehetnének .. de addigra a szellemiség engedte életképesség nem ad teret .. 🙁
**//
// a jelen emberi szellemiség okán , az emberiség , rágcsálok osztályába való sorolását javaslom

.-/*****/-

hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2021.06.17 -2 0 40636

amíg vallás politika van
addig csupán rendszer van, nem rend sem értelem .
A rendszer lényege a tömeg félelemben tartása , a karhatalmi szervek valójában ennek megtörténtének biztosításában vesznek részt.. akarva -akaratlan, tudva-tudatlan.
A történelemből nem tanulva , az evolúciót félre értelmezve ..
/halandói kultúrában mi más célod lehet .. mint a halamdói ideológia felül írása .../különben csak rabszolga maradsz a megmondók kedvére/

-evolúció-

hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2021.06.04 -2 0 40635

nem az a gondom nem ismerném a sztorit. A lefolyását nem értem.
miért nem a gyökeret tépik.. miért csak a lombot nyírják...
/szerintem ez a vallási mizéria valójában 1 csapat, az emberiség tudatlanságban - káoszban tartáséra-megosztására*/*oszd meg és uralkodj, de effélére csak ösztönlények gerjednek/ .. bár semmi értelmét nem látom .. már mint élet védelem szempontjából.. hiszen minden résztvevő belehalt eddig is.. vajában értelmetlen nemzedékről nemzedékre szálló vendetta.. de ennek fenntartásáért gyereket akarni.... 
// teremtők kik tudatlanságukban mulandóságukat teremtik.. ez a tudatlanságra igaz...

A gépekre nem, azok csak a szoftvert követik!

.. a történelem mutatja semmi szellemi fejlődés csupán ok-nyelvtan a jussra.
vagyis, ez nem tudatosodás csupán program-rendszer vezérelte izééé !

-"mondhatni a káosz oka az emberből kihelyezett tudhatóság.. halál utáni mézes banános szósszal körítve..az egész olyan hogy tudatlanság okán félelmekkel terrorizálják az emberiséget// amíg vallásnak politikának értelmét látod, sem értelmes sem egészséges nem vagy. csupán ösztönlény.. emberszabású.. vezetőid csicskása...terrorista az értelem elfojtására, a hasznosság-valahova tartozás élményéért.. "..

-evolúció-//

Előzmény: Jahno (40634)
Jahno Creative Commons License 2021.06.04 0 1 40634

Írnék erre egy bekezdést, hogy mi a matek a Vatikán kontra iszlám közt, de szerintem felesleges.

Előzmény: hernyótalpas csodacsákány (40633)
hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2021.06.04 -2 0 40633

ha már TEK
von most ez az iszlamista srác.
Az egészben terror mizériában azt nem értem .. ha vallási fanatizmus, miért a híveket terrorizálják.. miért nem a vatikánt-pápát, akik a híveket gyártják fenntartják a keresztény vallási mizériát....halamdóságba hajszolva ideológia logikája endeten a történelem tanúsága szerint az emberiséget-/persze ez minden vallásra igaz, mondhatni a káosz oka az emberből kihelyezett tudhatóság.. halál utáni mézes banános szósszal körítve..

az egész olyan hogy tudatlanság okán félelmekkel terrorizálják az emberiséget 
// amíg vallásnak politikának értelmét látod, sem értelmes sem egészséges nem vagy.csupán ösztönlény.. emberszabású.. vezetőid csicskása...

-evolúció-//

Előzmény: alibabusic (40632)
alibabusic Creative Commons License 2021.06.04 0 0 40632

https://24.hu/belfold/2021/06/03/hajdu-janos-tek-szigoritas-felderitesi-tevekenyseg/

Arról, hogy szigorúbb szabályokat kell bevezetnünk, javaslattal fogunk élni a belügyminiszter úr felé. Azt gondolom, hogy lesznek szigorúbb szabályok. A szakemberek fogják eldönteni, hogy hol és milyen területen érdemes szigorítani.

Már most is bárkit lehallgathatnak és ellenőrizhetik az internet forgalmát engedély nélkül.

Még mit akar?

Mindenki mellé beültetni 1 TEK-est?

Ha igen,akkor én 1 fiatal lányt kérek.....:)

hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2021.05.26 -2 0 40631

rend vagy rendszer?
valószínűleg hamarosan lesz olyan alkalmassági vizsgálat ahol ... megkérdezik:" mire vadászna inkább? oltottra vagy oltatlanra? "
.. S e szerint engednek ki *A* vagy *B* ajtón, esetleg próbálhatnak befolyásolni mivel jogukban áll az értelmességükünk vizsgálata- !
-evolúció-

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!